Шо, опять?.. Розширення і покращення на вулиці Некрасова: бордюріада триває!

8 705

Громадський діяч Руслан Влодарчик скинув РАДАРУ низку фото.

Це та сама вулиця Некрасова в Нововолинську, на якій Коптюкове “МП “Сантехмонтаж” уже вп’яте чи вдесяте встановлює бордюри.

Одну з ділянок дороги розширили на якісь півметра. Задля цього повивертали нові бордюри, покладені три дні перед тим, і пересунули трохи далі.

Ну, чим би Коптюк не тішився, аби бюджет не ридав.

Кошти ж то наші з вами, а не з кишені бракоробів!

Бордюріада нон-стоп:

 

 

Скільки ж простоять ці Коптюкові ПОРЕБРИКИ?.. Робімо ставки, пані і панове!

  • Розкажу iншим:

Також читають

8
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
Анатоль_ Бідзюра

Ну, що А.Коптюк? Одісея із завуженнями шляхів у Нововолинську та “економією” будівельних матеріалів, а значить і бюджетних коштів платників податків міста Нововолинська, які йдуть невідомо куди, вочевидь триває. Не забувайте, що іще буде фрезерування шляхового полотна для виявлення “заощаджених”, імовірно, матеріалів на прокладених вашим приватним підприємством міських дорогах. Як колись, обласними прокурорами на вул. Тиха. Тоді декотрі відбулись легким тремором кінцівок. Тепер це матиме набагато серйозніші наслідки як для всіх діючих осіб, так і для службовців, що довго гріли на цьому руки.

Валерій

Громадський діяч Руслан.Ще скиньте будь ласка фото з вулиці Липинського( Кошового).Де ви теж частенько їздите???Де асфальтована дорога іде до вашого будинку ОСББ на 5мкр???

editor

а самому слабо? 🙂

Валерій

😀😀😀🤔🤔🤔

Міська Рада

і що на тих фото побачимо

Валерій

Що на вулиці Липинського яка йде на 5-15мкр ,їздять (літають) багато машин, де ходять багато дітей до школи. Нема ні бордюр, ні “лежачих поліцейських”, ні обмежень швидкості.

Міська Рада

І ЩО ВИ ЗРОБИЛИ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЗМІНИТИ СИТУАЦІЮ, АДЖЕ АСФАЛЬТ УКЛАДЕНИЙ ПО ВУЛ.ЛИПИНСЬКОГО ВЖЕ ДЕКІЛЬКА РОКІВ.
ЗРОЗУМІВ, НАПЕВНО СУМНО СПОСТЕРІГАЛИ ЯК АВТІВКИ НА ШВИДКОСТІ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА РОКІВ ЇЗДЯТЬ ТА “ДАВЛЯТЬ” ДІТЕЙ

Guest

Цікава деталь ремонту вулиці Некрасова: подушку для тротуару роблять з шахтної ПОРОДИ!!!! Напевне тому, що на халяву. З такою подушкою, ця вулиця буде постіно ремонтуватися і знову ж таки тією ж самою компанією