“Дощ іде, а ми асфальт скирдуємо!” ВІДЕО!

23 2405

Якщо котрусь із вулиць  Нововолинська починають асфальтувати, то зараз буде злива.

Цю прикмету знають усі, й вона майже завжди справджується.

Ось і вчора доблесні трудівники кидали асфальт у калюжі, а дощ періщив.

Завбачливий майстер у водонепроникній накидці давав указівки, задоволено усміхаючись:

 – Угадали з погодою!

Робітники мокли мовчки.

 

 

Мешканці 15-го мікрорайону визирали з вікон і матюкались. Їм тут їздити і ходити. Халтура вже дістала – не можна витримати!

Гість із-за Бугу реготав на балконі і знімав цю “мокруху”, аби посміявся весь Люблін.

Колір мокрого асфальту, ага…

ВІДЕО!

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

23
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
18 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Василь

У мене друг працює у Коптюка, то займається асфальтокладінням. Розповідав, що всі там завжди п’яні та ні одного немає професійного дорожника, люди працюють з вулиці по усному договору.
На вулиці Миру клали асфальт, кінець зміни, асфальт на машині вистиг, хлопці хотіли вже йти додому, як приїхав Коптюк й заставив той холодний асфальт вкатувати. Ну от побачите, що з ним буде через деякий час.

Також Василь

Кажуть, що головний інженер Микола в Коптюка, не витримавши такого б..дства, після 20-ти років сумлінної праці, вимушений був розрахуватись. Нерви не витримують, як не гнилі труби, то халтурні дороги. До речі дякуючи Миколі Коптюк і вибився в круті бізнесмени.

АНАТОЛЬ Бідзюра

Кажете, Василю, по усному договору А.Коптюк приймає на роботу… Гм. То, може, й у прокуратурі та нововолинському суді так? І у міській раді? І у поліції… А як у них з інструктажами по ТБ, не цікавилися? Видача спецодягу, молока за шкідливі умови праці? Атестація робочих місць, надіюсь, проходить згідно законодавчо затверджених термінів? І зарплату, МОЖЕ, робітники отримують по відомості – під особисту розписку? А інструмент та спецвзуття…

анти чобіт

це наносапоговськікоптюковські технології

Олександр

Вже не раз писав-хочу побачити хоч один акт прийомки таких робіт,а замість того- слухаю від мера про черговий дефіцит коштів на зарплату бюджетників…..Пане Сапожников,а вам на зарплату і надбавки хоч вистачає?Бо з таким хазяйнуванням мав би вже без трусів залишитись.А ще цікаво,чи почитує цей сайт очільник області,пане Савченко-відізвіться і послухайте пораду-чув,що в Луцьку великі проблеми з дощами-заберіть Сапожнікова на підвищення,ви спрацюєтесь,а з нас вже досить-з радістю поділимось таким щастям.

той що за буг їздить

В гостей за бугом також кладуть асфальт в дощ сам не раз бачив

Також Василь

За Бугом, то де на Львівщині ? То в Сокалі та сама фірма ” Сантехмонтаж ” асфальт укладає. Нічого дивного. Хоч сніг,хоч дощ, хоч потоп.

editor

Додали ВІДЕО! Там музичка у тему 🙂

Фея

Просто супер відео, пісня і музичка😎😃😉 так хочеться жити по-людськи без такого керівництва і таких майстрів. Дай Боже нам звільнитися від нинішнього владного панування. АМІНЬ.

сусід

Та то усе ще нічого. От перед самим Новим Роком почали будувати новий дитячий спортивний майданчик за спортивною школою, ото було видовище! В грудні при -2 клали штучне покриття для гри в футбол. Або при -5 морозу заливали бетон. Я там сам матюкався щодня на тих робочих. Яка фірма будувала новий майданчик не знаю. Мені дуже шкода було бюджетних грошей. Будувати спортивний об’єктів в грудні повний ідіотизм. В Сапожнікова ж не Олімпіада на носі, щоб в -5 заливати бетон або класти штучне покриття в -2 зі снігом. З розмов робочих чув, що їм треба спішити строїти, щоб по бумагах рік… Читати далі »

анти чобіт

дитячі майданчики також ставили у мороз ,чайка керувала

Олександр

Найкращий результат *керування* Чайкою-Нововолинські ЖЕКи-на черзі Управляючі компанії.Вгадайте результат.

editor

вона принаймні не краде, я впевнена. А на ті ЖЕКи постав хоч кого – результат однаковий.

Олена

Дякую. Настав час, коли вже ЖЕКи пережили себе, в місті створені 187 ОСББ у 203 житлових будинках, не було сенсу для існування трьох ЖЕКів.
Треба виходити на ринок надання послуг з управління будинками, тепер угоди будуть укладати на один рік. Якщо погано працюватиме УЖК або неякісно, то мешканці можуть обрати інші управлінські компанії, а вже з’являються і приватні, і ФОП.
Має бути конкуренція. А для ОСББ успішно допомагаємо програмами виконання капремонтів.

Валік

ЖЕК #2 лишився. І ЖЕК #3 теж. Лише ліквідовувати будуть той ЖЕК що біля Базара. І то це ще точно не відомо!

Олена

Ні, ЖКП 2, ЖЕК 3 як юридичні особи в стані ліквідації, як і ЖКП 1, а на базі ЖКП 2 та ЖЕК 3 створені управляючі житлові компанії 1 та 2. Підприємства комунальної форми власності.
Є в місті і приватні, є ФОП.
Тим мешканцям житлових будинків, які не визначаться з обранням форми управління будинком чи ОСББ, чи УЖК 1 та 2, виконком на конкурсній основі призначить управителя. Ним може бути управитель чи комунальної форми власності, чи приватної, чи ФОП. Конкурс є конкурс.

Олександр

Процес ліквідації?! І результати цього процесу можна буде побачити?Бо судячи з 1 ЖЕКу це не ліквідація,а прихватизація. А ще УЖК-підприемства комунальної власності і буде ними керувати О Чайка!!! ВЕЛИКІ ПЕРЕМІНИ.Залишається пригадати танцюриста,якому мішають….ну,ви знаєте…

Валік

Приватні компанії це як?

Олександр

В крадіжках ніхто не звинувачувався…І не ЖЕКи винні,а керівники,притому на всіх рівнях. Все по лозіці-взимку сипемо пісочок на сніг-забиваємо стоки і топимось влітку.це як приклад.

анти чобіт

і шахтою вона керувала

editor

керувала – і це єдина жінка в Україні, що була директором шахти. І шахта працювала, прикиньте.

Сарай

Сейчас бетон круглый год льют,вон дома монолитные строят и зимой и летом.

Людмила

так воно в дощ краще приліпає!