– Це маячня, лави ще не існує! Є тільки розрізна піч. Директор вам вішає локшину на вуха, а ви її перекладаєте на вуха суспільства, – заявив міністру Макарчук.

Аж на засіданні уряду обговорювали резонансний ролик Максима Іваніщева з Запоріжжя про гірників волинської шахти “Бужанська”.

“Гройсман, тобі показати, де вугілля взяти?” Відео з “Бужанської” – хіт інтернету!

Виявляється, і Гройсман, і Насалик це відео уважно переглянули, ба навіть прокоментували!

З того всього Гройсман напівжартома запропонував Насалику призначити Іваніщева (економіста, до речі) директором волинської копальні, а якшо шо – то й крісло міністра для нього вивільнити.

Принагідно урядовці обізвали автора ролика “космонавтом” та “говорящою головою”. Проте відчувалося: він своїм відео поцілив у больову точку Міненерго. Змусив і пана Насалика, і пана Гунчика – голову Волинської ОДА наводити аргументи, факти, цифри… А головне – привернув увагу до задавнених проблем волинських шахт.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=w74Qk1-H6Hk[/youtube]

 

 

На відміну від “запорожця”, який лише вдало озвучив почуте від гірників, прохідник Богдан Макарчук знає ситуацію достеменно. Адже працює на “Бужанській” уже давно, за фахом – гірничий майстер.

Богдан мегаактивно обстоює права членів первинки НПГУ, яку очолює вже третій рік. Добре знає дорогу і в міністерство, і в інші високі кабінети. Не боїться рубонути правду хоч би й самому міністру енергетики.

На засіданні Кабміну 21 лютого Ігор Насалик зазначив, що 444-та лава “Бужанської” працює з 15 лютого.

– Це маячня, лави ще не існує! Є тільки розрізна піч, директор вам вішає локшину на вуха, а ви її перекладаєте на вуха суспільства, – заявляє міністру Макарчук.

Про це та інше – на відео з вибою.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=r7zdAY3JGlg&feature=youtu.be[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JEWt4clrZyY&feature=youtu.be[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-hskIrWMxtk&feature=youtu.be[/youtube]

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: