Прихапізаторів селянського майна кришують у турійській поліції?

22 1740

До РАДАРА звернулися селяни з Растова Турійського району й розповіли явно кримінальну історію.

Стверджують, що орендар їхніх земельних паїв – АПК “Волинь” тихцем, коли закінчився термін оренди, забрав і розпродав чималу кількість матеріальних цінностей,  які входять у вартість їхніх майнових сертифікатів.

Від колишнього колгоспу імені Пархоменка (далі – кооператив “Растівський”, а згодом – АПК “Волинь”) фактично лишилися самі будівлі, які руйнуються. Усе інше, запевняють селяни, віджало у пайовиків приватне підприємство, де керівники змінювались, як рукавички.

 

Растів – село між Луковом і Турійськом

 

Нині товариством “АПК Волинь” керує Василь Демченко. А засновники мешкають у Києві й на Київщині.

Ось витяг із Держреєстру фізичних та юридичних осіб:

Місцезнаходження юридичної особи: село Сомин Турійського району Волинської області.

Засновники: Безверхий Вадим Васильвич, Київська область, Бориспільський район, село Кийлів; Нікіфорова Наталія Юріївна, Київ, бульвар Чоколівський…

Безверхий вніс до статутного фонду “АПК  Волинь” 3 570 000 грн., Нікіфорова6 930 000 грн. Вони ж є  кінцевими отримувачами вигоди з ТОВ.

Статутний капітал ТОВ “АПК Волинь” становить 10 500 000 грн.

Види діяльності: вирощування зернових, бобових і насіння олійних культур; розведення великої рогатої худоби молочних порід, розведення свиней (основний вид діяльності), виробництво борошна і крупів, оптова торгівля живими тваринами, м’ясом і м’ясопродуктами.

Орган управління – загальні збори. Поштова адреса – Київ, Повітрофлотський проспект, 34/1. Реєстраційні документи – у Турійській РДА. Зареєстроване ТОВ “АПК Волинь” 2005 р.

 

Орендарі знищують майнові паї селян. Із будівель самовільно зняли шифер, унаслідок чого вони під впливом дощів руйнуються

 

Тепер увага. Паралельно з “АПК Волинь” у тому ж таки Сомині діє ще одне ТОВ – “СП Волинь”. Точнісінько ті самі види діяльності (зернові культури, розведення свиней). Тільки засновники інші: Нікіфоров Павло Юрійович, Київ, вулиця Петровського… та Приступа Анатолій Петрович, Ковель, вулиця Олени Пчілки…

Їхні внески у статутний фонд становлять відповідно 1 050 000 і 1 950 000 грн., статутний капітал “СП Волинь”3 млн. грн. Кінцевими отримувачами вигоди є Приступа й Нікіфоров.

Чим, окрім засновників, відрізняються ці товариства з обмеженою відповідальністю? І чи насправді провадять передбачену статутом діяльність? Відповіді на ці питання РАДАР пошукає.

Наразі ж скажемо: кількадесят селян із Растова й Сомина вважають, що орендарі їх обманули, незаконно забрали та розпродали їхнє спільне майно. Люди звернулися з колективними заявами у поліцію. Однак ось уже півтора року жодного руху в розслідуванні, обурюються селяни, немає!

Виглядає на те, що слідство свідомо зволікає – можливо, чекає, коли мине 3 роки, аби винні уникли відповідальності. 

 

Депутат районної ради Володимир Красуля закидає чиновників зверненнями!

 

– Буде шкода, коли кришувальники з Турійського відділку підставлять нового начальника Нововолинського відділу поліції Василя Леся (Турійський, Іваничівський, Володимир-Волинський райони входять до його зони відповідальності).

Почали порядок наводити з Героя, якого вони, мабуть, і мізинця не вартують. Переслідують нізащо учасника бойових дій Ярослава Кашубу – він як сільський голова діяв в інтересах своєї громади, за нього стоїть усе село!– заявили РАДАРУ місцеві активісти.

Натомість численні крадіжки з квартир і будинків, розкрадання селянського майна в особливо великих розмірах лишаються нерозслідуваними, а винні – непокараними.

Подейкують, що керівник “СП Волинь” – ковельчанин Приступа має тісні зв’язки зі своїм земляком – заступником начальника Турійського відділення поліції, начальником слідства Бончаком. А можливо, і спільні інтереси…

Бо слідство гальмується, селянське майно знищується, крутелики нахабніють.

І ось вам дуже показове фото…

 

Сільгоспінвентар і трактор, який громада залишила для потреб села, орендарі привели в неробочий стан – і роблять спроби це майно у громади Растова забрати вже як своє.

Трактор стоїть біля садиби одного з пайовиків, бо описаний поліцією, а чистити сніг громада не має чим…

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
22 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій
5 років тому

край неляканих злодіїв – прокурорів, митників, депутатів…

editor
5 років тому

Користувач “Турійськ” коментує:
Сьогодні “нова” стара поліція знову перетворюється в орган політзаказух і розборок влади з активістами та політичними опонентами. На жаль, факт доконаний, але в нас є теж “важка” алтилерія, і у випадку продовження якихось інших дій зі сторони бовдурів у поліції будемо її застосовувати. Зараз проводимо її в “бойову” готовність, думаю, на це нас будуть штовхати.

