Районна рада – проти скорочення медиків і вчителів! У Іваничах не прийняли антисоціальний бюджет

19 1604

30 грудня 2016 року Іваничівська районна рада не прийняла антисоціальний проект бюджету, розроблений місцевою райдержадміністрацією. Адже недофінансування культури, освіти, медицини складає 13 мільйонів гривень.

По освіті на видатки з оплати праці медичного та іншого персоналу загальноосвітніх шкіл необхідно додатково 4 млн. 722 тис. грн. На бібліотечну систему та культурну сферу району кошти передбачені на 50% від потреби, тобто на 6 місяців.

На Іваничівську районну лікарню необхідний додатковий ресурс на виплату зарплат у розмірі 4 млн. 422, 9 тис. грн,, на видатки за оплату енергоносіїв – 1 млн. 404 тис. На Центр первинної медико-санітарної допомоги необхідно додатково 2 млн. 95 тис. грн. і ще 281 тис. грн. на енергоносії.

-У проекті бюджету є прихована складова. Ми повинні наповнити бюджет за рахунок зниження витрат, зменшення кількісних і якісних показників фінансування певних сфер району.

Тобто скажіть прямо в очі, що передбачається скорочення лікарів, освітянської галузі. Голова райдержадміністрації боїться це сказати, а я не боюся – грошей немає.

Легко казати Гройсману, що Кривий Ріг і Запоріжжя мають на депозитах купу грошей. Але не наш район! І ті гроші, яких нам не вистачає, передбачалися під час відмежування від району об’єднаних громад.

Виникає питання: чому ці витрати не закладені у запропонований нам проект бюджету, – зауважив депутат Іваничівської райради, свободівець Ігор Тимощук.

 

Праворуч – Лілія Кревська, голова РДА. Поряд із нею – Андрій Бадзюнь, голова районної ради. Але у питанні бюджету вони по різні боки барикад…

 

Зі слів голови райради Андрія Бадзюня, Іваничівська районна рада дала голові райдержадміністрації Лілії Кревській сім днів на доопрацювання бюджету, але рішення депутатів було цинічно і демонстративно проігноровано.

– Ми маємо більше 5 мільйонів вільних залишків. Це наші вікна, двері в садочках, перекриття дахів, співфінансування доріг. Звісно, ми віддамо їх на заробітну плату, але вже ні на який бюджет розвитку не варто розраховувати.

Я не дозволю переводити простих людей: прибиральниць, кочегарів, водіїв – зі ставки на 0, 7 чи 0, 5 ставки. Це такі ж самі люди, як і вчителі, і їм теж потрібно годувати сім’ї. Натомість райдержадміністрація маніпулює думкою і нав’язує те, що, мовляв, не приймемо бюджет – і люди будуть без зарплат.

Це неправдива інформація. Зароблені кошти всі працівники за січень отримають,зазначив Андрій Бадзюнь.

 

 

У підсумку депутати Іваничівської районної ради не проголосували за проект бюджету та вирішили скерувати звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів із вимогою надати пояснення, чому їх змушують приймати антисоціальний бюджет.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО “Свобода”

Фото – “Колос Район”

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
19 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Пані Кревська явно не з того починає. Голова РДА має слухати, чути й домовлятись, а не демонструвати ігнор і “#ясказала!”

Анатоль_
5 років тому

Іваничі – не Нововолинськ. Це у нас закривають відділення психоневрології, скорочують ліжкомісця у ЦМЛ та персонал, переводять на 0,7 – 0,5 – 0,25 ставки, суміщують чиновницькі посади, узурпують владу, виканючують “благодійні внески” у хворих та злиденних людей, роздаровують громадське майно і споюють на свята виборців у громадських місцях – донедавна. А ( “сліпоглухонімі”) місцеві депутати і дзьоба не розкриють, щоб захистити конституційні права членів територіальної громади, яка їх і обрала. Та деруть високо руки на сесіях, (днях якогось там, у твою депутататську м***ть!) високого “обранця народу”, у вірнопідданих позах!

