Надзвичайно швидкими темпами відбувалося встановлення водовідвідної труби на вулиці Липинського (колишня Кошового), що в районі 5-ого мікрорайону. Цього разу в освоюванні бюджетних коштів було задіяне управління будівельних інвестицій „Будінвест”, яке очолює Василь Подзізей.

“Прокладали труби, наче перед кінцем світу, — заявляють мешканці вулиці Липинського. — Робилося усе швидко і, звісно ж, неякісно. Трактор копав траншею, а два метри за ним уже працівники клали трубу. Немає там і так званої “подушки” із піску, на яку зазвичай ті труби кладуть. Не було виміряно ухилу дороги, а замість рівня робітники використовували звичайну дошку. Траплялися і обвали породи, але ніхто там не перевіряв чи ту трубу не погнуло, чи нормально з’єднання іде і так далі…”

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oQyvO7xeEIY[/youtube]
Невдоволені нововолинці і недотриманням на їхню думку нормативів щодо проводення подібних робіт. Наприклад, мешканці заявляють, що в проекті, який їм показував начальник “Будінвесту”, значаться 7 колодязів, а не 5, як було встановлено. До того ж, такі колодязі повинні бути розташовані один від одного на відстані 50 метрів, а не абияк. Правда, нововолинці таки добилися й шостого колодязя, котрого змурували із цегли, хоча усі інші були побудовані з використанням залізобетонних конструкцій. От тільки до нього не вистачає люка. Його мешканцям працівники фірми нібито пропонують придбати самотужки.

Жителі вулиці Липинського розповідають, що вкрай негативно оцінюють проведені роботи. Особливо їх обурило те, що опісля встановлення водовідвідної труби, працівники “Будінвесту” не привели у належний стан дорогу: траншею закопали, а збоку землю навіть не порівняли грейдером, тому наразі мешканці змушені щодня місити болото у себе під порогом.

Прочитав сам? Поділись з іншими: