“Прокуратуру – в барак, дітей – у нормальне приміщення!” Буря в мережах, Новік гуде

19 3209

НАРЕШТІ ЦЕ СТАЛОСЯ.

Інертний і зневірений Нововолинськ ворухнувся!

Привід був абсолютно несподіваний.

Громадській організації “Світ дітей”, яка опікується ОСОБЛИВИМИ дітками, вкотре відмовили у покращенні умов для реабілітаційної роботи. На круглому столі у виконкомі міська влада в особі А.Сторонського – секретаря міськради, першого заступника нововолинського голови звично продемонструвала хамуватість і зневагу до людей, яким мала би низенько вклонитись і подякувати за їхню жертовність. І заявила, що вільних приміщень у місті немає!

Народ отетерів від чиновницької зверхності. Зауважень Сторонському ніхто не зробив. А РАДАРА не було, РАДАР не змовчав би! 🙂

Але потім громадськість оговталась – і…

Борис Карпус закинув пост на фейсбук, пост за лічені години набрав сотні “лайків” і репостів. А молоді нововолинці вихлюпнули в соцмережу думки й емоції без цензури.

Читайте, громадяни. І ви, пане А.Сторонський, читайте. І мер В.Сапожніков хай мотає на вус: ваша тупократія починає закінчуватись.

Borys Karpus

26 жовтня о 13:13 ·

Повернути місту у власність приміщення садочка, яке зараз у державній власності Генеральної прокуратури України

Друзі. Якщо цей пост набере 500 лайків – ми розпочнемо громадську кампанію з повернення приміщення у власність міста.
Ця будівля може вирішити питання ГО “Світ для дітей”, що займається дітками з особливими потребами, і дозволить додатково створити 6 груп в новому/старому дитячому садочку…

691 лайк

226 публікацій

 

Це були яслі-садок №9. Потім туди вселилась прокуратура й орендувала будівлю за гривню на рік. А влітку 2013-го міська влада ВІДДАЛА колишні яслі і 30 соток землі в центрі Нововолинська у власність ГПУ. Отак узяла й віддала!!!

КОМЕНТАРІ

Olena Shapoval Дайош такий же ремонт садочкам, як в прокуратурі чи центрі зайнятості!

Виктория Кортоус Лєнуся, в центрі зайнятості все обвалюється, немає там ремонту ніякого

Olena Shapoval  Вікуся, я не знаю як у вас з дахом чи станом фасаду, але “на око” все виглядає дуже пристойно 🙂

оксана чабан Нововолинці, приєднуйтеся!!!!

Валюша Роземпольська А для чого, здається, два садки і так без діла стоять, біля стоматології і садок, який колись орендував технікум. Чому ними не зайнятись, якщо є кошти і буде фінансування?

Borys Karpus Біля стоматології – це МНВК, а садочок на вул. Гагаріна і досі орендується коледжем, проте там без опалення взимку.

Валюша Роземпольська Там тільки рахується, а заняття проводять у приміщенні біля 7-ї школи, також економлять опалення.

оксана чабан Андрій Миронович прямим текстом сказав особисто мені, щоб на це приміщення наша організація навіть не розраховувала! Певно, у влади свої плани на нього 🙁 Але б це був ідеальний варіант для центру розвитку дитини!!!! і всі проблеми б вирішилися!

Borys Karpus Андрій Миронович – залучений міським головою виконувати бажання громади. А міський голова (обраний менш ніж 1/5 мешканців міста) – взагалі найнята особа за гроші платників податків. Тому їм треба переосмислити поняття “працівник” і “працедавець”!

Виктория Влодарчик Все вони чудово знають і розуміють … тільки косять. 🙂

оксана чабан Щоб ви вчора чули, як вони намагалися вирішити проблему громади))))

Валюша Роземпольська І закрадається питання, чому саме прокуратура? Може бути суд, центр зайнятості чи податкова, от саме податкова найбільше підходить😂

Borys Karpus Валюшо, дуже слушне питання. Як на мене, то всі ці структури з величезним комфортом помістилися б у приміщенні, наприклад, Центру зайнятості.
Тому що в цих організаціях (прокуратура – 5 осіб, центр зайнятості – 22 особи, податкова -17 осіб) разом у З-х колишніх садочках працює 44 особи…
Так, вони всі прекрасні спеціалісти та висококласні професіонали, але ж має бути якась логіка…

Валюша Роземпольська Зігнали б їх в одне приміщення, вистачило б з них.

 

Раніше прокуратура була тут. На другому поверсі. Сусідила з відділом СБУ. І якось же працювали…

Тепер там сидить поліція (дільничні, слідчі). Місця навалом

 

оксана чабан Склалося таке враження, що зла Токарєва зібрала непанятну купку мешканців міста і прийшла вимагати для себе приміщення, бо їй так схотілось. А бідна влада плаче і не знає, що робити, бо грошей нема, місця нема, Токарєва доколупалася – і взагалі в них критичні дні, бо децентралізація.

Юлія Буденчук Нашому мiсту вкрай потрiбен центр для дiтей з особливими потребами, тож просимо небайдужих людей пiдтримати нас. Дiти з особливими потребами заслуговують на кращу долю. Ми, як i кожна мати, хочемо найкращого для наших дiтей, адже вони особливi не тому, що народилися з якимись вадами, а саме тому, що вони щирi, лагiднi , сoнячнi.

Юрій Лазаренко Відбулося скорочення працівників – їм дійсно не потрібна така будівля. Є установи з порожніми приміщеннями – туди найкраще залишки прокуратури й перевести!

Андрій Кандиба або взагалі, вони і так не мають практично ніяких повноважень.

Olena Shapoval Якось у виконкомі Лєні Токаревій і особливим діткам з ГО пропонували кімнатку на пару квадратів при Карітасі, де харчуються бомжі. То, може, туди прокуратуру помістити, а дітям – гідне місце з нормальним ремонтом на Маяковського віддати?!..

Sergiy Vozniuk Потрібно петицію створити, якщо це щось дасть, звичайно!

Borys Karpus О! Гарна ідея! Петиція – це буде один з пунктів плану дій!

Andriy Voytsekhovskyy Дати їм якийсь барак, нехай працюють над благоустроєм 😂😂😂

Марина Хмелик Борю, навіщо чекати??? При наявній проблемі з вільними місцями – чи необхідність того садочка викликає в когось сумніви???!!!!! Я намагалася дитину влаштувати в той, що за 1 школою, – піпец!!! навіть не думайте! в нас же весь суд і вся прокуратура!!! місць нема! ну і шо, що вам за пропискою і проживанням треба! це просто знущання з людей, бо я маю дитину возити з району 3-ї шахти аж на 15-й возити, бо ми туди два роки ходимо!!! бо я ж не з суду і не з прокуратури, то нашо моїй дитині садочок, до якого 5 хвилин іти, а не 30-40 хв. їхати в годину пік!!! Забирати і не зволікати!

Валентин Туманов прокуратуру можна в якомусь і підвалі розмістити чи на териконі, дармоїди.

Олена Токарєва наша міська влада вже вгробила приміщення 15-го садочка, тепер така ж доля чекає 16-й. Це якось не зовсім по-господарськи.

 

Тут був дисадок №15. Віддали міжшкільному комбінату. Пан Моренко кілька років тупо економив на опаленні і перекритті даху. У підсумку будівля “зацвіла” і нині напівзруйнована.

 

Olena Shapoval 😂 це як з приміщенням кінотеатру в центрі міста… політика проста: без відкатів не віддам, нехай краще згниє к ібеням і обвалиться дах, нехай там наркомани коляться по вечорах, але Сирі під розважальний центр без відкатів не дам!!!

Ірина Ковальвова Верніть ще приміщення садочка, де зараз автошкола! Що, автошкола важливіша за дітей, які змушені їздити на 15-й м-н?! Чи це приміщення вже хтось собі прихватизував за 2 копійки?! Тут як взятися, то ще багато можна приміщень знайти. І на це у влади гроші є! А на майбутнє своїх нащадків немає…

Ira Panasjuk Morys А ще колишній 4-й садочок – тепер суд…

Olga Vlass Читаю коменти, то взагалі злість бере, мами діток з особливими потребами !!! (матусі, вибачте за уточнення, хотілось зайвий раз наголосити для “дядечок” з міської влади, які перед виборами кричать, що вони з народом, що за народ і.т.д) мусять випрошувати приміщення. Та вам повинні не те що приміщення виділити, а створити медичні кабінети, з логопедом, масажистом і т.д…До речі, в Луцьку за підтримки І.Палиці будується цілий медичний заклад для діток з особливими потребами в районі Покровської церкви.

Вже і так ці мами молодці, організовують різні заходи, щоб хоч якісь зібрати кошти… Борю, ще хочу і тобі сказати “дякую”, що ти підняв це питання, ти і не раз жителям міста допомагав… Олена Токарєва, сподіваюсь, що вам усе вдасться, терпіння і Божого благословення.

оксана чабан Людоньки, які ж ви молодці, менш ніж за добу зібрали понад  500 лайків! Для батьків це неймовірна підтримка!!!!

Borys Karpus Р І Ш Е Н Н Я від 30 серпня 2013 року №25/8
м.Нововолинськ

Про передачу приміщення, що знаходиться
за адресою: м.Нововолинськ, вул.Маяковського,
буд.№19, у державну власність до оперативного
управління Генеральної прокуратури України

Відповідно до пункту 51 статті 26, пунктів 1 та 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та на підставі клопотання прокуратури міста Нововолинська від 28.05.2013 №1545 вих-13, міська рада

ВИРІШИЛА:

Надати згоду на передачу з комунальної власності територіальної громади міста приміщення, що знаходиться за адресою: м.Нововолинськ, вул.Маяковського, буд.№19 у державну власність до оперативного управління Генеральної прокуратури України.

Міський голова В.Б.Сапожніков

Olena Shapoval Якісь громадські слухання по цьому питанню зробити можна?

Olya Konanets Нещодавно була в Нововолинську і проїздила повз це приміщення, пустує таке місце, колись сама ходила туди в садок, тому повністю вас підтримую, ви всі молодці! Борітесь і поборете!!!

 

РАДАР із величезною цікавістю стежить, як активісти перейдуть від слів до діла.

А вони цього разу перейдуть! Бо накипіло.

  • Розкажу iншим:

Також читають

19
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
12 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
10 Автор коментаря
ars regia

УРА!!!!
Нарешті в сонному царстві Черевиків почався рух!
Вперед!
Діти – наше все!

Анатоль_

Пора виходити під міську раду, громадяни! Як ми колись виходили. І розпочинати процедуру імпічменту міського голови та його засмороділої команди, прокурорів і нововолинських суддів. І не звертати уваги на “коники” міського голови В.Сапожнікова: ми мовляв, проведемо сесію міськради під “аркадою”, на східцях міської ради і вирішимо чи знімати мене та заступників, а чи залишити – і він вчергове Вас надурить! Місцеві депутати, майже всі підконтрольні меру, за невеликим винятком. Подивіться Декларації місцевих і державних службовцівслужбовців! Вони всі живуть не по своїх доходах і зарплаті! Схоже, кожен має таємний бізнес, як вбачається, що заборонено державним службовцям.

Анатоль_

Про А.Сторонського говорити не хочу. А про прокурора І.Васьовчика, який засів у нашому приміщенні дитсадка № 9 на вул. Маяковського, 19 – тим більше. Це непорядні і недобрі люди, які давали присягу на вірність народу України і зрадили клятві. Доведу, якщо це буде потрібно. І багато чого іще. Скажу тільки: Їм обом, міськими депутатами м.Нововолинська через місяць, на наступній сесії міськради, потрібно оголошувати недовіру. Там, у самому приміщенні прокуратури є обладнане комунальне житло (квартири) для прокурорських сімей. Очевидно, вже ними приватизоване. Ось так легко відкривається секретна “скринька” небажання повертати споруду Нововолинській міській громаді. Гей, місцеві депутати! Перевірте, хоча б один… Читати далі »

