Секретний талончик на митниці. Кому й навіщо дають?

14 1884

У цих “Секретних матеріалах” із Володимира-Волинського вам покажуть:

 – схему масштабного використання такс фрі на кордоні;

 – супермаркет у Нововолинську, забитий КОНТРАБАСОМ – побутовою технікою і запчастинами до авто;

 – нардепа, який зганьбився в зоні бойових дій і, за чутками, кришує тему бурштину на Волині. У сюжеті про контрабанду він чомусь виступає експертом…

 – володимир-волинського мера, який розповідає про бізнес своїх синів і про двох королев місцевої контрабанди.

Дізнаєтесь також про підпільну фабрику, де роблять цигарки для КОНТРАБАСУ.

Сюжет загалом цікавий, але навіщо пропіарили Лапіна?..

Одне слово, дивіться:

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
14 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Володимир
5 років тому

Не від хорошого життя люди занімаються котрабандою і шукають заробітку за кордом- зробіть умови для бізнесу і достойну зарплату і ніхто не буде іздити на заробітки і возити контрабанду .
Нема віри брехунам чиновникам починаючи від найвищого рівня які декларуюють мілліарди ,.

гість
5 років тому

автора цього відео треба*** за одне місце. Бо назвав всіх людей які стоять в черзі , без суду та слідства, контрабандистами, які по закони везуть норму з Польши. Яке він право так казати на всю країну. Ганьба цьому негіднику журналюзі.

Wagonwheel
5 років тому
Відповісти  гість

А Ви як законослухняний громадянин дочекаєтесь рішення суду, який його засудить за наклеп, і тоді його *** за одне місце?

editor
5 років тому

Юрій Петрук: Замовлено. Скоро зміни “істеблішменту”.
Юрій Кремінь: 50% тих, хто їздить, ніколи ніде не працювали і не будуть, бо мають хист тільки до контрабанди – любителі легкого заробку…
Анатолій Антонович: А іншим як заробляти, теж контрабанду возити? Закон якщо вибірковий, то це дишло. Тоді нічого дивуватися! Крутяться у владі, то ж хай… Не від хорошого життя можновладці зарплати собі захмарні, поробили ж… Тим, хто контрабанду возить і знає, з ким ділитися, комуналка, не страшна. І закони дискримінаційні (бо продавці цигарок мають бути легалізовані, законом і мито має бути підйомним).

editor
5 років тому

Оксана Завадюк: Я ніколи не засуджую людей… кожен вирішує, як і де заробляти гроші! Одні їдуть в Італію, Португалію, Польшу.. .головне – не крадуть, як можновладці! А говорити на всю країну, що Володимир – місто контрабандистів, – це абсурд!
Alina Boiaryna: То краще б з тієї влади власне починали, а не з простого люду. Не всі ті, що ніколи не працювали, їздять на Польщу, половина люду точно не від щастя стояння в тих дебільних чергах – а тому що в країні безладовій важко вижити. Вже притиснули – далі нікуди. Мінімальну з/п підняли, то тепер більшість не бачить і близько того, що отримували. А дійсну, навіть мінімальну, теж мало кому виплачують у потрібному розмірі.
Людей спеціально позвільняли, аби хоч щось давати на зарплату, щоб не сплачувати за працівників податки. В людей похилого віку пенсія на сміх людський -за яку треба оплатити комуналку і хоча б щось поїсти! Газ скажені гроші – світло і т.д теж. Є досить гарний вислів: “Риба гниє з голови”. От би й неї починали. Почніть знімати все про наших можновладців, яким усе дозволено, – а далі йдіть у простий народ! Ганьба!

Писець
5 років тому

Це йде компанія відбілювання Насірова. Ніби він боєць та ламав ці схеми, і через його принципову позицію його і арештували.Журналюга просто відробляє гроші Насірова

editor
5 років тому

Ще з мереж до цієї публікації
Кароліна Волкова: А хіба мало показують крадіів-можновладців?Тут один сюжет про контрабанду, та і я зрозуміла, що не людей ганьблять, а таможню продажну, а вже ***рач підняли, що гвалт.
Питання в тому, що якби чесно працювала таможня, чесно, згідно з законом платили навіть ту ж мінімалку і налоги, не крали держслужбовці, то лад би можна було навести в державі. А для цього потрібні закони, а не туфта, де Насіров розкаже, що все, що не заборонено законом, то все правильно. Хоч і збитки наносить бюджету.

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  editor

Ніколи не іздила на Польщу. Але за радянськоі влади іздила в Угорщину, Румунію і Югославію. З особистого досвіду знаю, що прохід через таможню – це стрес. Знаю людей, які почали іздити на Польщу і покинули цю справу через психологічну напругу при перетині кордону. Я нікого не засуджую, але не можна казати, що якийсь народ поганий, а якийсь хорошмй, не можна казати, що на заході України промишляють контрабандою, бо всі люди різні, і в однакових ситуаціях кожен реагує по-своєму.Не можна узагальнювати. Так, таке явище має місце, але і має місце відсутність нормальноі роботи і невиплата зарплат. З особистого досвіду знаю, що жінок звільняють з роботи у пеошу чергу, а приймають на роботу в останню, та і зарплату жінкам платять меншу, ніж чоловікам. Сміливо можна казати про дискримінацію жінок. А це може стати темою наступного журналістського розслідування, адже це порушення конституційних прав.

editor
5 років тому

Володя Войчук: це заказний репортаж щоб перевести стрілки .показують як виживає бідота а мовчать за виведені порошенкові мільярди в офшори!!! як за податки з порошенкових підприємств росія фінансує сепаратистів!!! як ахметов фінансує днр та лнр!!! чому мер львова парасюк саакашвілі добровольці стали ворогами а бойко ахметов шуфрич добкін кернес та різні сепари процвітають???чому продажному прокуророві треба платити 400тисяч в місяць а на лікування бійця ато збирають гроші волонтери???як вижити пенсіонеру на 1300 і як прокормити сім.ю мільйонам безробітних??? такої бандитської влади Україна ще не мала!!!

editor
5 років тому

Ирина Разборская: Имеем, что заслужили. Если ещё верите таким как мер Львова, Парасюк и Саакашвили и прочее кодло. Хотели халявы – имеете. Поляки, думали, будут вас кормить вечно? Пора признавать свои ошибки, если уж есть интернет, хоть в чем-то разбираться.
Таня S: Я ж кажу….це всеее Путін винуватий 🙂
Лілія Андрущук: Саакашвілі, Парасюк і хлопці з Ато вам “погані”. Добре чи погано керує мер Львовом, але місто входить в одне з найкращих міст Європи. Далі. Поляки нікого не кормлять, наші люди заробляють хто як може. Бо нашому меру (і не тільки) будь-що до ***пи. За***рати молоде місто, продати і розікрасти гроші – то вони можуть, а щось для людей- то зась. Місто кинуте на вимирання.

editor
5 років тому

Ирина Разборская: Вот и результат, наше нежелание знать и видеть больше! А криминал – это не метод зарабатывания на жизнь, а деградация общества! Глянуть на внешний вид этих несчастных людей!
Лілія Андрущук: Кримінал – це сидіти в кабінетах, не чуючи людей. І мати при цьому скажені зарплати .Кримінальні менти, які нічого не роблять, а кришують наркодільців. Унас в місті кругова порука між владними структурами. Риба гниє з голови… А що до вбрання людей, які їздять , то вечірні сукні там не потрібні. Головне, щоб була одежа чиста (але це все залежить від людини). Дайте люду працю, стабільний, гідний заробіток -і ніхто не буде їздити.

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  editor

Стабільного і гідного заробітку можна і не сподіватись, бо навіть Іваничівський цукровий завод не виплатив мені і іншим людям всі зароблені гроші, хоча ми були працевлаштовані офіційно. Вся прблема у тому, що до людей не ставляться по-людськи.

кароліна
5 років тому
Відповісти  людмила зіменко

Є таке поняття ” моделювання громадськоі думки” і залучення нових людей до участі у нових бізнес-проектах” Ця ситуація змодельована і спланована заздалегідь. Люди-човники, які перевозять контрабанду не керують ситуацією, вони потрібні тільки тут і зараз. Якшо розроблена схема розвалиться, то вони залишаться без усяких перспектив і їм знову доведеться шукати джерело заробітку. Люди грають у чужу гру і за чужими правилами. Ситуацію можуть змінити тільки кардинальні зміни у суспільстві, але ці зміни організаторів цього переізду – за кордон і назад – не влаштовують . Врятувати становище може тільки фундаментальне створення законного малого і середньго бізнесу, а для цьго “човникам” потрібно вчитися, аби добре розуміти що і до чого.

Ольга
5 років тому

По ходу тим що знімали заздрісно. Хай тиждень поїздять -попробують той “легкий” хліб. Гарно порахувати чужі гроші. Мало що хлопців з заходу найбільше воює в АТО. Загинуло там найбільше наших хлопців. Тепер ще податками обкладуть нехай. Воюйте з вашими сусідами-президентами і міністрами. Іхні доходи рахуйте. Там з однієї людини можна взяти податку для пенсії всім пенсіонерам на місяць. А не тут де по півтори доби люди в дорозі не сплять щоб заробити за одну поїздку біля 200 грн. А таких поїздок в тиждень приблизно дві. Людина не витримає більше. От і рахуйте. Заздріть тим хто на халяву має. От і менталітет українців!!! позор!!!