Прокол у протоколі. Якщо дали команду “фас”, то можна все…

15 1851

Тут одному юному палію шин під виконкомом влупили штраф по максимуму – ви в курсі. Учора він оскаржив постанову адмінкомісії при виконкомі Нововолинської міськради.

Скарга пішла у суд.

Серед аргументів є дуже цікаві…

 

Стверджує, що коли його завезли з-під хати мера у відділок, то сказали: “Оформимо як хуліганку-п’янку. За статтями 173 і 178 Адмінкодексу”.

На алкоголь не перевіряли – ні на місці затримання, ні у відділку, ні в лікарні, тобто доказів жодних. Та за цією статтею притягують до відповідальності одразу, без судів і адмінкомісій, можуть винести просто попередження. За хуліганство теж йому світило незначне покарання. І він погодився – здуру, ясна річ. Втомився бунтувати.

Щоправда, спершу сказав, що йому потрібен адвокат… але поліцейські засміялися: “Ми тут самі як адвокати, навіть кращі!”

Коротше, дали йому – каже – чисті бланки протоколів і звеліли підписати.

Ну, він і підписав. “Із протоколом згідний”. На двох бланках.

Вийшов із відділку свято переконаний, що його покарають саме за статтями 173 і 178.

А притягнули його за статтею 152 КУпАП! Два тижні потому.

 

 

Покарали через адмінкомісію при виконкомі, де головуючий – заступник міського голови В.Рожелюк.

І цей головуючий під час розгляду справи пригадав шиноспалювачу, з-поміж іншого, як той на базарі лає привселюдно Сапожнікова (це мер) і Сторонського (це секретар ради й заступник мера, два в одному).

А член комісії пояснював порушнику правил благоустрою, який протестував під виконкомом проти 32-річного сидіння мера у керівних кріслах: “На виборах роби що хочеш, а зараз не можна, зрозумів?”

Тобто на виборах палити шини все ж таки дозволяють. 🙂

 

 

Навіть безсторонній людині очевидно: справа шита білими нитками.

Чиновники помстилися одному виборцю за все й одразу. За ганьбу і переляк у лютому 2014-го, коли сотні людей стояли під виконкомом і вимагали відставки міського голови, за дошкульну критику в інтернеті, за пильну увагу до їхніх декларацій, маєтків, статків і ящиків коньяку.

 

Нововолинський Майдан-2014, люди вимагають відставки Сапожнікова

 

А що всіх невдоволених покарати не можуть, то відтягнулися на цьому, бідовому.

Прошу не писати у коментарях, який він поганий. Так, не подарунок. Сирота, реально важке дитинство, несолодко й зараз. Нарваний, зухвалий, купа проблем – і в нього, і через нього.

Але тут не про це. Тут про чисті бланки. І про тупу помсту з боку горе-батьків міста.

Я розумію: поліція буде спростовувати. “Ні-ні, у нас усе по закону, всіх формальностей ми дотримали, це брехня і провокації!!!”

Бо проколом у протоколі правоохоронці підставили не лише голову адмінкомісії, а й самого міського голову. Команда “фас” надійшла, певно, від самого?

Мер аж у телевізорі розводився – голослівно – про п’яних протестувальників. Так уже вони йому дошкулили двома недопаленими шинами. Так показово одного штрафонули, щоб усім іншим у Нововолинську не кортіло бунтувати.

А тут отакий прокольчик…

Із цікавістю стежитиму за розглядом справи у суді. Білі нитки стирчать стирчма, та чи побачить це суддя у чорній мантії?

Нова поліція, нові підходи до людей у влади, перемога Майдану, зажили по-новому, авжеж…

 

Наталя Камишникова

Фото міськради – Анатолій Бідзюра

У ТЕМУ:

За протест проти мера штрафонули на 1360 грн. Ганьба, Рожелюк!

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

15
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
9 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Віктор

Є такий вислів : ИЗ ИСКРЫ ВОЗГОРИТСЯ ПЛАМЯ!!!
Сапоги, Ражелюки : не забувайте, ми вас породили і ми вас …

Ульріх

Це ж як Сторонський постарів!

Валік

Неправда Сторонський не постарів а Розкабанів у хорошому сенсі слова.

добродій

от цікаво – квартиру сторонський за які такі гроші по кобзаря 29а біля мера придбав ?ціна квартир в цьому будинку коливається від 30 до 40 тис доларів. а кажуть лікарі погано живуть. щось по сторонському , бєльській ,морозові і т.д. цього не видно.до речі , очільник нововолинської медицини з америки вже приїхав ?