Ілонка

Ви знаєте, я вже писала , але напишу ще раз: у будинку позаду прокуратури по вулиці Маяковського 19а, живе моя подруга , до якоі я часто ходила і ходжу. В неї є донька, 13 років, і коли дитина була геть мала, років 6-7, моя подруга їй строго забороняла в той садок ходити, бо то були розвалини, де були наркомани і пияки . А коли там з’явилась прокуратура, то зробили ремонт, розчистили , навіть качелька якийсь час стояла, і я сумніваюсь, що то за гроші місцевого бюджету. Так от, чого ви всі мовчали, коли там була розвалюха??? А?? Бідзюра?? А коли… Читати далі »

Predominate

А за кошти якого бюджету? Мені цікаво. Як ви думаєте? Секретарка прокурора зі свого карману скинулась? Чи може зі “зекономлених за попередні роки видатків на ремонт” цих, тоді ще розвалин?

Ілона

Звідки стільки злості і жовчі? Взагалі, коли передавались комунальні приміщення державним структурам ( і суд, і прокуратура, і центр зайнятості, і податкова) – витрати на ремонт ( в тому числі, капітальний) забезпечувались за кошти цих структур, тобто використовувався ДЕРЖАВНИЙ бюджет, а не місцевий. І ще, ви думаєте секретарям в прокуратурі так добре живеться?? ( хоча, я чула тільки про секретарів в суді, а в прокуратурі я і незнаю, чи вони є) Знаю , що в суді секретарям платили мінімалку. Це прям багатства по вашому?

editor

1. Давайте чемніше. Ви ж не Сторонський. А?? Ілоно?? 🙂
2. Анатолій Миколайович Бідзюра точно не мовчав. Просто ви його не читали, а в інтернеті він тоді ще не активізувався. Тому “не меліть дурниць”. 🙂
3. Якщо міська рада під диктовку пана Сапожнікова може створити в Україні прецедент і віддати кількамільйонну будівлю дитсадка з чималою земельною ділянкою прокуратурі, а та тихцем може відвести один поверх під прокурорське житло, то далі вже сам прокурор велів 🙂 це діло приватизувати…
У нашому місті можливо все.

Анатоль_

Зателефонуйте мені, і я надам вам свої документи та відписки зі прокуратури часів “сліпчуківщини” (був такий міський прокурор О.Сліпчук, друг мера) про цю злощасну комунальну споруду. Всі до одного. І про землю відібрану у дитсадка № 1 на вул. Маяковського ,14. Де тепер, після трьох перепродаж землі різним власникам, (щоб замести сліди) побудували приватний магазин. Змінивши поштову адресу… Ви що, зовсім не знаєте нашої місцевої влади?

Ілона

Ну про магазин на території садочка – це взагалі жесть. Ви знаєте, я ніколи не захищала і не буду захищати ні владу, ні силові структури чи суд чи ще щось там. Я знаю і бачу, що робиться в Нововолинську і мені за це все теж болить. Але я не хочу виправити спочатку когось, а потім себе. Я починаю з себе. Роблю із себе людину, яку я б хотіла бачити у кожному. Коли вдасться – почну впливати на інших. Тому я і пишу, що в Нововолинську ціла купа пустих будівель, але занедбаних. От візьміть школу в Жовтневому, приведіть до ладу (… Читати далі »

Predominate

Це ж з якими “особливими потребами” треба бути нововолинській владі, щоб так по-хамськи відмовити діткам! Ганьба і позор! Вражає відчуття безкарності і вседозволеності сапожнікова (свідомо з маленької літери). Воно не просто краде і думає про себе, воно думає тільки про себе, про себе, про себе, ну і ще до-пори до часу про своїх підгавкувачів. Нічого для жителів міста, дуля без маку, ні тобі грошей на ПТУ, ні тобі ремонтів у школах, ні жалості до дітей… Зате апаратуру купив на концерти за тридцять штук, тепер хоч Леді Гага спокійно приїде співати… але ж куди там співати… голос втратить від шоку… Ганьба!… Читати далі »

