Робимо ставки: встоїть чи ні?

19 2185

Цей гордий і поки що не скорений шахтар зажурився у сквері, облаштованому у пам’ять загиблих волинських гірників.

Тут, як відомо нововолинцям, почались будівельно-руйнівні БЕЗДОЗВІЛЬНІ роботи задля відкриття супермаркету АТБ.

У мережі трьох дніпропетровських мільярдерів (Єрмаков, Буткевич, Карачун) це буде вже третій торговельний заклад у Нововолинську. І схоже, що не останній.

У нашому чарівному містечку бабло творить дива. Порішав і – відкривай АТБ хоч на другому поверсі міськради. 🙂

Отже, робимо ставки: встоїть цей пам’ятник чи ні?  А якщо не встоїть під натиском бізнесових акул, то сам розсиплеться чи допоможуть?

 

Фото – Віктор Степюк

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

19
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
13 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
Нововолинець

Мій батько – колишній шахтар. Слава Богу не загиблий, хоча травми мав. Як його дитина, я би хотів, щоб професію мого батька вшановували не совковими пам’ятниками. З людьми які борються за памятники в нашому місті взагалі нічого не зробиш. Переконуюсь в цьому рік за роком. Це ті ж самі люди голосують за памятники у міській раді. Кузьма казав, ми самі собі країна. Треба думати про живих, а не прикриватися мертвими і закалачувати бабло на тих скверах. Якого милого біля ринку нема парковки, але ж є сквер. Скільки туди вгатили бабла? Півляма при курсі долара 8? Ви хочете, щоб на проспекті… Читати далі »

editor

А до кого ви звертаєтесь? Тут ніхто ні за що не бореться – тут просто роблять ставки: встоїть чи ні? 🙂
Якщо серйозно – від наркоманів і алкашів вас не врятують ані банки, ані торговельні заклади, ані навіть парковки.
Якщо зовсім серйозно – тут мова про те, хто покладе собі у кишеню цей сквер.

Олександр

Прокоментую *Нововолинця* після Вашого коментаря-читаєш,бачучи скільки плюсуючих і стає сумно-…всі парки знищити,набудувати автопарковки,роздати все комунальне майно….мабуть забув дописати ще-потім гроші вкрасти-і стає зрозуміло чому живемо в такому лайні! Так і хочеться доповнити-загородити колючим дротом весь Нарковолинськ і переселити сюди всіх хапуг Волинської області, можна і з інших областей. Створити ПАРК НАЦІОНАЛЬНОЇ КОРУПЦІЇ І СОВКОВОГО МЕНТАЛІТЕТУ. Відбою від іноземних туристів не буде! Кордон поруч, готелів з вкраденого майна набудувати, можна бордель відкрити,казино…-достатньо передати кілька дитсадків у приватну власність…. І ГОЛОВНЕ-не забути попросити мера ЗАЛИШАТИСЬ мером ВІЧНО ! Разом з його *МОЛОДОЮ* командою…. І правильно робить розумна молодь міста, коли їде кудись… Читати далі »

Валік

Не в тему але шприци є навіть в парку на території лікарні там де сині лавочки. Біля входу в буфет лікарні зі сторони ліцея. Шприци в крові, на лавочках ампули валяються, і це парк під вікнами лікарні.

Валік

То судячи вашій логіці і під буфетом лікарні треба теж бульдозером все розламати чи як?

Валік

Шановний як добре що ви не робите в мерії. З такими поглядами як у вас на проблеми міста ви б давно переплюнули Північну Корею. 🙂

анти чобіт

шахтарям потрібне оздоровлення в санаторіях а не памьятник

editor

АТБ їх оздоровить? Путівки оплатить?

АНАТОЛЬ Бідзюра

На цьому місці – не встоїть! Перенесуть в інше.

Валік

Варвари, бордюри де?

Валік

Я думаю пам’ятник не встоїть. Щось зроблять з ним по-любому. Як приклад – ліхтарі уже лежать. Хоч назву скверу міняй: Сквер лежачих ліхтарів. 🙂

editor

Vladimir Samsonov: Шкода,це пам’ятка нашого міста…!Але що їм стоїть знести
Скоро трускавку будемо вирощувати, а не вугілля добувати)))
ЩИРИЙ УКЛІН ШАХТАРЯМ!

Фея

Окупанти все знесуть, а те, що зараз відбувається і є окупація, на мою думку. Наша влада нас продала(((

Олександр

А ми з задоволенням лапки підняли і здались…

Фея

Чому ж здались? Я – ні. Найкращий спосіб протистояти окупантам – це нічого не купувати в їхніх магазинах, бо саме на наші гроші вони і розраховують. Це дуже дієвий спосіб, можете мені повірити.

Олександр

Та я не про Вас і не про таких,що купують *піво Жігулевскоє*…Чи Ви думаєте,що в нас не зустрічали б *ихтамнетов*з короваєм?…..

АНАТОЛЬ Бідзюра

Без сумнівів. Із квітами і триколорами РФ. А потім побігли б мордувати українських патріотів. Це 5-колона Нововолинська. Багатьох знаю.

Фея

Це називається – державна зрада і за це є відповідна стаття ККУ, яка передбачає позбавлення волі.
А звичайним і свідомим громадянам для початку потрібно не купувати продукти у проросійському АТБ. Тоді наші гроші не підуть на фінансування агресора. Це наш громадянський обов’язок перед нашою державою в період окупації Криму і війни на Сході, окупації Донбасу, це наш обов’язок перед пам’яттю загиблих, поранених, перед зниклими безвісти, полоненими, засудженими, які перебувають у російських тюрмах за сфабрикованими звинуваченнями і членами їхніх сімей

юрій

пам”ятник 60-х років років проти награбованих грошей 2000-х ?????? не смішіть моїх окулярів – від нього пісок лишиться – ” ОН ЖЕ ПАМЯТНИК “!!!!!