Ще раз про міську лікарню. Крик душі!

17 4327

Нововолинці, не можу не поділитись ситуацією, яка сьогодні загнала мене в глухий кут.

Декілька років тому, катаючись на лижах, мала необережність впасти. Пошкодила коліно. З 2014 року неодноразово зверталась до наших травматологів з приводу болей.

Панацея від всіх хвороб що в Оліферука, що в Козка – натирання мазями.

Чотири роки болей, і от я ( без направлення, з власної ініціативи і з допомогою друзів) у Рівному в ЦМЛ. Операція – артроскопія, або по-простому – розрив меніска, застарілий.

Лікар, що робив операцію, довго не міг зрозуміти, ЯК можна було ходити з такою травмою 4 роки.

 

 

Але суть проблеми не в тім.

Людина, яка ледве пересувається на милицях, повинна прийти на прийом до травматолога, щоб він дав направлення на перев’язки. Але ще ж треба взяти номерок до того ж таки травматолога. По телефону це зробити не можна.

Виходить що? Діагноз у нашій лікарні поставити немає кому, а звести нанівець старання рівненських лікарів – бажаючих хоч відбавляй! Бо, прошкандибавши на милицях як мінімум тричі (наголошую – після операції минуло 4 дні) – я таки зіпсую все, що Лікар (недарма пишу з великої літери) зміг мені підрихтувати.

Шановний пане Мороз! Може, все ж таки Ви зможете укомплектувати нашу лікарню лікарями-професіоналами, а не тримати на роботі (вибачте наперед) алкоголіків-аматорів або просто некомпетентних працівників, яких і лікарями назвати не виходить.

 

Ірина Власюк

Нововолинськ

  • Розкажу iншим:

Також читають

17
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
16 Автор коментаря
Міла

З травматологів у нас толковий лікар на відділенні Родзь.
Раніше ще Булах там працював теж дуже хороший лікар.
Стою на обліку в травматолога, так коли відкрилась рана, пішла до одного з горе травматологів, мазями довели до остеомієліту (перегнила кістка) тепер стараюсь в поліклініку не ходити, там налікують…

Читачка

В лікарні жахлива ситуація з кадрами!Педіатрів немає,огляд дитини проводить терапевт.
Середній персонал працює по 18-20 чергувань в місяць..і це по всій лікарні!
Подумайте самі чи реально так працювати?
Ще півроку-рік без змін і не буде лікарні,не те що лікарів.

Наталія

Позаминулої зими підвернула ногу, ходити немогла, навіть думала, що у мене тріщина, так як я стунтка і мені потрібна була довідка я звернулась в лікарню, взяла талончик до травматолога( прізвища не пам’ятаю, але це був старший чоловік) він направив мене зробити знімок, після того як я зробила знімок я прийшла до нього, так знімка він навіть не дивився сказав розутись подивився що нога напухла, і сказав медсестрі написати довідку на тиждень і сказав мені перемотати еластичним бантом. Прийшла я через тиждень на прийом (нога напухла ще більше) він продовжив довідку і після того на прийом я більше не пішла, минуло… Читати далі »

Мешканка

Колись теж впала з необережності і отримала травму на коліні.І тоді звернулася на прийом до Козко.Приписав мазі.Мазала я так певно пару днів,поки зрозуміла,що це всетаки результату те мазання ніякого не дасть.І звернулась до Бруса.І виявив розрив звязки.Дякуювати його лікуванню до цих пір все добре.

Мама

Ситуація дійсно в НЦМЛ жахлива, педіатрів на вихідні дні немає, немовлят оглядає терапевт, як він може назначити лікування дитині, якщо не знає доз?
Ситуація в поліклініці також жахлива: дитячий хірург приймає в дорослій поліклініці, там, де ходять старші люди неясно з якими хворобами.

Андрій

Дитячий хірург в штаті хірургічного відділення поліклініки а не педіатричного. А ,, старші люди неясно з якими хворобами” ходять і по вулиці, і по магазинах, і на ринку, і в маршрутці, там де теж можуть бути ваші діти. В дитячу поліклініку дітей на прийом можуть привести і дідусі і бабусі, теж,, старші люди неясно з якими хворобами ”. Тому не потрібно так вже говорити.