Растівчанин
5 років тому

Невже на Бончака немає управи ? Думаю йому нічого за це не буде бо він там давно бачить себе головним в поліції турійського району, начальники змінюються, а фактично завжди керує він. Чому питаєте ? Тому, що це ПАЦАН З КОВЕЛЯ І ЙОГО ПОСТАВИЛИ КОВЕЛЬСЬКІ ПАЦАНИ КРИШУВАТИ ВСЕ, ЩО РОБИТЬ КОВЕЛЬ НА ТУРІЙЩИНІ і він як головний слідчий може будь кого казнити, а може помилувати, може справу “рухнути” як по героях АТО. а може “похерити” як по наших паях, це він вирішує. На вигляд Бончак “тіхоня”, А НАСПРАВДІ ВОВК В ОВЕЧІЙ ШКІРІ.

Журавель
5 років тому

Андрій, це просто, як пише Растівчанин, – Бончак смотрящий на Турійщині від ковельських пацанів. Але його начальникам це напевне на руку, бо бачать і мовчать.

Андрій
5 років тому

Не зовсім так, начальники просто не знають про те, що ця людина ставленик бандюковичів з Ковеля.

опер
5 років тому

Стидоба, такого позору, ще не було в Турійській міліції, завжди всі крадіжки в нас скоювали під керівництвом ковельських бандитів це знають всі колишні опера, сьогодні вже в решті решт бандюки поставили “свого” і поліція бездіє, так як їй ніхто не дає діяти, бо криша в керівництві поліції. ФУ ! Стидоба .

Андрій
5 років тому

Думаю його не для того поставили, щоб щось він робив, точніше для того, щоб красти та безкарно “грабувати” селян, типу Растова та Сомина. А крадіжки в підприємців та з квартир людей він розкривати, як бачимо, не збирається.

Дольськ
5 років тому

ХА -ХА – ХА ! менти є менти ! Ви і колись були такі, а сьогоднішні в Турійську просто обнагліли в доску ! В Дольську покрали – і що? Нічого, походили і сказали, що нічого не можуть ! ХА – ХА = ХА !!!

Журавель 2
5 років тому

Кому там робити ? З кульчиками в носі і на вухах ? А їхнім начальникам аби день до вечора, всі вони тимчасові, але біда в тому, що бідній людині немає куди звернутись. Цим безладом і користуються злодії в законі. Точніше злодії з кришами в поліції.

Турійчанин
5 років тому

Цікаво, як зробити обшук в Красулі, вони можуть, навіть без будь яких документів, а як забрати викрадені в мене речі – не можуть. Хоча ми показали, де вони лежать та хто їх украв. Кажуть, потрібно ордер, а на Красулю не було ніякого ордера і робили. Правда нічого з цього не вийшло, напевне відкупився, там сьогодні на все є своя ціна. А відносно Ярослава Кашуби це просто гидко дивитись, людина працює на громаду, а їй просто заважають, і правду тут написано.

Турійчанин 2
5 років тому

Хочеться вірити, що правда всетаки переможе, але знаючи, що за всіма крадіжками стоять ковельські бандити, думаю всі винні вийдуть сухі з води.

Турійчанин 3
5 років тому

Растівське майно заберуть і на цю писанину ніхто не зважатиме, тому що як одна постраждала говорила – менти в долі.

правдоруб
5 років тому

Такого, ще точно в турійській міліції “поліції” не було, начальники всі тимчасові і не місцеві.

мітла
5 років тому

Не партесь, всі ці хлопці вийдуть “сухими” з воли. Після Майдану банда крепне, незнаю чи надовго, але чи ці менти дурні, чи справді мають такі “криши”, що нічого не бояться. Думаю дурні.

правдоруб
5 років тому

Ці хлопці горобці забули про Майдан, думаю потрібно вже нагадувати.

правдоруб
5 років тому

Я не надіюсь, що Лесь щось буде робити, тут задіяні інші сили і є пряма зацікавленість ковельської сторони від якої всі вони залежать.Але Красуля і ці хлопці які з ним працюють теж не прості, думаю добиватимуться правди.

editor
5 років тому
Відповісти  правдоруб

А що за історія з обшуком БЕЗ ОРДЕРА (!!!) у Володимира Красулі?

Рязанов
5 років тому
Відповісти  editor

Як сам Володимир Красуля писав:
“Знайшли наркотики – три головки освяченого маку,
знайшли цілий скарб – 3 кг солоного сала
та ключі, які я торік загубив”.

Бобли
5 років тому

Андрійко Гаврилюк
І тут Турійські слідчі засвітились. А той Бончак не тільки бачу звернення не реєструє, він якщо і їх реєструє, то і відповіді не дочекаєшся на них. На його ім’я моїх шість звернень написано було, і з обласного слідчого управління надходили, а відповіді не було. Проте Турійський районний суд поставив все на свої місця.

Жителі Растова
5 років тому

Дякуємо всім, хто допоміг нам зрушити з “мертвої” точки цю справу, орендарі вже пішли на переговори, а поліція нарешті через півтора року розпочала слідство (заставили), хоча далі щось “мутять” але ми вже не дозволимо робити з нас “лохів”, ми відчули свою силу. Дякуємо Наталії за її щиру та безкорисну працю, нехай Бог Вам та Вашим ріднім і близьким пошле міцне здоров’я та достаток ! Дякуємо В.Красулі за допомогу ! Боротьбу продовжуємо !

Растівчанка
5 років тому

Наталя ! Доброго вечора ! Люди задоволені результатами ваших публікацій, рух пішов, з нами вже говорять, радяться та щось роблять, люди на разі дякують за допомогу. В неділю були збори на яких вже ділили майно і приїхали ті, хто з ними взагалі не хотів говорити раніше. Дякуємо ! Тільки гіркий осад в душі від дій поліції, невже там немає в людей совісті ?

editor
5 років тому

я так розумію, Нікіфоров Павло Юрійович і Нікіфорова Наталя Юріївна – брат і сестра? і дві “Волині” в одній місцевості застосовують тіньові схеми й діляться по-братерськи?..