Ромчик знову в лікарні – на знеболювальних. Його мама просить нас помолитися

6 3612

За життя трирічного Романа Гальчика з Нововолинська зараз борються медики в обласній лікарні.

У малого онкохвороба, він переніс складні операції, хіміотерапію.

Його мама Світлана написала у спільноті “Гальчик Рома – боротьба за життя”:

 

25 червня, 22.03

Дорогі наші друзі, рідні, Ромі раптово стало погано, посилились головні болі, почалась рвота, прошу молитви посиленої, дуже прошу помолитись за нашого Романа. Ми мали вилітати завтра в Стамбул, все відміняємо, чекатимемо, коли стан стабілізується.

Учора, 11.37

Ми в Луцьку в обласній лікарні, головні болі і рвота у Роми не пройшли, на 12.00 призначили КТ-обстеження. Я навіть боюсь уявити, що там ми побачимо. Мені світ зупиняється. Господи, допоможи нам все це витримати, дай Ромі сил, уже стільки позаду, хочеться спокою і здоров’я для Роми.

20 годин тому

За даними КТ, пухлини нікуди не ділись, вони всі є і виросли ще більше, головні болі в Роми – від тиску пухлин на різні ділянки мозку. Зараз вирішують питання зі знеболенням, щоб полегшити його стан. Будемо колоти гормони і протирвотне.
Ми лишаємось поки в обласній лікарні до стабілізації стану сина.

6 годин тому

Господи, люди добрі, помоліться за мого Рому, йому гіршає. Прошу вас, помоліться.

 

МОЛИМОСЬ.

Ромчику, живи!

 

https://www.facebook.com/groups/1776874302617820/permalink/1858937764411473/

У ТЕМУ:

Мама Ромчика просить всіх нас молитись – і вірить в одужання сина

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

6
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
1 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
3 Автор коментаря
editor

Ирина Лисовая: Боже! Завдяки Тобі все росте й розвивається. Тому ми просимо Тебе: простягни свою правицю над цим Твоїм дитям, яке хворіє на світанку свого життя. Даруй йому здоров’я та силу, щоб воно росло, розвивалося, а пізніше могло з вдячністю Тобі служити.
Боже! Ти мудро розподіляєш обов’язки між ангелами й людьми. Просимо Тебе, щоб на землі цю дитину охороняли ті, що завжди оточують Тебе на небі. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

Валік

Я молюся. Весь Нововолинськ теж молиться. Ми в молитвах за Ромчика.

Катя Булда

Тут важко підібрати слова …просто живи.. маленький…живи..

Валік

Як стан дитини на цю годину?

editor

Світлана Гальчик‎ у спільноті “Гальчик Рома – боротьба за життя”
11 годин тому·

Знову і знову звертаюсь з проханням молитви, прошу щиро, можете не писати в ФБ, а просто, де б ви не були, зупиніться на хвилину, просто помоліться, пошліть іскорку Ромі, йому зараз дуже треба. Наш Рома на операції.

editor

Світлана Гальчик: Ці чотири попередні дні ми жили в пеклі, те, що робилося з Ромою, Господи, не дай таке комусь пережити. Від болі в голові він дер на собі шкіру, була сильна блювота, нічого не їв. Ми звернулись в обласну лікарню, щоб знеболюватись. Чесно, я вже думала, що це кінець. Йому не помагали навіть наркотичні знеболювальні. Він кричав від болі. Сьогодні, коли його забрали в реанімацію, я вже реально опустила руки. Але дякуючи лікарям з Луцька, які взялися боротись за його життя, які не здались, вони провели операцію, 5 годин, три пункції пухлин і кіст, викачали по максимуму. Операція пройшла… Читати далі »