Ваня

А чому не написати скаргу в приймальній. А то на сторінках інтернету Ваші скарги до одного місця, а зареєстрована – це вже інша справа

пацієнт

Запис на прийом до лікаря он-лайн: http://www.reestratura.com- населений пункт Нововолинськ- Перелік ЛПУ- Нововолинська центральна міська лікарня ( або Нововолинський Центр ПМСД) вибираєте потрібного лікаря і час прийому , чекаєте підтвердження на ел. адресу і готово або записуєтесь за тел. 49213 ( до сімейного лікаря) і за тел (097) 759-2070 до інших лікарів.
Зручно, користувався вже не раз

Наташа

моя знайома так зареєструвала дитину до лікаря, прийшло підтвердження на пошту, а прийшовши в лікарню на ту ж годину був інший пацієнт і її з дитиною не прийняли, а сказали що треба брати талон в реєстратурі

ІРА

Ми стикнулися з аналогічною ситуацією поламана нога прийшли на повторний знімок зробили, і на прийом до Козка він навіть знімок не глянув тільки каже а все добре приїдете через 10 днів .Чоловік каже я вже повторно роблю знімок чому через10 днів йти …А Козко у відповідь а то ви вже раніше поламали ногу він навіть не розібрався коли перелом був….Чесно ми прийомом і оглядом лікаря були шоковані.

ІРА

Міняймо ситуацію самі збираймо людей і під стіни Мороза а то сидить хамовити і нічого не робить.А там на місці і заяву і підписи зберемо.

АНАТОЛЬ_

Підписи – добре. Але, потрібно не пускати на роботу і домагатися написання заяви про відставку. Як і таваріща Сапожнікова.

Справедливість

Спустя місяць приїхали в лікарню на огляд, зняття гіпсу (перелом пальця на нозі) Ну і шо цікаво шо той травматолог диктував медсестрі направлення на ділянку знімку. Ми купили плівку, зробили, чекаємо. Я дивлюся на ту плівку і второпати не можу і розумію шо цирк. Я не лікар но я фаланг не бачу. Зайшовши я так і повторила і відгадайте рентген чого зробили? Не пальців, а П’ЯТКИ!!! Ми були в шоці. Звичайно той лікар недовольно на медцестру глянув шо ніби її помилка, сказали піти переробити ну і плівка вже безкоштовно надалась. Якшо люди будуть не мовчати, а при кожній їхній тупості… Читати далі »

Мама

Прийшовши на прийом до Козко з двухрічною дитиною, яка почала накульгувати, лікар особливо не оглянувши дитину, відправив нас на рентген. Але, забравши знімок, я виявила що зробили рентген лівою ніжки замість правої, як і написано в направленні. На всі мої претензії до лікаря він відповів, ну що ж з ким не буває. Медсестра просто помилилась при написанні направлення. Якщо бажаєте, ідіть переробіть знімок для потрібної ноги. Серйозно??? І це каже лікар? Ще одну дозу опромінення для маленької дитини. Ні, дякую.До таких “супер” спеціалістів більше не звертаємося і за потребою йдемо до приватних клінік.

Українка

В мене така ж ситуація була з цим лікарем,Козко! Рік тому я поламала руку і так як це була субота ми пішли на санпропусник і там направили у відділення. Був ранок суботній і що медсестра,що лікар з невідомих причин)) поводились не професійно! Лікар переплутав руку в записі у карточку,а медсестра Валя наклала так гіпс,що був защимлений серединний нерв і на протязі року пальці не відчувались. Мали оперувати,але завдяки зусиллям і вправам впродовж цілого року все обійшлось!

Ксюшка

З власного досвіду дам Вам пораду : берете виписку з лікарні, де Вам робили операцію, і йдете в перев’язочний кабінет (знаходиться в дорослій поліклініці між кабінетом травматолога та хірурга), ніхто нікого там не виганяє і приймають без талончиків (візьміть бахіли). Будьте здорові!!!

Анна

Куди дивиться керівництво поліклініки? Щоб стільки скарг було на лікаря Козко і він до сьогодні “працює”. А молодим спеціалістам немає місця. Якби керівники були свідомі того, що у лікарні мають бути нормальні професіонали, то Козко, на мою думку, давно би був дискваліфікований. А так–керівництво є співучасниками його дій. Ганьба!