Шахтар Макарчук відповідає міністру Насалику! З вибою, на глибині 300 метрів…

5 2631

– Це маячня, лави ще не існує! Є тільки розрізна піч. Директор вам вішає локшину на вуха, а ви її перекладаєте на вуха суспільства, – заявив міністру Макарчук.

Аж на засіданні уряду обговорювали резонансний ролик Максима Іваніщева з Запоріжжя про гірників волинської шахти “Бужанська”.

“Гройсман, тобі показати, де вугілля взяти?” Відео з “Бужанської” – хіт інтернету!

Виявляється, і Гройсман, і Насалик це відео уважно переглянули, ба навіть прокоментували!

З того всього Гройсман напівжартома запропонував Насалику призначити Іваніщева (економіста, до речі) директором волинської копальні, а якшо шо – то й крісло міністра для нього вивільнити.

Принагідно урядовці обізвали автора ролика “космонавтом” та “говорящою головою”. Проте відчувалося: він своїм відео поцілив у больову точку Міненерго. Змусив і пана Насалика, і пана Гунчика – голову Волинської ОДА наводити аргументи, факти, цифри… А головне – привернув увагу до задавнених проблем волинських шахт.

 

 

 

На відміну від “запорожця”, який лише вдало озвучив почуте від гірників, прохідник Богдан Макарчук знає ситуацію достеменно. Адже працює на “Бужанській” уже давно, за фахом – гірничий майстер.

Богдан мегаактивно обстоює права членів первинки НПГУ, яку очолює вже третій рік. Добре знає дорогу і в міністерство, і в інші високі кабінети. Не боїться рубонути правду хоч би й самому міністру енергетики.

На засіданні Кабміну 21 лютого Ігор Насалик зазначив, що 444-та лава “Бужанської” працює з 15 лютого.

– Це маячня, лави ще не існує! Є тільки розрізна піч, директор вам вішає локшину на вуха, а ви її перекладаєте на вуха суспільства, – заявляє міністру Макарчук.

Про це та інше – на відео з вибою.

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Леся Дубик: Молодець Богдан!!!Якби у нього було більше однодумців серед шахтарів,то їхня мета була б досягнута…

Озік
5 років тому

Респект Макарчуку! Взув Насаліка конкретно!

небайдужий
5 років тому

“Ще раз хочу звернути Вашу увагу на той факт що Максим Іваніщів затверджував що Запоріжська та Дніпрівська області є “исконно рускоязычными территориями”.я вважаю що ція людина звичайний популіст який рветься до влади.Відео з цією промовою про “исконно рускоязычными территориями”він вже видалив.Ця людина не гідна Вашої довіри не робить помилок. Андрій Яра , ФЕЙСБУК

editor
5 років тому
Відповісти  небайдужий

Тут не про Іваніщева, тут про Макарчука. І давайте без ярликів. І бажано своїми словами.

natali
5 років тому

Бодя респект!!!!!!!!!!!!!!!!!