Рученьки терпнуть! Злипаються віченьки!..

23 2577

Жодної іронії, просто фото.

Двірники і прибиральники присіли відпочити біля УЖК №2.

РАДАР їх розуміє.

Підтирати за всіма нововолинськими нехлюями – важка й невдячна робота.

 

 

Фото – Сергій

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

23
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
17 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
Оксана

Автор фото звичайно молодець! Підловив тих “нероб”… Іронізую.
По вашому вони з 8 до 17 год повинні безперестанно гребсти? Це неможливо! Вони повинні хоч трохи відпочивати і робити перерви, бо після першого дня безперервної роботи на наступний спини не розігнуть!
Чи автор фото хотів щось інше проінформувати?

Олександр

А їдуть за кордон і метуть, аж гай гуде, і ще набагато тяжчу роботу виконають! Кожна робота має відповідно оплачуватись, але має бути виконані вчасно і якісно!
Вони чи сидять, чи метуть, але добре бачать чиновників, які в робочий час по базарчику ходять, по обменника, займаються чим завгодно, але не виконанням своїх службових обов’язків. Хтось хоче подискутувати? – опишіть робочий день, тиждень… мера, замів…

Анатоль_ БІДЗЮРА

І це не тільки важка і невдячна справа, але ще й небезпечна для здоров’я та життя. А окрім того – зі злиденною заробітною платою, яка не варта затрачених зусиль на роботі і гідного людини життя, відповідно ст. 48 Конституції України, Розділ ІІ “Права, свободи та обов’язки людини і громадянина”: “Кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло”. Продовжу – ст. 49 – “Кожен має право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування. (БЕЗОПЛАТНІ – виділення моє – А.Б,)”. Звичайно, “брехеліта” місцевого самоврядування міста забезпечила себе і нащадків (родичів, дружбанів,… Читати далі »

Василь

Хахаха це прості смертні їм не можна…їсти кожен день …це повинні прокурори і судді місти в них зарплати по 50000тис.мені сором за наше місто за нашу владу…ці желети роздати меру і тим прихльобувальникам…і хай відробляють ті гроші які видурюють

Юрій

Повинні працювати вісім годин. Для цього вони прийшли на РОБОТУ, за що (РОБОТУ) і отримують гроші (зарплату), а не за відпочинок.

Робін

хаааааа, ВИ такі правильні ? скажу так, за їхню зарплату я б навіть на цій бардюрі не сидів би, чесно дивлюсь на них з захопленням, шо вони ще там щось роблять 🙂 Кожна робота повинна достойно оплачуватись, як платять так і роблять, і вони праві.

Олег

Ну так йдіть туди на роботу і покажіть всім як за мінімалку треба робити 8год в день.

Цікаво

Я за мінімальну 10годин роблю . Якщо прийшов на роботу то роби її якісно, не хочеш ніхто не держить

Галя

видно, що ви не знаєте скільки треба працювати за мінімальну зарплату- всього 8 годин на день при п”ятиденному робочому тижні.

Олег

Ніхто не держить говорите? Ну хай тоді їх звільнять, подивимось скільки претендентів і яка черга вистроїться на цю роботу. Думаю мало хто не піде за мінімалку підмітати: собаче лайно, недопалки, харканину, рвоту п’яних. Яке б місто було б без них? В нас курці і не подумають недопалок в урну кинути, собачники за собаками теж не думають прибирати, всі смітять де хочуть, а потім жаліються чому так в нас брудно. В статті “Підсніжники! Ціла галявина” люди бідкаються чому так брудно, відповідь – самі за зиму насмітили, бо половина людей у смітник не попадає, кидає за 5 метрів куди впаде. А потім,… Читати далі »

Олександр

А не потрібно йти на роботу, якщо не влаштовує зарплата, до речі, гроші заробляються, а не отримуються. Це в союзі можна було продавати квас і купити “жигулі”.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну, я ще не чув, щоби за зарплату продавця квасу, можна було в СССР купити “Жигулі”. Навіть не доливаючи по пів-гальби кожному спраглому громадянину. Навіть, доливаючи у те пійло воду. :))) Навіть торговцю бочковим пивом у громадському місці – на перехресті доріг. Хіба що, він додавав у ту цистерну (ємністю не менше 400 літрів) воду і мило – щоби пінилось. :))) Отак і народжуються легенди… Найперше авто – “копійка” (“Фіат”), коштувало 5500 руб. при середній зарплаті 90 – 100 руб. в місяць. Шахтарі отримували тоді 250-350, при умові виконання плану. За горбатого “Запорожця” (теж “Фіат”) потрібно було віддати 2000 руб.… Читати далі »

Игорь

Робота двірника тяжка и не вдячна !!! Вони працюють з 1 вихідним днем в тиждень !!! Чисто не там де прибирають , а там де не смітять!!!

Игорь

Ви б краще зфотографували роботу яку виконували ці люди !!!

РАДАР

Якщо ці люди або ви самі надішлете фото виконаної роботи – опублікуємо теж.
І зазирніть у рубрику “Позитив”, там якраз про це.

Вікторія

Я таки зафотографую хорошим телефоном того мертвого котика по вул. Миру, 4 І з підписом “кладовище від комунальників” надішлю на Радар, бо у мене є фото, але не дуже якісне.
Дістали ці нероби! Пів року не прибрати мертву скотинку!
Приберуть раз у рік купи торішнього мотлоху і плачуть, як немовлята.

РАДАР

У нововолинського міського голови В.Б.Сапожнікова є офіційна сторінка на фейсбук. Ото туди.
Також є сторінки в заступника з комуналки В.Д.Рожелюка і секретаря міськради А.М,Сторонського .

Вікторія

Ну, що ти, “Радаре”, на сторінці Віктора Борісовіча так просто не напишеш, там усе позамикано, можна тільки “лайки” в стрічку “вічнозеленому”, всі ж знають, бо він оголосив, що тільки “лайки”, мертвих котиків у стрічку ні-ні.
Мер хоче думати, що місто Нововолинськ саме-саме… Так би мовити, із глаз долой- із сердца вон.))

Анатоль_ БІДЗЮРА

Віктору Борисовичу, після закінчення його довготривалої кар’єри міського голови, ми запропонуємо посаду двірника ВУКГ – і мітлу йому в руки! А також спецодяг – помаранчеву жилетку і кирзові ЧОБОТИ. Хай “заслужений господарник” і пенсіонер, який каже, що у нього є ще досить є енергії та здоров’я обійняти посаду голови ОТГ “Нововолинськ-Гряди-Тишковичі”, покаже, що ще й лопатою у 5 годині ранку він вміє шурувати на проспекті Дружби не згірш, аніж розшуровувати грошові потоки територіальної громади міста – впродовж всього свого головування – “на благо” власних, як вбачається, наївних і не сповна клепки, виборців.

Олег

До чого тут ??? (Рученьки терпнуть! Злипаються віченьки!..)

РАДАР

Ну, це цитата. 🙂 З твору про важку долю трудящих. Павло Грабовський, “Швачка”.
Рученьки терпнуть, злипаються віченьки.
Боже, чи довго тягти?..
Далі тут: https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=716
Теж людина сиділа на мінімалці. 🙁

Вікторія

Вітаю меканців вулиці Миру! Сьогодні там свято. Прибирають територію.
Йшла повз та зустріла двірника, який чистив від бруду дорогу. Була вражена- чоловік статний, високий, гарний та міцний, а найголовніше він був абсолютно тверезий. Попросила прибрати мертву тварину, яка пів року лежить. Він попросив показати, де саме лежить і сказав, що прибере.
Всесвіт почув благання. І працівник комунального господарства. Величезне ДЯКУЮ! І Всесвіту і двірнику.

ВУКГ

Прибирання міста згідно графіка очищення вулиць!!! Так сказати до Вас дішла черга)))