Уперше за багато років заклади освіти в районі почали відновлювати з бюджету, а не з кишень батьків. Нарешті відремонтують і аварійні відрізки доріг…

Місцеве самоврядування — найближча до людей ланка влади. Першочергові потреби громади формуються з пропозицій депутатів сільської ради, активу села. Далі окреслюються конкретні шляхи реалізації тієї чи іншої проблеми,  відшукуються резерви й можливості. Усе це вимагає тісного зв’язку депутатського корпусу сільської, районної й обласної рад.

Проблем у Іваничівському районі чимало. Усі хочемо, щоб він був привабливим, із відремонтованими дорогами, гарними дитячими садочками та школами, закладами культури та охорони здоров’я. А на це все потрібні значні кошти. Силами районного бюджету всього не зробиш.

Голова районної ради Андрій Бадзюнь прагне залучити якомога більше  коштів у сільські дороги, заклади освіти, культури, медицини. Завдяки спільним зусиллям голови райради та Олександра Бика — депутата обласної ради цьогоріч відбувся справжній прорив у спрямуванні коштів з обласного бюджету на Іваничівщину: понад 3 500 000 грн.!

Уперше за багато років навчальні заклади в районі почали відновлювати бюджетним коштом. Раніше чимало витрат лягало на плечі батьків.

Ось промовисті цифри:
— реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу в с.Старосілля – 300 тис. грн. (співфінансування з різних бюджетів);


Дитсадок у Старосіллі

— поточний ремонт дороги вул. Миру с.Гряди – 100 тис. грн.;
— поточний ремонт дороги Благодатне – Біличі — Заболотці – 300 тис. грн.;
— на завершення проектів, розпочатих у 2015 р. за обласною програмою «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III» на 2015-2016 рр. — 107,652 тис. грн.;
— поточний ремонт покрівлі ЗОШ I-III ст. с.Заболотці – 360 тис. грн.;
— поточний ремонт покрівлі ЗОШ I-III ст. с.Мишів – 250 тис. грн.;


Школа в Мишеві

— проведення капітального ремонту покрівлі ЗОШ I-II ст. с. Низкиничі – 600 тис. грн.
— реконструкція частини приміщення Заставенської ЗОШ I-II ст. під дитсадок — 1500 тис. грн.;
— виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будинку культури та будівництво літнього кінотеатру на 50 місць, котельні на тверде паливо у с.Литовеж, вул. Жовтнева,11 (на реалізацію проекту «Будівництво прикордонних центрів культури в с.Долгобичів і Литовеж» в рамках Програми транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр.) – 130 тис.грн..


Виїзний день депутата. Оглядають дитсадок у Грибовиці

Отже, робота голови районної ради Андрія Бадзюня та депутата обласної ради Олександра Бика (обидва «свободівці») має реальні позитивні результати. Звісно, долучились до вирішення питання і депутати фракції ВО «Свобода» в обласній раді. Така командна робота спрямована на розвиток економіки та соціальної інфраструктури району, зростання добробуту його мешканців. Саме для цього ми й обирали таких депутатів.

Андрій Бадзюнь і  Олександр Бик працюють над подальшим залученням коштів  обласного бюджету для вирішення проблем наших сільських громад. А це:
заміна вікон на енергозберігаючі у ЗОШ І-ІІ ст. с.Трубки та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Поромів;
перекриття даху та добудова класних кімнат і їдальні у ЗОШ І-ІІ ст. с.Радовичі;
ремонт дороги на відрізку Бортнів – Рогожани, Іваничі — Заболотці — Литовеж, на відрізку по вул.Шевченка у смт. Іваничі, а також дороги, що веде до урочища «Прощаниця» та ін.

Тільки спільними зусиллями можна здолати будь-яку проблему. Жителі Іваничівщини відчули допомогу своїх обранців і впевнилися, що зробили правильний вибір.

Джерело: газета “Колос”
На фото вгорі: депутати Іваничівської райради — на подвір’ї школи у Грядах

Прочитав сам? Поділись з іншими: