Що лишилось від цегельного заводу

7 1302

Фільм жахів. Це перше спадає на думку, коли бачиш руїни нововолинської цегельні бодай на світлинах.

 – Гаспідари (й інші всілякі лайливі слова), чому ви це допустили?! – звертаєшся подумки до колишніх керівників Нововолинська й Волині.

Завод закрився 2013 року. Війна сюди аж ніяк не дійшла – “розбомбили” свої, місцеві.

То що з цим робити, невже споглядати подальшу руйнацію?

Невже промзона з комунікаціями, заводські приміщення з гуртожитком геть нікому в державі не потрібні? – головне питання цього фотозвіту.

Його зробив Андрій Рязанов.

 

 

ІСТОРІЯ РУЇНИ:

 

 

Фотозвіт – Андрій Рязанов

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

“Сапожніковська робота”. Та його команди. Згідно ст. 18, пункт 3 “ЗУ Про місцеве самоврядування міська рада Нововолинська мала право і повинна була організувати перевірки на цегельному заводі, щодо його банкрутства, можливо, штучного. Та й зробити відповідні висновки. Проте, бездіяла. Ось тут і накрилися місцеві податки та збори для наповнення бюджету і робочі місця для членів нововолинської громади.

Справедливість
1 рік тому

Це дійсно жах,бомблять,розбирають,зараз зроблять звалище сміттєве уже й так в колишню кантору звозять сміття,шановний ,пане мер,йдуть свята,приїдьте подивіться,що робиться біля тих розвалин,а там живуть люди, які наводять порядок до свят біля своїх будинків, а тут невідь що твориться. Також піднімається ще одна болюча тема нашого міста-наркоманія. У цьому місці тепер почали з’являтися наркомани, які починають вести себе агресивно і колотися, викидаючи використанні шприци під ноги. А тут ходять діти, старші люди, які, до речі, працювали на цьому ж таки заводі. Зверніть, будь ласка, увагу на це і допоможіть розібратися із створеною ситуацією.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Справедливість

Перед самісінькими місцевими виборами, в жовтні 2020-го, я і луцькі журналістки з різних видань, зробили рейд по руїнах колишньої промислової могуті Нововолинська: РМЗ, з-д “Оснастка”, цегельний, 1, 8 і 4 шахти, автобази, РБУ… Особливо, гостей з обласних мас-медіа вразили руїни РБУ та цегельного заводу. Вони зробили фоторепортажі і опублікували їх у різних інтернет-виданнях. Проте, чомусь, користувачів інтернету ця тема не дуже цікавила. Хоча, більшість з них мали до цього пряме відношення – працювали там і отримували зарплати. І їхні діти теж жили з цього. Я вам ось що скажу, милі мої: Та більша половина промислових підприємств міста лежить в руїнах! Перелічувати не буду – набридло. Та, колишніх керівників місцевої влади, судити потрібно за це! І саджати на 200 років в тюрму. Але ж, байдужість, рабська психологія, хотіння “ковбаси по 2-20”, пофігізм і прагнення місцевого населення ні у що не втручатись, воістину зашкалюють.

Eys
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Анатоль, моя Вам порада. Вирощуйте виноград. Може це вас трохи заспокоїть. Бо Ви хочете бути зразу в усіх міс
тях. Не розвбравшись, що самі хочете. Ваша любіма фраза “сапогізм”

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Eys

А де ви знайшли у моєму коментарі слово “сапогізм”? Самі прихильником його бувши. І я вам пораджу: Пишіть під своїм іменем, а не ховайтеся як щур в норі.

Eys
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Оце Вас понесло, Анатоль:)!

Tywin Lannister
1 рік тому

Як йдеш по Некрасова в сторону Хлібозаводу й дивишся на Цегельний, то таке відчуття, що це розбомблений термінал ДАП. Як нібито не в Нововолинську живеш, а там Дирляндії…