“Сімейна пекарня” повернулась! На радість любителям найсмачнішої випічки

15 5329

Нововолинці звернули увагу, що прозорий павільйон “Сімейної пекарні” біля “АТБ” кілька тижнів тому закрився, а потім узагалі зник. Хоча заклад був досить популярним.

Там і кава смачна, і хліб оригінальний, і слойки з пиріжками – на ульот!

Виявляється, комусь із мешканців будинку по сусідству заважав… запах хліба.

Власниця пекарні Юлія Ліпатнікова не стала нічого доводити ні скаржникам, ні “інстанціям”, а просто перенесла свій заклад у ту ж будівлю, де знаходиться “АТБ”.

І от учора після вимушеної перерви затишне кафе відновило роботу!

На радість багатьом поціновувачам смачнючої випічки.

 

 

А ось і захоплені відгуки:

 

Марія Сивило-Тарасіч  ДЯКУЄМО ЗА ВІДКРИТТЯ. ПИРІЖКИ У ВАС ПРОСТО НЯМ -НЯМ
Вікторія Скриннікова  Раді за вас! Смачна кава та запашна випічка зближують людей.👭
 
Богдан Бадзюнь Бажано, щоб більше не переїздили 😊 .
 
Смачного Всім.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
15 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Катя
4 років тому

Приміщення Юджина, а не АТБ 🙂

ХХХ
4 років тому

Коли хтось починає заробляти гроші, завжди найдеться сусід якому це заважає)))

Олександр
4 років тому

Правильно! Люди звикли до запахів Підлірника,а тут запах випічки….Думали,що їм кожен ранок будуть каву з круасанами носити.

Ілья
4 років тому

Що радує особливо, то це “бутікі”, що тут казати, то треба бачити, як говорять так і пишуть, а це ж не одна і не дві людини працювало над тим, власник, горе-дизайнер, монтажники, працівники… Що не кажіть, а в данову випадку за українську мову тут двічі прикро, за іншомовне недослово і спаплюжену суржиком місцеву говірку, отак і живем)

editor
4 років тому
Відповісти  Ілья

Теж помітила, але ті “бутікі” – то окрема мова, до “Сімейної пекарні” – жодного стосунку.

Ульріх
4 років тому
Відповісти  Ілья

Хто б казав, “Ілья”) Вже би Ілля підписались, але то так , буркотіння старого мандрівника) Бутікі виправити терміново!

Наталія
4 років тому

Так всі нахваляють пекарню… Не спорю, на вигляд приваблива і пахне смачно,але мені категорично не подобається,що випічка завжди вся підгоріла,такий вигляд геть не приваблює. І зі всієї випічки,що я пробувала,то самі смачні були круасани.

Таня
4 років тому

Рада за вас. І заклад клас.

юрі
4 років тому

запах свіжого спеченого хліба не подобається любителям запаху свіжого змолотого пір”я і требухи з ” курчака” від місцевої влади

вася
4 років тому

колись ліра був гарний ресторан

Валентин
4 років тому

Бажаю всім працьовитим людям,титанового терпіння і вітаю з Святами!!!

Світлана
4 років тому

Молочний коктейль несмачний. Молоко тепле, таке враження, що морозива туди взагалі не додають

Зоряна
4 років тому

В ” Сімейній пекарні” випічку купували часто. Але сьогодні вже вдруге, виникла неприємна ситуація. При великому замовленні ( 6-8 круасанів), хліб і т.д., продавець, вже вдруге, не докладає по 1 круасану! Ну дівчата, що це таке?! Коли така ситуація сталася вперше, я віднеслася до цього з розуміння. Але вдруге, вибачте, це хамство! Я з Іванич і недостачу я вже замітила вдома, їхати за 17 км., для вияснення цього питання, я не стала, але відчуття на душі геть погане. Після таких випадків, купувати випічку у цьому кафе, я вже не хочу! Надіюся, що мій відгук прочитає керівництво, і прийме міри до дівчат , які не вміють рахувати, або ж свідомо дурять людей!

Юля
3 років тому

Пекарня м.Дорогожичі,це просто жах.Послала дитину купити гречаний хліб круусан з шоколадом і сосиску в тісті.Дитина принесла кукурудзяний хліб круасан і пиріжок з павидлом і чек,саме основне що в чекові все вірно а продукція не та. Пішли вияснити це питання,дівчина що стояла на касі вибачилась,але дочка сказала що її на той момент не було в магазині що інша продавала,ми попросили книгу скарг і тут почалось, виявилось що книги немає що продавала це все хазяйка Олена , вона почала повишати голос хамити і кричати що ми ще маємо доплатити, люди які стояли поряд теж не промовчали вона і нахамила і їм,.І це не перший конфлікт з хазяйкою два тижні назад ми розраховувались 500 брали на суму 70 гр.,а здачу получили з 200.,на зауваження знов почули повишині тони коли люди які були поряд і дівчина що подавала нам замовлення не доказали що було дійсно 500 гр ми би нічого не добились.Дуже просимо звернути увагу на пекарню м.Дороготжичі,по вул.О.Теліги,там обманюють хамлять і основне не продавці а начальство