Тут одному юному палію шин під виконкомом влупили штраф по максимуму – ви в курсі. Учора він оскаржив постанову адмінкомісії при виконкомі Нововолинської міськради.

Скарга пішла у суд.

Серед аргументів є дуже цікаві…

 

Стверджує, що коли його завезли з-під хати мера у відділок, то сказали: “Оформимо як хуліганку-п’янку. За статтями 173 і 178 Адмінкодексу”.

На алкоголь не перевіряли – ні на місці затримання, ні у відділку, ні в лікарні, тобто доказів жодних. Та за цією статтею притягують до відповідальності одразу, без судів і адмінкомісій, можуть винести просто попередження. За хуліганство теж йому світило незначне покарання. І він погодився – здуру, ясна річ. Втомився бунтувати.

Щоправда, спершу сказав, що йому потрібен адвокат… але поліцейські засміялися: “Ми тут самі як адвокати, навіть кращі!”

Коротше, дали йому – каже – чисті бланки протоколів і звеліли підписати.

Ну, він і підписав. “Із протоколом згідний”. На двох бланках.

Вийшов із відділку свято переконаний, що його покарають саме за статтями 173 і 178.

А притягнули його за статтею 152 КУпАП! Два тижні потому.

 

 

Покарали через адмінкомісію при виконкомі, де головуючий – заступник міського голови В.Рожелюк.

І цей головуючий під час розгляду справи пригадав шиноспалювачу, з-поміж іншого, як той на базарі лає привселюдно Сапожнікова (це мер) і Сторонського (це секретар ради й заступник мера, два в одному).

А член комісії пояснював порушнику правил благоустрою, який протестував під виконкомом проти 32-річного сидіння мера у керівних кріслах: “На виборах роби що хочеш, а зараз не можна, зрозумів?”

Тобто на виборах палити шини все ж таки дозволяють. 🙂

 

 

Навіть безсторонній людині очевидно: справа шита білими нитками.

Чиновники помстилися одному виборцю за все й одразу. За ганьбу і переляк у лютому 2014-го, коли сотні людей стояли під виконкомом і вимагали відставки міського голови, за дошкульну критику в інтернеті, за пильну увагу до їхніх декларацій, маєтків, статків і ящиків коньяку.

 

Нововолинський Майдан-2014, люди вимагають відставки Сапожнікова

 

А що всіх невдоволених покарати не можуть, то відтягнулися на цьому, бідовому.

Прошу не писати у коментарях, який він поганий. Так, не подарунок. Сирота, реально важке дитинство, несолодко й зараз. Нарваний, зухвалий, купа проблем – і в нього, і через нього.

Але тут не про це. Тут про чисті бланки. І про тупу помсту з боку горе-батьків міста.

Я розумію: поліція буде спростовувати. “Ні-ні, у нас усе по закону, всіх формальностей ми дотримали, це брехня і провокації!!!”

Бо проколом у протоколі правоохоронці підставили не лише голову адмінкомісії, а й самого міського голову. Команда “фас” надійшла, певно, від самого?

Мер аж у телевізорі розводився – голослівно – про п’яних протестувальників. Так уже вони йому дошкулили двома недопаленими шинами. Так показово одного штрафонули, щоб усім іншим у Нововолинську не кортіло бунтувати.

А тут отакий прокольчик…

Із цікавістю стежитиму за розглядом справи у суді. Білі нитки стирчать стирчма, та чи побачить це суддя у чорній мантії?

Нова поліція, нові підходи до людей у влади, перемога Майдану, зажили по-новому, авжеж…

 

Наталя Камишникова

Фото міськради – Анатолій Бідзюра

У ТЕМУ:

Під виконкомом палили шини. Під хатою мера кричала велика юрба

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: