НАРЕШТІ ЦЕ СТАЛОСЯ.

Інертний і зневірений Нововолинськ ворухнувся!

Привід був абсолютно несподіваний.

Громадській організації “Світ дітей”, яка опікується ОСОБЛИВИМИ дітками, вкотре відмовили у покращенні умов для реабілітаційної роботи. На круглому столі у виконкомі міська влада в особі А.Сторонського – секретаря міськради, першого заступника нововолинського голови звично продемонструвала хамуватість і зневагу до людей, яким мала би низенько вклонитись і подякувати за їхню жертовність. І заявила, що вільних приміщень у місті немає!

Народ отетерів від чиновницької зверхності. Зауважень Сторонському ніхто не зробив. А РАДАРА не було, РАДАР не змовчав би! 🙂

Але потім громадськість оговталась – і…

Борис Карпус закинув пост на фейсбук, пост за лічені години набрав сотні “лайків” і репостів. А молоді нововолинці вихлюпнули в соцмережу думки й емоції без цензури.

Читайте, громадяни. І ви, пане А.Сторонський, читайте. І мер В.Сапожніков хай мотає на вус: ваша тупократія починає закінчуватись.

Borys Karpus

26 жовтня о 13:13 ·

Повернути місту у власність приміщення садочка, яке зараз у державній власності Генеральної прокуратури України

Друзі. Якщо цей пост набере 500 лайків – ми розпочнемо громадську кампанію з повернення приміщення у власність міста.
Ця будівля може вирішити питання ГО “Світ для дітей”, що займається дітками з особливими потребами, і дозволить додатково створити 6 груп в новому/старому дитячому садочку…

691 лайк

226 публікацій

 

Це були яслі-садок №9. Потім туди вселилась прокуратура й орендувала будівлю за гривню на рік. А влітку 2013-го міська влада ВІДДАЛА колишні яслі і 30 соток землі в центрі Нововолинська у власність ГПУ. Отак узяла й віддала!!!

КОМЕНТАРІ

Olena Shapoval Дайош такий же ремонт садочкам, як в прокуратурі чи центрі зайнятості!

Виктория Кортоус Лєнуся, в центрі зайнятості все обвалюється, немає там ремонту ніякого

Olena Shapoval  Вікуся, я не знаю як у вас з дахом чи станом фасаду, але “на око” все виглядає дуже пристойно 🙂

оксана чабан Нововолинці, приєднуйтеся!!!!

Валюша Роземпольська А для чого, здається, два садки і так без діла стоять, біля стоматології і садок, який колись орендував технікум. Чому ними не зайнятись, якщо є кошти і буде фінансування?

Borys Karpus Біля стоматології – це МНВК, а садочок на вул. Гагаріна і досі орендується коледжем, проте там без опалення взимку.

Валюша Роземпольська Там тільки рахується, а заняття проводять у приміщенні біля 7-ї школи, також економлять опалення.

оксана чабан Андрій Миронович прямим текстом сказав особисто мені, щоб на це приміщення наша організація навіть не розраховувала! Певно, у влади свої плани на нього 🙁 Але б це був ідеальний варіант для центру розвитку дитини!!!! і всі проблеми б вирішилися!

Borys Karpus Андрій Миронович – залучений міським головою виконувати бажання громади. А міський голова (обраний менш ніж 1/5 мешканців міста) – взагалі найнята особа за гроші платників податків. Тому їм треба переосмислити поняття “працівник” і “працедавець”!

Виктория Влодарчик Все вони чудово знають і розуміють … тільки косять. 🙂

оксана чабан Щоб ви вчора чули, як вони намагалися вирішити проблему громади))))

Валюша Роземпольська І закрадається питання, чому саме прокуратура? Може бути суд, центр зайнятості чи податкова, от саме податкова найбільше підходить😂

Borys Karpus Валюшо, дуже слушне питання. Як на мене, то всі ці структури з величезним комфортом помістилися б у приміщенні, наприклад, Центру зайнятості.
Тому що в цих організаціях (прокуратура – 5 осіб, центр зайнятості – 22 особи, податкова -17 осіб) разом у З-х колишніх садочках працює 44 особи…
Так, вони всі прекрасні спеціалісти та висококласні професіонали, але ж має бути якась логіка…

Валюша Роземпольська Зігнали б їх в одне приміщення, вистачило б з них.

 

Раніше прокуратура була тут. На другому поверсі. Сусідила з відділом СБУ. І якось же працювали…

Тепер там сидить поліція (дільничні, слідчі). Місця навалом

 

оксана чабан Склалося таке враження, що зла Токарєва зібрала непанятну купку мешканців міста і прийшла вимагати для себе приміщення, бо їй так схотілось. А бідна влада плаче і не знає, що робити, бо грошей нема, місця нема, Токарєва доколупалася – і взагалі в них критичні дні, бо децентралізація.

Юлія Буденчук Нашому мiсту вкрай потрiбен центр для дiтей з особливими потребами, тож просимо небайдужих людей пiдтримати нас. Дiти з особливими потребами заслуговують на кращу долю. Ми, як i кожна мати, хочемо найкращого для наших дiтей, адже вони особливi не тому, що народилися з якимись вадами, а саме тому, що вони щирi, лагiднi , сoнячнi.

