Нововолинці вже скаженіють від нестерпного смороду – наслідку утилізації курячих відходів.

Мешканці 15-го, 5-го, 6-го мікрорайонів не можуть прочинити вікна навіть увечері. У ніс шибає послідом і ще чимось дуже специфічним.

РАДАР прогнозує: у психоневрології може різко побільшати пацієнтів із гострим психозом. І якщо це відділення в листопаді обласна влада закриє-таки, люди рознесуть у пух і прах не лише кабінети чиновників від медицини, а й головного призвідця їхніх проблем – ТзОВ “Екопротеїн“.

 

 

Як дізнався РАДАР від добре поінформованого джерела, не витримують нерви навіть у директора “Оснастки” Віталія  Марчука, який і підписав “Екопротеїну” договор оренди транспортного цеху.

Родина пана Марчука так само задихається від нудотного смороду.

– Або щось роби з тим, або зроблю я, – заявив обурений директор орендареві.

Що було далі – інсайдери розповідають по-різному. Одна з версій: орендар нюхнув повітря і сказав, що це “Смордель Шанель” №5…

Наразі народ кучкується, чіпляє на автобусних зупинках гнівні відозви (ноти протесту) і готується до знаменної події – приїзду нардепа Гузя. Той іще тиждень тому обіцяв РАДАРУ завітати на “Екопротеїн” і рознюхати, що до чого.

 

 

Протигаз для Гузя добрі нововолинські виборці вже припасли.

А для міського голови Сапожнікова, який дозволив перетворити величезний житловий масив на відстійник “Курчакового” смороду, підтягнули смітник у кущі біля траси. Як ото поїде мер вулицею Луцькою, тут його і перепинять невідомі месники в масках і респіраторах…

 

 

Посадять у смітник і скажуть: “Нюхай, Вітю, нюхай, чим у твоєму європейському місті пахне…”

РАДАР відстежує цю смердючу ситуацію. І радить нардепу Гузю привезти на “Екопротеїн” начальника обласного управління ветеринарної медицини, начальника управління екології та начальника обласної поліції.

Бо сам точно не впорається. А мер Сапожніков і вусом не веде…

Прочитав сам? Поділись з іншими: