Шахраї дуже комунікабельні, легко входять у довіру й домовляються про поставку товару їм на склад.

Але платіжне доручення виявляється фальшивим, а товар зникає безслідно! Як і самі шахраї.

Поліція чотири роки поспіль тупцяє на місці…

 

На РАДАР звернувся старший менеджер з продажів ТзОВ “Імперія жирівВіктор Степюк.

Ця нововолинська фірма зазнала значних збитків через шахрайські дії угрупування з Кривого Рогу.

Пряма мова представника “Імперії жирів” (Нововолинськ):

 

Віктор Степюк застерігає…

 

– Із 2014 року в м.Кривий Ріг орудує явно злочинне угрупування у складі 6 компаній: ТОВ «АВ МІД»,ТОВ «ІН-ТЕР», ТОВ «РЕГІОН – ДП», ТОВ «ЕКСПОРТ – ФУД», ТОВ «ІНВЕСТ – АТОМ  М», ТОВ «РОМЕКС». Воно, як вбачається, обкрадає виробників продовольчих та будівельних товарів, дистриб’юторів шляхом шахрайських схем.

У відкритому доступі є понад 20 судових ухвал і рішень (а скільки ще є постраждалих, які не заявляли в правоохоронні органи, а вели власне розслідування). Та жодне з них не виконане, тобто підприємства зазнали великих фінансових втрат.

Злочинці впевнені у своїй безкарності, у своїй «криші», адже продовжують свою злочинну діяльність, ні від кого не криючись.

У кримінальних провадженнях фігурують прізвища  організаторів та їхніх подільників: Снєговий Дмитро Віталійович, Пісаревич Тетяна Анатоліївна, Скибенко Вікторія Олександрівна, Ніколаєнко Вікторія Павлівна, Янгарцев Олександр Сергійович, Старцев  Денис Ігорович, Стук Ілля Володимирович.

За 4 роки жодного з них не притягнули до кримінальної відповідальності.

Останній випадок стався 12 березня 2018 р. У Кривому Розі ТзОВ “АВ МІД” скоїло крадіжку 20 000 кг маргарину столового «Молочний 82%» в гофроящиках по 20 кг (виробник – ТзОВ «Імперія жирів», м.Нововолинськ).

За даним фактом розпочато кримінальне провадження № 12018030050000299 від 13.03.2018 р.

 

 

У Кривий Ріг виїхала робоча група, уповноважена представляти інтереси підприємства. Вона мала отримати від Криворізького відділення «ТАСКОМБАНКУ» інформацію щодо фальшивого платіжного доручення, зв’язатися з поліцією Металургійного району м. Кривий Ріг і запобігти вивезенню товару зі складу.

Власники підприємства, де злочинці тимчасово орендували склад, повідомили, що вони надали через агентство нерухомості своє складське приміщення для ТзОВ «АВ МІД» терміном на 2 місяці. Підтвердили інформацію, що 12 березня 2018 р. наша машина відвантажила туди товар.

Але коли вона виїхала з території підприємства, то півгодини потому заїхала вантажівка зеленого кольору. В неї завантажили частину нашої продукції, і вона покинула територію. Ця операція повторювалася ще двічі.

На підставі рішення Нововолинського міського суду про доступ до продукції ми оглянули склад. Продукції не виявилося.

 

На складі порожньо…

 

Представники ТзОВ «Імперія жирів» поїхали в офіс ТзОВ «АВ МІД». В офісі нікого не було. На дзвінки представники ТзОВ «АВ МІД» не відповідають.

Ми здійснили візити на всі великі підприємства Кривого Рогу та району, які можуть бути потенційними покупцями нашої  продукції, попередили їх про недопустимість купівлі краденої продукції.

19 березня 2018 р. кримінальне провадження №12018030050000299 від 13.03.2018 р. було передано в районне відділення поліції Кривого Рогу.

Станом на  28 березня зрушень не спостерігається, що наводить на думку: а чи не «кришується» ця злочинна банда зверху?..

Є інформація, що викрадену продукцію пропонують на кондитерські підприємства Харкова і Харківської області та відправляють із Кривого Рогу “Новою поштою” післяплатою – як продукти.

Звертаємося до всіх державних правоохоронних органів: прокуратури, національної  поліції, Служби безпеки України – з наполегливим проханням викрити цю злочинну групу та припинити її діяльність.

Звертаємось також до всіх інтернет-видань, преси, українських телеканалів, депутатського корпусу України з проханням  допомогти чесному бізнесу позбутися злочинців та їхніх шахрайських схем, які стають дедалі досконалішими (останній приклад – сайт-двійник Ощадбанку України).

Контактний телефон: 098 266 79 21

Степюк Віктор Васильович (старший менеджер з продажів ТзОВ «Імперія жирів»).

Електронна адреса: victor@maselko.com.ua

 

РАДАР просить волинян і всіх небайдужих українців якомога активніше поширити це застереження. 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: