Заступник начальника Луцького міськвідділу брав на лапу систематично.

Ці 2 тисячі доларів виявились для нього фатальними….

Одного із заступників начальника Луцького міськвідділу поліції затримала за хабарництво Служба безпеки України спільно з внутрішньою безпекою Нацполіції та за процесуального керівництва прокуратури.

Здирник у погонах систематично брав гроші за закриття кримінальних проваджень, неправомірне повернення арештованого майна та перекваліфікацію тяжких злочинів на злочини меншої тяжкості.

Оперативники спецслужби затримали поліцейського на робочому місці під час отримання чергової частини хабара у розмірі 2 тисячі доларів США.

 

 

Раніше співробітники СБУ вже задокументували факт отримання полковником поліції хабара у розмірі 200 доларів США. Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії, повідомляє прес-служба УСБУ у Волинській області.

А ось що пише на фейсбук депутат Луцької міськради Павло Данильчук:

Pavlo Danylchuk

Результати так званої #переатестації міліції в поліцію по-волинськи.

Знайомтесь: Олександр Карпук, одіозний мусор-хапуга, довгі роки очолював слідство то в районному, то в міському відділах міліції/поліції.

 

 

Якось на сесії міської ради я задавав питання екс-начальнику міської міліції Муковозу з приводу дій його підлеглого Карпука, коли з місця злочину зникли 2 мішки бурштину(!).

Та Карпук пройшов успішно атестацію (хто б сумнівався) і продовжив займатись тим, чим і раніше. Але, мабуть, уже здали емоції в СБУ та прокуратури, тож сьогодні його взяли на черговому хабарі.

Тепер важливо контролювати хід справи, щоб так просто не відбувся.

Ну, і в світлі воєнних подій наш герой, звичайно, отримав УБД та обзавівся земельною ділянкою від держави.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=n1gtIS0DfWQ[/youtube]

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: