Дах дірявий, стіни чорні, сусідам фіолетово, комунальникам начхати. Вихід є?

31 2778

Людина зробила у квартирі ремонт – а в натяжній стелі вже після першого в цьому році дощу набралась вода. Що буде далі – боїться навіть уявити.

Зверталася в усі можливі комунальні інстанції. Толку нуль.

Прогноз погоди слухає з жахом…

 

РАДАР розповідав колись про ялинки на даху багатоповерхівки у 15-му мікрорайоні Нововолинська. Після нашої публікації приїхали працівники ЖКП №3, приклеїли 3 шматки руберойду, і проблема зникла – на півроку.

 

 

Обіцяли за півроку зробити все капітально.

Але обіцянка – цяцянка, ніхто нічого не робив.

 

Це не під вазони – під воду… 

 

Тепер цей будинок, де розташований “АТБ”,  обслуговує управлінська  компанія, і при оплаті 120-180 грн. на місяць із кожної квартири вона не має коштів  відремонтувати стелю.

Сусіди поверхами нижче не хочуть складатись на ремонт даху.

В “АТБ” навіть чути про це не бажають.

 

 

 

Читачі, що порадите людині? Куди заяви писати?

А можливо, кредити взяти? Може, хтось майстрів порекомендує дешевших, але якісних?

У кого аналогічна ситуація була і як викрутились?

Ремонтувати дах будинку самотужки жінка не спроможеться.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

31
Коментуймо!

3000
14 Коментарі теми
17 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
19 Автор коментаря
Сашка

Пропоную на деякий час виїхати з квартири.Хай вода від дощу чи талого снігу тече на восьмий поверх.Як почне капати на восьмому,то сусіди зрозуміють,що дах не тільки для мешканців дев”ятого поверху,а й для всіх решта.Мав колись такий самий клопіт.

Житель

Краще – навіть прибрати ті тазики і в дощ полити на підлогу пару відер води… сусіди схаменуться!
Я за те що потрібно хоть щось робити – або перекривати дах самому, або звертатись до тих кому платите за утримання будинку, або впливати на сусідів котрим “не капає”

Олег

А що тяжко собі поремонтувати дах, якщо є гроші на натяжний потолок, то на перекриття треба не більше грошей. Я повністю перекривав дах 80м2 15000грн вийшло.

Фея

А шоби тим сусідам із поверхів, що нижче, грибок по стінах поповз , щоб знали, що дах у них таки є, а ще як і вода на голови потече – тоді вони заспівають геть іншу пісню. Господині квартири порада – прибрати ті банки і нехай вода тече вниз, бо ж всеодно тече і нема ніякої ради і порятунку

Фея

Олег, а що, тяжко сусідам бути людьми і таки скластися на ремонт даху? Практично дах належить абсолютно всім мешканцям і в тому числі і АТБ. Таки ж я писала у попередніх публікаціях, що АТБ то зло і окрім заробляння грошей і власного бізнесу користі з нього небагато, та і то – тільки для власників, хочаб у цьому окремо взятому випадку можна зробити такий висновок

Олег

То хай зроблять осбб і тоді рішення зборів і робиться криша, а то платять, не ясно за що управлінській компанії, так і мають. Я кришу зробив сам, бо ще в жеку були, а поки сусідів чекати то було б так як на фотографії.
Але не довго пісня співалася і стали в нас в підїзді хтось справляти нужду і нижні поверхи пришли щоб робити двері. Я сказав що вам не тече, а мені не смердить і все через 20хв гроші на кришу всі принесли.

Катруся

А ви знаєте скільки коштують натяжні стелі?! Здається, що не знаєте. Це один з найдешевших варіантів. Ми 2 роки тому зробили в 1-кімн. квартирі (кругом, крім ванни) за 6 000 грн. І це були найдорожчі матеріали (200 чи 220 грн/м²).

Житель

Перекрийте дах тільки над своєю квартирою і не партеся. Судячи з вашого “ремонту” – живете ви не за останні гроші.

Фея

Житель, мене все-таки цікавить людяність і правова сторона цього питання

Олег

А правова сторона така, кришу має зробити управлінська компанія, але за гроші саме цього будинку. А ціни в управлінській компанії за такі послуги захмарні начебто працюють у неї не 3 алкаша, а дипломовані спеціалісти з Німеччини. Так що ще довго збиратимуться гроші на ремонт, отаке в нас покращення з тими компаніями.

Тролик

Рахуєш чужі гроші? Квартира це іі власність, а дах спільний. Чому людина повинна своїм коштом покривати спільну власність?

Житель

А ви би допустили до такого (мокрі пліснявілі стіни) в свому житлі?
Їй тече, все пліснявіє, ось-ось буде грибок який скажеться на її ж здоров’ї, і все при тому що ремонт даху буде приблизно коштувати тільки ціні її натяжного потолка, а вона в усьому цьому живе далі і жаліється що хтось їй має це все виправити… мені з таких людей просто смішно.

Артур

Питання тут просте. Треба всім будинком скластися найняти приватно людей та купити руберойд і перекрити дах руберойдом. Будинок великий квартир багато гроші знайдуться! Наперед скажу всім обуреним моїм коментарем. Як ви плануєте в майбутньому створювати осбб якщо зараз ви колективно не взмозі вирішити цей ПОТОП!

Артур

Є ще один варіант спробувати до Гузя на прийом прийти! Але наш депутат від нашого округу зараз почне тралі-валі співати! У вас є ЖЕК ви все життя платите в ЖЕК вони зобовязані щось там вам. Ми живемо зараз в такі часи що ніхто нікому нічим непоможе! Гузь не виключеня. Надіятися можна лише на себе!

Людмила Зіменко

Маю майже таку ж саму проблему – начальниця управлінської компанії після ремонту даху над сусідніми двома квартирами ремонтувати діру у даху над моєю квартирою відмовилась і машину з корзиною-підйомником і робітниками, які були якраз біля діри над моєю квартирою забрала і поїхала геть. Гроші на машину і робітників вона взяла з балансу нашого будинку, в тому числі і мої гроші!!! Мої сусіди за ремонт не платили ні копійки! Мені ж вона запропонувала заплатити за виклик/експлуатацію машини, за солярку, шифер і роботу робітників із тільки моєї кишені, та і то тільки після того, як я у їхній конторі напишу відповідну заяву,… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

На зорі депутатствування І. Гузя, у присутності свідків, він сказав таке: “Я прийшов не для того, щоб очолити в Нововолинську боротьбу із В. Сапожніковим”. Якщо він чесна людина – підтвердить свої слова. Якщо ж ні – звинуватить у брехні.

Олександр

Це було на зорі… А через пів року вибори-проблема, як втриматись. Та й боротьби за 5р. не було видно, а от “братання” відбулось.

Людмила Зіменко

…….

Пані Зіменко, коментарі ставлю, коли маю змогу, не сиджу тут цілодобово.
А тепер трохи відпочиньте від РАДАРА. А РАДАР – від ваших звинувачень і погроз.
Модер

Ульріх

Ніхто людям нашим не поможе поки ОСББ не створять і не будуть самі відповідати за майно. Моліться і далі на всяких комунальників!
Викидати гроші на натяжний потолок при дірявому дахові – це панти, думати треба головою.

Катерина

От слава Богу, у нашому ОСББ повезло з людьми (може й не усі, не знаю) але як тік дах і треба було кап ремонт робити то люди грошима скинулись. Ми на 2 поверсі живемо, але так, вірно підмічено, дах у нас також є. Чому люди такі тупі? Це і цвіль не тільки в тій квартирі, це й аварійний стан проводки буде, ризик замикань, пожежі. Нікому нічого не треба поки півень не клюне в дупу. А потім заб*ється каналізація, людям на 1 поверсі буде лізти все через раковини в квартиру то верхнім поверхам що казати – у нас немає підвалу, у… Читати далі »

Олександр

А Ви підписували договір з управляючою компанією? Якщо “ні” – за що платите і від кого щось вимагаєте? А якщо підписували – до суду!

Олег

Ага, заплатити судовий збір , адвокату і єпічно суд програти, бо управлінська компанія робить все по закону. Вона не має права взяти кошти других будинків, а тільки вашого, а якщо на рахунку вашого будинка коштів мало то все, нема і роботи.

Мешканець міста

Напевно як мінімум мати різні заяви до інстанцій, їхні відповіді-відмови. В том числі до управління. Проконсультуватися з адвокатом, які наслідки, для того, щоб не сплачувати так звану комуналку ЖЕК. Не жаліти сусідів раз всі такі бездушні. Як завжди мені не дує, нам не капає. Шкода людину. І дивують коментарі про оцінення ремонту і потолка. Людина можливо і збирала пів життя вложила кошти, а тепер лиш на підтримку має. Навіщо такі висновки робити. Даже як би і гроші мати, криша не її власність!!! А гроші дармоїдам поступають, які нехіра не роблять.

Олександр

Був би в місті “хазяїн” – було б по іншому…

Алла

Як варіант, пораджу викидати в унітаз рештки картоплі і тряпок, бо заб’ється нижче і буде вода виходити з унітазу у сусідів) скидатися ж на чистку каналізації прийдеться всім. Вам нема “діла” до їх проблеми, як і їм до вашої!
А якщо серйозно: то все залежить від організації, що обслуговує будинок чи усіх мешканців, а не від власника квартири, що там проживає.

Сусід

Я теж живу на 5-ому останньому поверсі ,сам перекривав дах бо сусіди сказали що ім не тече .Вони за огород свій відповідають шо пі д іхнім балконом на який я навіть ступити не маю права .мова була закрита сам перекрив дякуючи сусідам яким не тече.

марія

а в нас сусіди нормальні! правда одна сусідка таки не здала грошей на ремонт даху. але гроші ходипи вибивали в прямому змісті цього слова . не здавали не ті що не мають .а ті досить заможно живуть. так що дах всіх а не тільки першого поверху.

Наталья

У нас было то же самое(((( Ходили скандалили в ЖЭК 2, очень долго, при том,что моя мама сама всю жизнь отработала в 1м ЖЭКе и ее хорошо все знают, но это оказалось не повод как-то помочь(((
Пришлось самим купить материал ,а ЖЕК дал двух работников,которыми отец руководил. Так что даже не знаю ,что посоветовать.

ОСББ

Вихід є…створити ОСББ,але..навіть ОСББ не вирішить цю проблему 100%,так як в тариф закладено поточний ремонт,тобто ті 2 рулони,що колись положив ЖЕК,а кап.ремонт,то вже з власного карману. Арифметика проста,якщо людина платила 150 грн/міс х 12 міс= 1800 грн(з цих грошей йшла зарплата двірнику,оплачувались рахунки за світло,оплата за внутрішньобуд.мережі тепло і водопост.) то з чого Ви взяли,що ЖЕК має ще вкласти 10000 грн?? Різницю мають доплатити мешканці або мешканка. Так що..як не крути..прийдеться йти на поклон до сусідів або з власної кишені

Олег

Тільки криша в ОСББ одна на всі квартири, так що 9поверхів 1800*9=16200грн, а (з цих грошей йшла зарплата двірнику,оплачувались рахунки за світло,оплата за внутрішньобуд.мережі тепло і водопост.) не тільки з цих, а з грошей всього будинку 4 підїзди 64800грн. Так що покрити кришу грошей в ОСББ вистарчить.

Андрій

Не 120-180грн в місяць, а вже 230грн плачу за утримання будинку.
Це не едина проблема !
В дворі ростуть тополі, висотою 9-ти поверхового будинку того ж у дворі де АТБ, як вітер так гілляки падають на автомобілі, поставили дитячий майданчик під тими тополями, з дитиною там не гуляю, і люди бояться.
Під’їзд – більше 20 років нічого не робили, а гроші беруть немалі, це з під’їзду приблизно 8000 грн в місяць.
Заїздив, обіцяли набрати на протязі тижня, якщо скинемось грошима то відремонтують , ніхто поки так і не віддзвонився.
Проводили світло до АТБ – порізали асфальт, і так все залишили.