Семен Семенченко, народний депутат із “Самопомочі”, знову приїздив у Нововолинськ і знову зустрічався з ватажками організацій НПГУ. Уже традиційно – у кафе “Українські вареники”. Однак сьогодні програму урізноманітнили.

По-перше, не відцурались репортерів. РАДАР був присутній на цілком відкритих перемовинах політика з профспілковим шахтарським активом. Організував зустріч гірників із Семенченком депутат Волинської облради Борис Бабійчук.

По-друге, нардеп  поїхав на недобудовану шахту №10 “Нововолинська”, переговорив із керівником передпускової дирекції Сергієм Кожушкіним та розповів у вестибюлі групі працівників, які саме збиралися додому, на автобус, про свій план протидії енергетичним схемам олігархів. Попросив у людей підтримки.

По-третє, від слів нардеп  – активний учасник блокади на Донбасі – переходить до діла. З економікою та виробничими проблемами й можливостями Львівсько-Волинського вугільного басейну він уже ознайомився, у Сокалі і Червонограді побував, тож як перший заступник голови парламентського комітету з питань національної безпеки може запропонувати уряду альтернативу мегашахрайським енергетичним схемам Фірташа й Ахметова.

Про все це детальніше – трохи згодом. А зараз – фотозвіт Анатолія Бідзюри:

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: