РАДАРУ зателефонував директор щойно зареєстрованого ДП “Шахта №9 “Нововолинська” Василь Рудець, аби спростувати розмови про те, що він і керівники Міненерго мають на меті закрити копальню.

 – Шахта успішно попрацює ще 10-15 років – на скільки вистачить запасів,бадьоро запевнив Василь Іванович.Ну, найближчі 5 років – це точно!

Так, на підприємстві зараз згідно з наказом міністерства мають відбутися зміни. Шахтою керуватиме вже не Володимир Юрків, а Василь Рудець, і приведе він сюди свою команду. Вже за 2-3 тижні.

 

 

РАДАР поцікавився, чи не буде у цій команді екс-директорів: Онопрієнка, Танчева, Борсука.

– Ні, не буде, – відповів Рудець.

Але, ймовірно, не буде в ній і Юрківа.

РАДАР зазирнув у Єдиний державний реєстр юридичних і фізичних осіб.

12 лютого цього року туди внесено ДП “Шахта №9 “Нововолинська”, розміщене в селі Литовеж, вул. Шахтарська, 37. Керівник – Рудець В.І.

Засновник – міністерство енергетики та вугільної промисловості. Його внесок до статутного фонду підприємства – 10 млн. 730 тис. грн.

Основний вид діяльності – добування кам’яного вугілля. Супутні види – виробництво робочого одягу та готових текстильних виробів (крім одягу),  оптова торгівля машинами й устаткуванням, твердим, рідким, газоподібним паливом, неспеціалізована оптова й роздрібна торгівля, пасажирський транспорт міського і приміського сполучення, вантажний транспорт, будівництво житлових і нежитлових приміщень, ремонт і технічне обслуговування машин та устаткування, допоміжна діяльність у сфері фінансових послуг.

ДП “Шахта №9 “Нововолинська” є правонаступником ДП “Волиньвугілля”, а реєстраційна справа зберігається в Іваничівській райдержадміністрації.

Як дізнався РАДАР, на дев’ятій шахті незабаром проведуть міністерську перевірку (ревізію), оцінку майна і вугільних запасів.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: