По  правді кажучи, голова Волинської обласної ради й ліва рука пана Коломойського Ігор Палиця напросився на допит сам. Та за півроку так і не сходив.

Тому депутат Турійської районної ради Володимир Красуля вирішив прискорити цей процес…

І поставив питання руба!

Директору Національного антикорупційного бюро України п. Артему Ситнику

У зв’язку з затриманням слідчими НАБУ голови  ДФС України Романа Насірова та оголошенням йому підозри  у зловживанні службовим становищем повідомляю:

у соціальній мережі Фейсбук на сторінці «УКРОП Волинь» у статті Ігоря Палиці «Область втратила 200 мільйонів гривень через бездіяльність митниці» (9 вересня 2016 р.)  чітко вказано, що тодішній керівник Волинської митниці возив до Києва 600 тисяч доларів США.

Цитую слова Ігоря Палиці у цій статті:

«Як ви думаєте, за що звільнили попереднього керівника Волинської митниці? Він розповідав, що возив до Києва 600 тисяч доларів, а від нього почали вимагати мільйон. Я готовий підтвердити цю інформацію, якщо мене викличуть на допит, – сказав Ігор Палиця».

Прошу слідчих НАБУ викликати на допит голову Волинської обласної ради Ігоря Палицю, провести об’єктивне розслідування щодо причетності Романа Насірова до цього факту і встановити: про які кошти йшла мова, хто цей начальник митниці, кому і за що він возив 600 тисяч доларів в місяць і хто саме у Києві почав  вимагати з нього мільйон доларів США?

Голова ВО ГО «Волинські патріоти»                          Володимир Красуля

12 березня 2017 р.

       

Красуля – Палиці:                  Ігорку, за базар треба відповідати!

 

Питання на засипку:

 

 

Хто вимагав мільйон? Роман Насіров?

 

А це протестна акція “Волинських патріотів” на чолі з Красулею  в Ягодині. Восени вони домагалися звільнення корумпованого керівника митниці.

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: