Сьогодні опівночі в Нововолинську двоє молодиків із битами, в капюшонах підбігли до автомобіля “Опель-Вектра” (сірий, на польських номерах), що стояв біля 9-поверхівки в районі автостанції…

І потрощили його з усієї дурі.

Вціліли лише одна фара ззаду, одна спереду й заднє скло, бо на шум зреагував мешканець із 7-го поверху: відчинив вікно, щось гукнув – і покидьки втекли.

Яна викликала поліцію, там усе зафіксували, заяву про злочин внесуть у єдиний реєстр досудових розслідувань.

 

 

Це вже третій зухвалий напад на автомобілі в Нововолинську впродовж травня-червня.

Розтрощили сокирою й битами два авто у дворі на вулиці Гагаріна.  Один із потерпілих – підприємець Роман Гочачко, що самостійно розшукував злодіїв-наркоманів.

Спалили машину громадському активісту, голові асоціації ОСББ “Містечко” Руслану Влодарчику.

Тепер от постраждала Яна Крупник – теж голова ОСББ, теж активний борець із наркоманією у своєму районі.

 

 

“Одного не можу зрозуміти в цьому житті. Чому, коли людина хоче щось змінити, налагодити, показати, що ми можемо разом багато чого добитися, то завжди найдуться такі, які цього не хочуть. Вони не цінують тих втрачених душ, які вмирали на Майдані і вмирають на війні!

Чому у нашому місті нема патріота, який би підняв і розбудив наших мешканців? Невже вам теж показують 25-й кадр? Крадіжка за крадіжкою, підпали, вбивства… Це нормально для такого маленького містечка, де кожен кожного знає в обличчя?! Скільки таке може тривати?..”написала Яна Крупник на фейсбук сьогодні вранці.

Місяць тому Яна разом із мешканцями 9-поверхівки затримала і передала поліції двох наркоманів, які  вчащали до малосімейки по дозу. Наркоманам тоді перепало по спині від розлючених людей.

Нещодавно Яна Крупник виступала на мітингу протесту проти бандитизму в Нововолинську. Вимагала від міської влади та поліції навести лад у місті, “обламати” місцевих бандюків.

Не знати, як чиновники, а бандюки її почули…

Помста, однозначно.

 

 

Яна каже, що близько 23.30 разом із друзями стояла біля 9-поверхівки, потім розійшлися – а вже за півгодини настав час покидьків…

Якраз завтра о 10.00 в міській раді активісти, правоохоронці і чиновники обговорюватимуть проблему розгулу злочинності у Нововолинську. Приходьте, не мовчіть! Треба діяти!

 

Наталя Камишникова

Фото з місця події – Яна Крупник

 

У ТЕМУ:

 

Уночі спалили авто Руслану Влодарчику – громадському активісту. Помста покидьків!

 

Одне авто вночі порубали сокирою, друге розбили цеглинами. Помста злодіїв-наркоманів?..

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: