Ще на 2 місяці в СІЗО. Підозрюваний дуже нервує

16 2690

Сьогодні в Луцькому міськрайонному суді підозрюваному у вбивстві Катерини Литкіної Назару Статочнюку продовжили тримання під вартою ще на 2 місяці.

Справу розглядав суддя Андрій Сівчук.

Хлопця, який уже провів за гратами 2 місяці, захищали аж два адвокати: Віктор Шостак із Нововолинська і Сергій Полячук із Луцька.

 

 

Законним представником неповнолітнього у справі є мати Назара – Вікторія Гуліда.

 

 

Статочнюку виповнилося 16 наприкінці серпня.

Катерина Литкіна трохи не дожила до свого 17-річчя…

Підозрюваний сидить у камері луцького СІЗО сам-один. Репортери зауважили, що кулаки він розбив до крові – гамселив у стінку. Але свою причетність до вбивства й надалі категорично заперечує.

Подробиці завтра, наразі подивіться 2 відеосюжети, які відзняв Іван Савич із “Волинських новин”.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
16 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Назар погодився пройти детектор брехні…

babuschka kati
5 років тому
Відповісти  editor

неправда – это только было сказано матерью на публику

editor
5 років тому

Друзі, не встигаю, завтра додам продовження.

Аміна
5 років тому

Не хочеться вішати ярликів на тих двох хлопців-братів….Але,повірте,якби не вітчим Назара-Яша,який звісно має чималі знайомства в сфері поліційно-судівської системи-вже б давно із підозрюваних чи підозрюваного,один ,а чи і обидва хлопці були б уже обвинуваченими-дуже добре знаю про що кажу із життєвих спостережень та деяких людських справ схожого характеру,що були пов’язані із кримінальними справами відносно вбивства-якщо у підозрюваного немає впливових захисників,його на раз-два роблять обвинуваченим і стараються якнайшвидше закрити справу і “впаяти” термін навіть і при менших хоч і не прямих доказах.А тут цих непрямих доказів вистачає,щоб із деяких з них зробити прямі.Слідчі для того проходять певну “школу” і навчання,щоб розкривати злочини,адже рідко коли злочинця ловлять на гарячому,зазвичай справу
“розкручують” і пропрацьовують.давно б “зам’яли”,якби не набула розголосу загальнонаціонального завдяки ЗМІ та небайдужим людям.От тепер і побачимо хто таки переможе-громадськість із вимогою справедливості чи “кумівство” та “покривання”…..І не віриться мені,що в поліції слідчими працюють недолугі працівники…не віриться…..просто “крук крукові очей не виклює”…..

Ілона
5 років тому
Відповісти  Аміна

Дівчино, перед тим, як вмикати умняк, почитай чинний КПК і зарубай собі на носі: в чинному законодавстві немає поняття “обвинувачений”. є підозрюваний, якому оголошується про підозру, а потім , коли обвинувальний акт іде до суду, він стає підсудним. Далі, нарахунок “закрити справу і впаяти термін”: закрити провадження (а не справу) – це коли слідчий ( чи прокурор) виносить постанову про закриття кримінального провадження, і нічого нікому не впаюється. Зараз судді не сильно то і хочуть виносити вирок, який апеляція скасує ( бо будь які сумніви трактуються на користь підсудного – презумпція невинуватості) і ще й чортів випише. Нарахунок “із непрямих доказів зробити прямі” – ну це взагалі бред сивої кобилки. Докази або прямі, або ні, зробити з них щось інше – неможливо, бо якщо щось і вийде – то вони будуть недопустимими (читай матчасть). Загалом, звертаюсь і до усіх інших: якщо не тямите в темі, то не пишіть, за розумних зійдете. Ну або хоча б пишіть суб”єктивну думку, без “рассуждений на вольную тематику”, де кажете про якісь тонкощі юриспруденції.

Аміна
5 років тому
Відповісти  Ілона

Шановна Ілона,якби до кожної теми писали пости лише спеціалісти,то коментуючих до різних тем майже б не було.Усе таки коментування-це висловлювання ,так сказать,на вільну тему із певними елементами життєвого досвіду,або і просто розмірковування.не претендую на звання знавця кримінального права,але доволі добре знаюсь на життєвій практиці,тому не відмовляюсь від жодного свого слова,одночасно не претендуючи на виняткову власну думку-висловлютесь і Ви-і буде Вам щастя!І знову,враховуючи побажання засновників сайту-не будемо опускатись до “кухонних розбірок”,але звернусь із проханням-маєте власну думку-Ваше право,та не опускайтесь до критики інших дописувачів.

Ілона
5 років тому
Відповісти  Аміна

Ви мене неправильно зрозуміли: я тільки за жвавае обговорювання і коментування, АЛЕ не потрібно оператувати тими категоріями, на яких не розумієтесь. бо прочитає якийсь Пєтя у коментарях , що докази можна переробити, шо судді всємогущі, тільки ніц не хочуть робити, і візьме та й повірить. а мало того, що повірить, ще й піде по місту ляпати. от так пускаються плітки, догадки, слухи…люди вводяться в оману, одне ляпнуло – інше повторило,і всі свято вірять, що вони праві, бо в інтернеті так пише. Тепер розумієте, чому я проти таких розмірковувань?

editor
5 років тому
Відповісти  Ілона

Ілоно, у нас не хамлять і не ображають інших користувачів. Давайте без зверхності, ОК?

Ілона
5 років тому
Відповісти  editor

О на тобі) та нема ніякої зверхності, образ чи хамства. Просто прямо і жостко сказано, без “вибачте-перепрошую”. Вже хтось писав, що люди 10 днів думали що дівчина повернеться, бо якесь недолуге писало, що вона то на Світязі, то в Ковелі, то в Луцьку. якщо так чинити – то потім треба і пожинати свої плоди.

editor
5 років тому
Відповісти  Ілона

“Дівчино, перед тим як вмикати умняк, зарубай собі на носі”: люди цінують доброзичливість, а не тупу прямолінійність. 🙂
А щодо бездіяльності чи недодіяльності поліції – так, згідна. Ще хтось у коментарях на сайтах старанно збивав ту поліцію зі сліду… І навіював людям думку, що дівчина просто кудись поїхала.

нововолинці
5 років тому

хай проходить поліграфію!!!!
а ні, то сидить та дитина..ізверг…
а краще б признався та розказав про братика все…

babuschka kati
5 років тому
Відповісти  нововолинці

-невинна дитина- в то время как мать этого **** слезно доказывала что он невиновен – этот ***** встречаясь взглядом с мамой Катеньки и с мамой ее друга – цинично ухмылялся им прямо в лицо – не знаю зафиксировали ли это журналисты – но это факт и к сожалению наша экспертно-следст венная база мягко говоря – несовершенна – очень важные экспертизы или вообще не сделаны или еще до сих пор не сделаны. и потому нужно время для следствия. и это знает их **адвокат дьявола** – шостак. потому и старается чтоб ***** выпустили. его тутже скроют от следствия как это пытались сделать вначале. я обращаюсь ко всем – может кто что-нибудь видел или слышал в ту ночь с 1 на 2 августа- пожалуйста откликнитесь. ведь почти у всех есть дети и внуки – посочувствуйте нам. ведь если их не осудят- они могут убивать снова. а того отморозка что убежал в Словению все равно настигнет правосудие – если и не людское. то божье точно.

гість46831
5 років тому

якби не було ніхто не схоче жертвувати своїм “теплим місцем” через дружбу і звязки з Яшою, тим більше що справа набрала широкого громадського розголосу! І не варто звинувачувати людину ,якщо її винна не доведена

Аміна
5 років тому

закривавлені шорти знайдено в квартирі підозрюваного і кров не належить йому….Думаю, що встановлять чи вже встановили кому саме належала пролита кров…

свідок
5 років тому

за що ж можна було так жорстоко вбити дівчинку?? якщо ж не посадять то все одно перед Богом відповість… від Божого суду ніхто не зможе втекти… такіх ізвіргів ***** треба а не садити…
Він своє відсидить і як вийде нема ніякої гарантії що ще когось не заб*є…
Якщо він сміявся в суді до мами Каті то що ж тут ще говорити… там все запутано вже адвокат Назара пан Шостак хоче всю вину перекласти на Максима який за кордоном… його батьки велику суму заплатили цьому адвокату… вже і в продаж пішов магазин якій мала сім*я….но в них нічого не получиться…
Він получить по заслугам… якщо його не посадять то люди спокійно жити йому не дадуть… дуже шкода сім*ю Каті…

babuschka kati
5 років тому
Відповісти  свідок

спасибо вам