Сапожніков усе ще “орендує” у племінника віллу на 200 квадратних метрів

9 900

Оприлюднено електронну декларацію нововолинського міського голови за 2016 рік.

МАЙНО

Віктор Сапожніков орендує дім на 199,4 м2. Орендодавці – Борис та Зоряна Очеретки.

Борис Очеретко є племінником міського голови.

2010 року Віктор Сапожніков придбав 900 м2 землі в селі Світязь Шацького району і нині будує там помешкання площею 25 м2.

Із 1992 року у власності мера є квартира в Нововолинську площею 64,3 м2.

2006 року дружина міського голови – Тамара Сапожнікова отримала у місті ділянку на 65 м2.

400 м2 землі у Нововолинську міський голова одержав у 2009 році. Це дачна ділянка на Бузі.

Пан Сапожніков також має недобудовану дачу на 48 м2 та два гаражі (21 м2 та 26 м2), один із яких задекларовано на дружину.

Їздить міський голова з 2008 року на Skoda Superb Classic 2008 року випуску.

ГРОШІ

Нововолинський міський голова за 2016 рік заробив 186 тисяч грн. та отримав 84,1 тисяч грн. пенсії.

Також він мав зарплату на посаді доцента кафедри фінансів Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту. У виші він отримав 12,3 тисяч грн. доходу.

На рахунках в “Ощадбанку” Віктор Сапожніков зберігає 20,1 тисяч доларів та 7,6 тисяч гривень. В “Приватбанку” має 2,5 тисяч євро та 10,4 тисяч гривень. Заощадження дозволили йому отримати 37,6 тисяч грн. дивідендів.

Тамара Сапожнікова у минулому році мала 27,9 тисяч грн. пенсії, а ще 36,7 тисяч грн. дивідендів у банках “Ощадбанк”, “Приватбанк”, “Укрсоцбанк”, “Укрсиббанк” та “Райфайзен Банк Аваль”.

В “Ощадбанку” дружина мера зберігає 101,2 тисяч грн., у “Приватбанку” – 5 тисяч доларів та 2,9 тисяч гривень, в “Укрсоцбанку” – 30 тисяч грн., в “Укрсиббанку” – 20 тисяч грн., у “Райффайзен Банк Аваль” – 15,4 тисяч грн.

Крім того, Тамара Сапожнікова має 11 тисяч євро, 11 тисяч доларів та 20 тисяч гривень готівкою, активи в дорогоцінних металах вартістю 132,6 тисяч грн.

Сумарні статки сім’ї нововолинського міського голови, якщо конвертувати євро (28,5 грн/євро) та долари (27 грн/дол) у гривні, становлять понад 2 мільйони гривень.

Василь БІДУН

“Конкурент” https://konkurent.in.ua/news/golovna/13618/mer-novovolinska-orenduye-dim-v-svoyemu-misti-j-buduyetsya-na-svityazi.html

 

На фото Анатолія Бідзюри: В.Сапожніков і його заступник А.Сторонський

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
анти чобіт
5 років тому

**** за ним плачє

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Спочатку В.С. орендував у племінника 60 кв.м. вілли. Потім – 90. А пізніше взагалі не “орендував”, проте, жив там. А нині орендує всю. Як перша публічна особа міста міг би й повідомити своїм виборцям у декларації, ціну свояцької оренди за 1 м.кв. площі. Але, я не вірю у ті брехні. Маю деяку, певну інформацію про імовірну інвалідність новітнього і довголітнього “кормчого” та “вождя” всіх часів і соціальних груп мешканців міста. Всьому свій час.

editor
5 років тому

Олена: Скільки платить за оренду??

патрон
5 років тому

помешкання площею 25 м2 — напевно “собачу будку” будує

юрій
5 років тому

а оренду платить з комунальними послугами чи ні ????

Люся з Португалії
5 років тому

Ну то пан Сапожніков пред’явив активній громадськості список власників земельних ділянок ,які були видані міськрадою в останні роки?

IHY
5 років тому

Такие деньги как он, даже более, получают более 10% руководителей на коммерческих предприятиях, молчу про ИП (ФОП) так как почти знаю всех и какими методами они нажили. Воруют все кто может.
(Надоело контрабас таскать?).Смешно что он до сих пор ездит на машине 2008 года(далеко не премиум класса), в то время как “обиженые” разьезжают на новеньких авто, некоторые из них добыты “не легким” путем на востоке Украины. Не нравится- делайте что-либо. Или ждите очередного Сталина, который на ведет порядок. Разобщенность в таком маленьком городе, что же говорить про Украину.

editor
5 років тому

Галина: Пане мер. А чому учасникам АТО земельнi дiлянки роздають по селах? А собi берете найкраще. Не соромно?
Мирослава: Та чому ні? Дивіться, яка **** ой, обличчя почервоніло.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Ці-ка-вущі запитання. Нарешті люди почали думати. А дійсно – чому не отримують герої АТО землі у межах міста? Її нема? Неправда. Є. Для “своїх” і родичів. Маю зовсім свіженький приклад.