Рішення суду: Стасюк має сплатити Камишниковій 10 тисяч гривень за моральну шкоду

12 1431

Сьогодні Нововолинський міський суд виніс рішення у досить резонансній цивільній справі про інтернет-цькування. Справу почергово розглядали аж троє суддів…

Понад рік я судилася з представником “Нововолинського інформаційного порталу” Володимиром Стасюком, на чиєму сайті впродовж тривалого часу свідомо і цілеспрямовано поширювали недостовірні й образливі відомості щодо мене.

Понад рік співзасновники й адміністратори “Нвіпу” приховували від мене та від суду інформацію, хто ж є власником доменного імені nvip.com.ua.

 

 

Нарешті – аж через Київ – суд її одержав і, вислухавши всі аргументи й контраргументи, розглянувши зустрічний позов Стасюка й адміністратора “Нвіпу” Романовського  до мене, ухвалив:

  1. Зобов’язати Стасюка В.П. видалити з “Нововолинського інформаційного порталу” недостовірні й образливі відомості щодо Камишникової Н.С.
  2. Зобов’язати Стасюка сплатити Камишниковій 10 тис. грн. компенсації за моральну шкоду та відшкодувати їй судовий збір у сумі 1728 грн.
  3. Повністю відмовити Стасюку й Романовському у зустрічних позовних вимогах до Камишникової.

Рішення оголосила голова суду Орися Ференс-Піжук.

Вочевидь, іще буде апеляція, але вже зараз власники доменних імен тих сайтів, де полюбляють поширювати смажений бруд, можуть зробити деякі висновки.

Ну, а брехні й образ на “Нвіпі” (і не тільки) мені вистачить іще на кілька позовів…

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
12 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гість
4 років тому

Що і потрібно було очікувати!
Підлість і ницість, заздрість, неповага до жінки має бути покарана!
Вітаю!

editor
4 років тому
Відповісти  Гість

Дякую. 🙂 Якщо справді сплатить гроші – підуть на добру справу.

Аміна
4 років тому

Давно читаю нововолинські сайти-з моменту їх започаткування…Висновки складались самі по собі-по мірі читання,коментування,обговорення,апелювання та….відбивання…..Колись в державі можна було писати у різні інстанції анонімки на будь-кого і їх,як не дивно,розглядали,потім анонімні звернення не брались до уваги-потрібно було зазначити у зверненні усі свої дані.те,що сьогодні можна на загал писати анонімно-є випробування совісті,честі та людяності-бо ж дуже легко,ховаючись за будь-яким ніком “поливати брудом” будь-кого-покарання відсутнє-і моральне ,і фізичне ,і матеріальне…Часами ті люди,які називаються власним справжнім іменем докоряють тим,хто “ховається”..Не можу судити інших,хоча,звісно розумію,що інкогніто так легко викидати на будь-кого свій негатив та збоченство натури-вважається,що в таком увипадку людина уникає покарання будь-якого…Дорогі мої…))))))))))……….не у нашій силі та волі будь-кого карати-це все робиться без нашої прямої участі,силами вищими…Тому анонімність -це перевірка на “вшивість”…..Прикольно,залишаючись не впізнаним,дотримуватись норм етичних….Камишникова Н.С.ніколи не ховалась,і являючись людиною доволі прямолінійною,висвітлюючи,як журналіст усі “язви” суспільного життя міста та зачіпаючи в тій чи іншій мірі інтереси різних людей,ставала об’єктом “для биття”…Повірте,шановні користувачі і читачі-у мене є якісь моральні протиріччя з вказаною людиною…..але…..можна мати власну думку,та доводити її шляхом приниження іншої людини-не припустимо…Тому-щиро радію за перемогу пані Наталі…а опонентам ….-сподіваюсь на їх прозріння…Мати власну позицію з будь-якого питання,але при цьому поважати чи ігнорувати позицію інших людей…та “опускатись” до образ будь-кого ,а тим більше-жінки-великий мінус та енергетичний провал…Тому-усім-щастя,здоров’я!А все решту Господь знає як розприділити -кому,як і в якій мірі.

Марго
4 років тому

Клімовича не хочете провчити?

editor
4 років тому
Відповісти  Марго

Знаєте, коли один обласний депутат НЕ з партії Гузя сказав репортерці “Бугу” кілька не дуже приємних для “Бугу” слів (без образ і без хамства, завважте), то зчинився страшенний гвалт.
Представники “Бугу” звернулись із відкритим листом до керівних органів партії депутата: мовляв, на журналістів тиснуть, утискують свободу слова, ми не дозволимо, вимагаємо вибачень, вживайте заходів!..
Ну, у кращих традиціях невмирущого совка.
А от коли депутат міськради трьох скликань, голова депутатської комісії, друг мера, як сам стверджує, тобто впливовий чоловік, поширює із допомогою тих-таки журналістів “Бугу” плітки і побрехеньки щодо мене, то ніхто на тому “Бузі” навіть не скривиться! Навіть не заїкнеться, що на авторку сотень гострих статей чиниться тиск, що депутат і друг мера намагається закрити їй рота, сформувати щодо неї негативну громадську думку і так далі.
І от я думаю: що гірше? Безпардонне хамство “трьох скликань” чи єзуїтські стандарти “журналістів”?

editor
4 років тому

Готова надавати безкоштовні консультації хорошим людям, яких спаплюжать місцеві сайти. Безкарність – небезпечна річ, її треба зупиняти вчасно. Апеляції до моралі, совісті, людських стосунків, здорового глузду тут не діють. Тільки звернення в суд. Перевірено.

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  editor

Я теж готовий надавати консультації у межах своєї компетенції. Проте, відразу ж зазначу: За ручку нікого водити по прокуратурах і судах не збираюсь, і ставити СВІЙ ПІДПИС під заявами скаржника у правоохоронні організації не буду.

editor
4 років тому

І маю миролюбну пропозицію: Стасюк уже зараз повертає мені судовий збір (це з мого сімейного бюджету), а суму компенсації за моральну шкоду мені не сплачує – віддає туди, де вона ще потрібніша. Малечі загиблого бійця, наприклад. Я б визначила, куди саме. І був би йому плюс до карми.
Ну, але може й далі витрачати гроші на адвоката і подавати апеляції. 🙂

Писець
4 років тому

Семенівно, ви молодець!
Топорівський на черзі? Чи Климович та буг?
Цікаво буде бачити цілого голову селища в суді.
І як він проживе 5 місяців без зарплати?
А анонімам, які це підтримували та розповсюджували чутки, мабуть, також перепаде. Та й списки власники сайта нададуть Хоча замовником, думаю, виступав Сапожніков, хотіли закрити вам рота будь-яким шляхом.

editor
4 років тому
Відповісти  Писець

на черзі – кримінальна справа про втручання у моє приватне життя, провадження давно відкрили, чекали на відповідь із Києва про власника доменного імені. Думаю, вже надійшла.

Писець
4 років тому
Відповісти  editor

А вам не здається що поліція злочинно бездіє?
Можливо пора її підганяти , або міняти слідчого ?

editor
4 років тому
Відповісти  Писець

вопрос, конечно, интересный 🙂