Eys

Добродій. З таким придлогом можна до кожного жителя підійти і спитати, звідки в тебе гроші на житло в якому ти живеш? Значить ти їх вкрав.Бо був би чесний то жив би у підвалі або в палаткі в полі.

Анатоль _ БІДЗЮРА

Ви провокатор “EYS”. Вам повинно бути відомо, що до “кожного жителя підійти і спитати, звідки у тебе гроші… ” просто так неможливо, бо вони не публічні особи і за кошти платників податків не живуть. Підчитуйте, хоча б деколи, законодавчі акти.
Якщо хочеш бути непублічним – не йди у владу, держслужбу чи в депутати.
Я чомусь на 100 % впевнений, що імовірна новопридбана квартира першого заступника міського голови\секретаря міської ради А. Сторонського записана не на нього. :)))

Фея

Згодна з паном Анатолієм Бідзюра! Eys, ви або самі є начальством, або є по природі своїй підлизою-прислужником у начальства міськвиконкому. І взагалі – перечитуючи коментарі я зробила висновок що на Радарі пише коменти ціла команда провокаторів і людей, наближених до високих чиновників, чи і самих чиновників. Мета їхньої “важкої” праці цілком зрозуміла.
Бажаю успіхів Радару

Шурік

Це так завжди, хто не знає як виправдати свої дії каже, що підписав пустий протокол. Хоча можливо був п’яний тому і підписав пустий протокол)) Був би тверезий то не зробив би так.

Фея

Підписувати будь-що потрібно дуже обізнаній людині – то слово не те, то місце може бути порожнє (маленьке таке місце, куди можна щось дописати потім), тому там у кінці ставлять літеру Z на весь простір порожній – так має бути по закону, а я закони ведення документації знаю, бо детально вивчала із викладачем і складала іспити. Загалом діло ЛИПА, бо у ситуації, коли дають команду “фас” я потрапляла не один раз – така наша реальність, коли високому начальству можна все, бо начальству нашому щось не подобається. Дай Боже, щоб суд прийняв і ухвалив достойне рішення. Сподіваюсь, що часи хоч трохи змінились.… Читати далі »

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Ви, “Шурік”, наважилися б на щось подібне? Ну, хоча б вийти із протестними гаслами під місцеву раду із вимогою відставки червоного міського голови? Вже не кажу про запалені шини… А Віталій, якого всі так ганьблять та обс*рають, зробив це! І ще зробить.
Анонімні “сміливці” на таке не здатні. Шини, якщо В.Сапожніков не відмовиться від свого подальшого “кар’єрного зростання”, будуть горіти під міською радою постійно. Вдень і вночі. Як і земля під ногами. Слово “пустий”, в українській мові, має зовсім інше значення, до речі.

Грабовський Віталій

Спалив шини тому, що прикро навіть дивитись, як обкрадають місто наші керманичі і дивляться просто в обличчя, та й брешуть… Як буде потрібно, і з плакатом протестним вийду і нікого не буду боятись, а шини потрібно збирати😏

Фея

Кожен громадянин/громадянка мають право на протест. Браво, Грабовський Віталій – це позиція свідомого і вільного громадянина👏👍

Наталія

У нас в країні, якщо нема зв’язків то шиють по максимуму за дрібниці. Якщо зв’язки і гроші є,то і за вбивство відмажуть…як це остогидло. А як писали тут про сина директорки школи 2, якого мама відмазує від енної крадіжки. І всі про все в курсі,що коїться . Навіть попри це ,мєнтам не страшно і далі брати на лапу і відмазувати. А сяде його співучасник ,якого б’ють в камері чи кабінетах,весь синій ,руки порізані. Наркоман,на все вже згідний . А синок директорський виявляється вже свідком проходить у справі. В моєму будинку скупка краденого ,наркота,всі все знають,але добре відстьогують от і все.… Читати далі »

Олександр

Можуть і догратись-Майдан теж починався мирно…

Шміт

А яке відношення “мєнти” мають до проведення судового розгляду??? так і “синок директорський” не свідком проходить, а обвинуваченим, судовий розгляд відбувається у м. Володимир-Волинський за участі колегії суддів. Можете з’їздити та впевнитись, щоб на майбутнє не писати нісенітниці.