Радар
5 років тому

Пані Камишнікова, ви розкажіть на скільки збільшили витрати на утримання райради і скільки взагалі вона обходиться для району. А тепер порівняйте із сусіднім сокальським (кількість працюючих та кошти на утримання), а також проінформуйте про доплати у вигляді премій, “за інтенсивність”, мат допомога, оздоровчі і т.д. які отримувало керівництво ради! Бо ті сльози за лікарів та вчителів виглядають крокодилячими!

editor
5 років тому

Хто надіслав коментар під ніком Радар, придумайте-но собі інший нік – і повторіть коментар. 🙂

ЛІКАР
5 років тому

КРЕВСЬКІЙ потрібно працювати над наповненням бюджету району, створенням робочих місць, дороги робити і т д. Якщо нема до цього таланту ,то треба вчасно зникнути ,а то винесуть.

ЛІКАР
5 років тому

ТАКУ голову рда треба гнати геть, так як РОМАНЮК її вигнав

editor
5 років тому
Відповісти  ЛІКАР

Шановний ЛІКАРЮ, закликаю до толерантності. Людина працює на цій посаді лише кілька тижнів. Можливо, небезнадійна. 🙂

Писець
5 років тому
Відповісти  ЛІКАР

Чесно дістало, скільки нам будуть призначати-
начальників міліції, губернаторів, голів райдерж адміністрацій і ітд?
Якщо начальник дав за призначення хабар йому ж треба ті гроші відбити!
Понабирають прохфесіоналів кого по блату, кого за гроші, кого за між ноги, за солодкий язик ось і маємо розруху,.
Тільки вибори від місцевого шерифа до представника президента на місці

ОБЛАСТЬ
5 років тому

КУДИ тільки та КРЕВСЬКА НЕ ЙШЛА—- в соцзахист, в службу у справах дітей, в освіту, в радники, в пенсійний, в помічники ____і ніде не проходила. А чому її ІВАНИЧІ прийняли????? НЕВЖЕ У ВАС СВОЇХ НЕМА??? ПОДУМАЙТЕ ЩЕ НЕ ПІЗНО!

ЛУЦЬК
5 років тому

будьте обережні , бо, кажуть, пані Кревська так хотіла керувати Луцькою освітою, що КАЛУША СЕРГІЯ начальника освіти. в службу безпеки здала І ВІН батько трьох дітей залишився без роботи ЦЕ ЇЙ ВЕЛИКИЙ ГРІХ!

Патріот
5 років тому
Відповісти  ЛУЦЬК

Ця пані видно ненадовго. Що їй до наших проблем. ЇЇ що болить доля медиків, вчителів? А може пані Лілія переживає за стан доріг району??? Кар’єристка, та й все!!!

ольга
5 років тому

Чому дороги не зробила Кревська в районі. Проїхати не можна яма на ямі і ямою поганяє ГРОШІ були виділені ї де вони ділися?

editor
5 років тому
Відповісти  ольга

так вона ж керує місяць чи трохи більше. 🙂

ЛЮДА
5 років тому

а що вона зробила за міс яць ЛЮДИ !!!! хто назве, що зробила КРЕВСЬКА ЗА півтора місяці на посаді? ЦЮ ПОСАДУ МАЄ ЗАЙНЯТИ МАРЧУК ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ. ГРОМАДО!!! НЕ МОВЧ ІТЬ

editor
5 років тому
Відповісти  ЛЮДА

Марчук Віталій Володимирович?.. А детальніше можна?

ЩОЖ
5 років тому

ЗА ЧАС роботи пересварилась з усіма , замість того, щоб єднати людей,то вона проти сільських голів кримінали шукає,службу безпеки , прокуратуру , поліцію посилає на голів. ХІБА ЦЕ ГОЛОВА??????? ТАК ДОВГО НЕ НАПРАЦЮЄ. ДО В СЯКОЇ ДІЇ Є ——–ПРОТИД ІЯ!!!!!!!

ОКСАНА
5 років тому

МАРЧУК ВІТАЛІЙ пройшов конкурс на голову РДА. ЗАЙНЯВ друге місце і він наш ІВАНИЧІВСЬКИЙ, ДЛЯ чого в район людина , яка далека від роботи? ТА й ще, на мою особисту думку, грубіянка, хамка, БРЕХУХА

ОКСАНА
5 років тому

КОЛИ буде проведено громадські обговорення про роботу КРЕВСЬКОї,яка виграла конкурс із найменшими балами серед чотирьох конкурсантів?

editor
5 років тому
Відповісти  ОКСАНА

а можна детальніше про конкурсантів і бали?