Ага

А чому не віддати діткам штаб Гузя??? влада занехаяла усі споруди міста, страшно дивитися, все обдерте і страшне, всюди шприци і пляшки. По перше: влада ніколи не виділить таку купу коштів, щоб обігріти і обслуговувати таке приміщення (світло, вода). По друге: там не 5 працівників, 8 ( впринципі не суттєво, але все ж). По третє: а де ви реально були, коли садок пустував і стояв халупою, де ви були, коли його віддавали? По четверте: половина прокурорських працівників не місцеві і якраз живуть в тих квартирах в прокуратурі, кадри постійно міняються, переводяться в інші райони, тому про приватизацію не може бути… Читати далі »

ars regia

тому що там взагалі-то дуже холодно і це приватна (не Гузя!) власність, а заходи ГО “Світ для дітей” проводить часто саме в МРЦ

ars regia

а ще не секрет, що Олександра, яка працює в приймальні, дуже близька подруга Олени Токарєвої і завжди усіляко підтримує її організацію.

editor

Принаймні двоє з команди Гузя: Борис Карпус і Олександра Струбицька – грають на стороні скривджених владою дітлахів. Цікаво, чи долучиться до них Ігор Гузь? Чи допоможе міській громаді повернути у комунальну власність дитсадок, подарований мерією прокуратурі за якісь особливі заслуги?
Оборудка відбулася за часів злочинного режиму Януковича. Пора, пора відновити справедливість.

Аміна

Одразу попереджу-не є прихвостнем керівництва міської ради і не збираюсь будь-кого захищати,просто висловлю тверезі і обгрунтовані думки.Мова в статті ведеться про багато будівель,що були дошкільними закладами,тобто їх обслуговування здійснювалось з місцевого бюджету.Якщо провести аналіз тих часів,то зрозуміло,чому при звичайному дітонародженню і потребі у закладах дошкільного виховання ,усе ж таки деякі заклади закривались,діток у групах ущільнювали ,кількість діток в групах збільшувалась,нагрузка на 1 працівника дитсадка збільшувалась-так було,у бюджеті міста не вистачало коштів на утримання і шкільних, і дошкільних закладів.Вже давно діючі і школи і дитсадки в основному ремонтуються за кошти батьків,а не з місцевого бюджету…У нас уся країна-у розвалинах,економічних….і тоді була… Читати далі »

Анатоль_

Аміно! Хто вносив питання про передачу приміщення дитсадка прокуратурі? Добре. Тоді поставимо питання іншими чином: Хто згідно закону України про місцеве самоврядування має право формувати порядок денний сесій міської ради? Я відповім за вас, фахового юриста: Тільки міський голова, або особа, що його замінює! І передача комунальнго майна всіляким прокуратурам, університетам, податковим, центрам зайнятості, автошколам, коледжам і тому подібне – це крупція у її найчистішому вигляді: “Я вам майно і землю, а ви “не помічаєте” того, що я творю із конституційними правами громадян, їхнім комунальним майном бюджетними грішми”. Нова міська влада віднайде гроші на ремонт зруйнованих режимом “сапогізму” освітніх споруд… Читати далі »

Віка

А по е-деклараціях і не скажеш, що у країні розвалина економічна. Напевно, саме на рахунках депутатів та у майні народних обранців, осідали державні кошти.

editor

У мережах коментують
Ольга: Згідна повністю з Валентином Тумановим. Прокуратура в Нововолинську – ДАРМОЇДИ. Користі з них – ніякої. ДЕРЖАВНІ підприємства шахти “Бужанську” і №10 практично ограбили сепари, і ніхто з них навіть пальцем не поворухнув, щоб відновити справедливість.Я вже мовчу про інші грабежі. А вони зобов’язані слідкувати за дотриманням законності в місті.

Любомир: А чого тільки прокуратура? Перерахуйте всі садочки. І податкова, і суд, центри зайнятості населення. Я ка з них користь? Забрати все. Хай мер віддасть їм свою одну хату. Там місця багато.

гість

Це ж якими треба бути черствими та брехливими.щоб говорити.що в Нововолинську нема вільного приміщення для особливих дітей!! Я особисто декілька років підряд просила виділити декілька груп для розвитку дітей.і тут не говорилось про благодійність з боку міської влади.всі витрати брала б на себе.Але ні.не знайшлось нічого.бо це фінансово не вигідно((((