Юрій Лазаренко Відбулося скорочення працівників – їм дійсно не потрібна така будівля. Є установи з порожніми приміщеннями – туди найкраще залишки прокуратури й перевести!

Андрій Кандиба або взагалі, вони і так не мають практично ніяких повноважень.

Olena Shapoval Якось у виконкомі Лєні Токаревій і особливим діткам з ГО пропонували кімнатку на пару квадратів при Карітасі, де харчуються бомжі. То, може, туди прокуратуру помістити, а дітям – гідне місце з нормальним ремонтом на Маяковського віддати?!..

Sergiy Vozniuk Потрібно петицію створити, якщо це щось дасть, звичайно!

Borys Karpus О! Гарна ідея! Петиція – це буде один з пунктів плану дій!

Andriy Voytsekhovskyy Дати їм якийсь барак, нехай працюють над благоустроєм 😂😂😂

Марина Хмелик Борю, навіщо чекати??? При наявній проблемі з вільними місцями – чи необхідність того садочка викликає в когось сумніви???!!!!! Я намагалася дитину влаштувати в той, що за 1 школою, – піпец!!! навіть не думайте! в нас же весь суд і вся прокуратура!!! місць нема! ну і шо, що вам за пропискою і проживанням треба! це просто знущання з людей, бо я маю дитину возити з району 3-ї шахти аж на 15-й возити, бо ми туди два роки ходимо!!! бо я ж не з суду і не з прокуратури, то нашо моїй дитині садочок, до якого 5 хвилин іти, а не 30-40 хв. їхати в годину пік!!! Забирати і не зволікати!

Валентин Туманов прокуратуру можна в якомусь і підвалі розмістити чи на териконі, дармоїди.

Олена Токарєва наша міська влада вже вгробила приміщення 15-го садочка, тепер така ж доля чекає 16-й. Це якось не зовсім по-господарськи.

 

Тут був дисадок №15. Віддали міжшкільному комбінату. Пан Моренко кілька років тупо економив на опаленні і перекритті даху. У підсумку будівля “зацвіла” і нині напівзруйнована.

 

Olena Shapoval 😂 це як з приміщенням кінотеатру в центрі міста… політика проста: без відкатів не віддам, нехай краще згниє к ібеням і обвалиться дах, нехай там наркомани коляться по вечорах, але Сирі під розважальний центр без відкатів не дам!!!

Ірина Ковальвова Верніть ще приміщення садочка, де зараз автошкола! Що, автошкола важливіша за дітей, які змушені їздити на 15-й м-н?! Чи це приміщення вже хтось собі прихватизував за 2 копійки?! Тут як взятися, то ще багато можна приміщень знайти. І на це у влади гроші є! А на майбутнє своїх нащадків немає…

Ira Panasjuk Morys А ще колишній 4-й садочок – тепер суд…

Olga Vlass Читаю коменти, то взагалі злість бере, мами діток з особливими потребами !!! (матусі, вибачте за уточнення, хотілось зайвий раз наголосити для “дядечок” з міської влади, які перед виборами кричать, що вони з народом, що за народ і.т.д) мусять випрошувати приміщення. Та вам повинні не те що приміщення виділити, а створити медичні кабінети, з логопедом, масажистом і т.д…До речі, в Луцьку за підтримки І.Палиці будується цілий медичний заклад для діток з особливими потребами в районі Покровської церкви.

Вже і так ці мами молодці, організовують різні заходи, щоб хоч якісь зібрати кошти… Борю, ще хочу і тобі сказати “дякую”, що ти підняв це питання, ти і не раз жителям міста допомагав… Олена Токарєва, сподіваюсь, що вам усе вдасться, терпіння і Божого благословення.

оксана чабан Людоньки, які ж ви молодці, менш ніж за добу зібрали понад  500 лайків! Для батьків це неймовірна підтримка!!!!

Borys Karpus Р І Ш Е Н Н Я від 30 серпня 2013 року №25/8
м.Нововолинськ

Про передачу приміщення, що знаходиться
за адресою: м.Нововолинськ, вул.Маяковського,
буд.№19, у державну власність до оперативного
управління Генеральної прокуратури України

Відповідно до пункту 51 статті 26, пунктів 1 та 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та на підставі клопотання прокуратури міста Нововолинська від 28.05.2013 №1545 вих-13, міська рада

ВИРІШИЛА:

Надати згоду на передачу з комунальної власності територіальної громади міста приміщення, що знаходиться за адресою: м.Нововолинськ, вул.Маяковського, буд.№19 у державну власність до оперативного управління Генеральної прокуратури України.

Міський голова В.Б.Сапожніков

Olena Shapoval Якісь громадські слухання по цьому питанню зробити можна?

Olya Konanets Нещодавно була в Нововолинську і проїздила повз це приміщення, пустує таке місце, колись сама ходила туди в садок, тому повністю вас підтримую, ви всі молодці! Борітесь і поборете!!!

 

РАДАР із величезною цікавістю стежить, як активісти перейдуть від слів до діла.

А вони цього разу перейдуть! Бо накипіло.

Прочитав сам? Поділись з іншими: