Розповідають батьки Каті Литкіної. Відео НТН

11 6264

Трагічна подія в Нововолинську – очима репортерів НТН.

Вбивство 16-річної дівчини шокувало цілу Волинь.

Ворожка, терикон, батьки, пікети, слідство, суд, арешт і версії – у цьому відеосюжеті.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

11
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
apostasy

Може вистачить ? Вас більше ніякі теми не турбують ? Коли справу доведуть до кінця, тоді й будемо розписувати всі подробиці та нюанси. Інформація подана Вами перетворюється у типові нововолинські чутки. Всі вже зрозуміли, що слідство триває, Ваші суб*єктивні “статті” цікаві лише для пліткарів. Заспокойтесь !

реаліст

Всі зрозуміли, що слідство триває, але ніхто ж не знає, чим воно закінчиться. Радар дає багато ексклюзиву. Не хочете – не читайте.

Небайдужий

А, може це вам вистачить?! Це ви пробуете все заминати, У вас е в цьому інтерес. Це ваше кредо – меньше розмов, скоріше забудеться. Це не банальна крадіжка,яка стала нормою життя нововолинчан. Це звіряче вбивство! Вбивство малолітньої дівчинки з особливою жорстокістю! І, на подив, дуже все грае на руку тим, хто скоїв цей злочин. Занадто все грамотно.Тому,добре, що Ви, Наталю, висвітлюете цю тему. Не можна залишатися осторонь ціеї трагедії. Якщо, навіть, цим нелюдам вдасться з допомогою зв”язків, що сьогодні, на жаль, стало нормою життя, уникнути справедливого покарання, то окрім Божої кари, буде ще й людський осуд винним.

Аліна

Якщо чесно, то з нинішнім правосуддям я пропоную відновити традиції козацької ради і чинити суд самотужки, привселюдно. демократія нині деградувала в колуарну анархію, тож вважаю пережитком 21 століття. Україні потрібно повернути правозахисну та правосудну систему козацтва аби приборкати корупцію. Бо ці суди наші рішення виносять частенько з області фантастики й докази фантастичні…

ентер

Потрsбно цю тему тримати на слуху до кінця розслідування , інакше можуть бути несподіванки.Поки винні не будуть покарані потрібно , щоб громада контролювала це.

Аркадий

Я против смертной казни. Пришлось стоять часовым у подследственных и осужденных , как у одиночных так и у общих камер. Некоторые камеры окрашены были в черный цвет, окна на высоте 4 метра, спать только когда положено. Люди с ума сходили, это действительно мученье … Многие каялись, говорили, что лучше бы, что бы их расстреляли, чем так…. , слово жить не подходит

ГОСТЬ

Ні, більше у нашому місті мовчати ніхто не буде, і за вами поліціянти будемо слідкувати, навіть і не мрійте, що закриємо на це очі,а вам пані Наталя висловлюємо подяку за небайдужість.

Анатоль_

Чому ніхто із високих поліцейських чинів не поїхав до Словенії і не допитав там підозрюваного? Українець і словенець можуть зрозуміти один одного без перекладача. Чому, і на підставі яких слідчо-оперативних дій, словенська сторона прийняла рішення не оголошувати про підозру і відмовляє у екстрадиції? Підозрюваного бачили у день і час скоєння вбивства, вночі, біля К.Литкіної, навпроти терикону. Автоматично, він має бути зарахований до числа потенційних вбивць! Чому Н. Пасічник не послалася на посаду і прізвище когось із високих керівних чинів словенської поліції, який не вбачає причин для арешту підозрюваного у вбивстві? За кого вона нас має? Чому немає письмових (відео\аудіо) підтверджень… Читати далі »

Небайдужий

30.08.16г. в областном апеляционном суде г.Луцка в 12.00 состоится рассмотрение жалобы Терлецкого-Статочнюка Назара, подозреваемого в убийстве Кати Лыткиной, о незаконном содержании его под стражей!!!!!!!!……..Вот здесь мы и увидим как работает честный и гуманный суд!!!!!!!!!!!!!!!!!! Кстати, подозреваемого по неизвестным причинам перевезли в Луцк для содержания под стражей. Уж не потому ли, что условия нашего изолятора ТАКИМ людям не подходят????!!!!!!

наталія

Батькам потрібно виховувати дітей а не оплакувати і звинувачувати в своїх грішках інших дітей . ми теж живемо біля терекона але мої діти там не гуляють свята дівчинка не пішла б з двома хлопцями на терекон в зарослі .і у вихованої хорошої дитини не має фото які соромно показати всім в інтернеті спочатку потрібно розібратися в усьому а потім судити невинних і винних шукати в сімї покійної проблема саме там

editor

яка категоричність і безапеляційність. Аж страшно. Бог вам суддя, свята ви наша.