За малого вступилась уся маршрутка, бо водій не хотів його везти за пільгою. Кричав про Коцуру…

104 4000

Їду маршруткою з Шахтарського мікрорайону. Це в Нововолинську. Пасажирів небагато, тихо.

На одній із зупинок заходить хлопчина, показує водієві посвідчення.

Той голосно й різко:

 – Ану що там у тебе?

  – З багатодітної родини…

 – Плати! Це посвідчення платне!!

Шо, опять?..

Водії з перевізниками знову плюють і чхають на закон України “Про охорону дитинства”!

Плюють і на рішення №21/51 Нововолинської міськради, яка 22 грудня на вимогу прокуратури внесла зміни у своє незаконне рішення від 12 жовтня 2017 р. та відновила безоплатний проїзд дітей із багатодітних родин у міських маршрутках.

 

 

Підходжу до водія, нагадую, що пасажир із таким посвідченням не повинен сплачувати за проїзд. Питаю прізвище водія та перевізника.

– Перевізник – Бохван Сергій Миколайович! А нового рішення міськради в нас немає! Нам Коцура роздав тільки те, де вони мають платити за проїзд!  – нервово вигукує водій.

 – Нове рішення давно оприлюднили на сайті міськради, – кажу я.

– А інтернет нам не указ! Нам газета – указ, а в газеті воно не опубліковане!

Он як заспівали!

Коцура – це начальник відділу транспорту та зв’язку виконкому Нововолинської міськради. Юрій Васильович Коцура мав іще у грудні ознайомити перевізників із документом про відновлення пільг.

Начальник відділу взаємодїї зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Світлана Йосипівна Груй давно мала довести рішення до відома нововолинців через засоби масової інформації.

Контроль  за виконанням рішення №21/51 від 22 грудня 2017 р. депутати поклали на першого заступника міського голови, секретаря Нововолинської міськради Андрія Мироновича Сторонського.

 

Ось хто має контролювати перевізників! Пан Сторонський власною персоною

 

Надаю посилання на сайт Нововолинської міськради, де можна відкрити це воістину вікопомне рішення:

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua/index.php/miska-vlada/normatyvni-akty/rishennia-miskoi-rady/4821-2017-rik-21-sesiia-somoho-sklykannia.html

Однак ДОСІ ніхто з чиновників ніде не гомонів. Ніхто з них не виконує рішення міської ради!

Коцура – не ознайомив, Груй – не довела до відома, а Сторонський ніц не контролює!

І тих хлоп’ят із посвідченнями крикливі водії шугають, як мишенят.

А прокуратура – ви в курсі – сидить тихенько у колишньому дитсадку, не кує й не меле.

Це що, змова?..

 

 

Двоє дорослих пасажирів рішуче вступилися за пацанчика. Одна жінка пообіцяла завтра вранці зателефонувати Коцурі. Я набрала номер начальника відділу транспорту ще в маршрутці. Це було о 19.57 – якраз під’їхали до вулиці Шахтарської.

Пан Коцура не відповів аж дотепер.

Номер маршрутки АС 3969 АК. Перевізник – Бохван. Прізвище водія сподіваюсь дізнатися від Коцури.

А чому чиновники виконкому Нововолинської міськради разом із перевізниками плюють на рішення депутатів від 22 грудня і на закон України “Про охорону дитинства” – нехай з’ясовує прокурор Волинської області. Йому цю публікацію надішлю зараз першому.

Чесно попереджаю всіх перевізників у Нововолинську.

Якщо на моїх очах водій маршрутки відмовлятиме малому чи старому пільговику в безоплатному проїзді, негайно викличу поліцію.

 

 

І доможуся, щоб протокол склали не лише на водія з перевізником, а й на Коцуру, Груй та Сторонського – за службове недбальство, за злісне невиконання рішення органу місцевого самоврядування.

Відеорепортаж із цього дійства подивляться в Генпрокуратурі, МВС і Адміністрації Президента. Обіцяю.

 

Наталя Камишникова

 

Довідково

УКРАЇНА

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я від  22 грудня 2017 року  № 21/51   

м. Нововолинськ

Про внесення змін до рішення міської ради від 12 жовтня 2017 року № 19/8 «Про перелік категорій громадян, яким додатково надаватимуться пільги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, ст. 31 Закону України «Про автомобільний транспорт», проаналізувавши норми чинного законодавства, що регламентують порядок здійснення перевезень пільгових категорій громадян  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 12 жовтня 2017 року № 19/8 «Про перелік категорій громадян, яким додатково надаватимуться пільги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі», виклавши його в новій редакції:

«1. Взяти до відома, що пільги на проїзд громадян пільгових категорій не поширюються на таксі.

  1. Пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в порядку, передбаченому чинним законодавством.
  2. Зобов’язати відділ транспорту і зв’язку (Коцура Ю.В.) довести рішення до відома підприємств та підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.
  3. Відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю (Груй С.Й.) довести рішення до відома мешканців міста через засоби масової інформації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Сторонського А.М.»
  5. Попередню редакцію рішення № 19/8 від 12.10.2017 року вважати такою, що втратила чинність.

 

Міський голова                                                                             В.Б. Сапожніков

Коцура 32650

У ТЕМУ:

Перевізники плюють на рішення міськради!..

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
104 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
пільговик
4 років тому

А мер разом зі своєю радою та чиновниками буде попльовувати та харкати на громаду до тих пір., поки бездіяльна прокуратура кришуватиме його беззаконня, Якщо вніс зміни у рішення. значить рішення було прийняте незаконно, А за беззаконня треба притягати до відповідальності, а не тупо спостерігати, як “безпредельщик” втіхаря сидить в ” кущах” і провокує скандали між пільговиками і перевізниками,

Фея
4 років тому
Відповісти  пільговик

Я просто в шоці – дитина і шофер, як амбал! …..

шок
4 років тому
Відповісти  Фея

В того водія невістка в податковій працює,в іншого – мама депутатка приближена до мера, ще в одного сестра – ексголова міського суду ( тепер суддя апеляційного). Там” випадкових ” перевізників немає. ….. Скажуть “ФАС” – будуть кочмарити пільговиків. Скажуь” ФУ” – будутьсидіти смирно…. Таким чином “шокує” і “шикує” не тільки місцевий бізнес, але й уся провладна бюджетна сфера .

Фея
4 років тому
Відповісти  шок

Через таке кумівство страждають абсолютно всі сфери нашого життя.ще, починаючи зі школи, коли дитина дивиться на батьків і знає, що без “криші” і “лапи” жити не по понятях і якось неправильно. Все життя іде наперекосяк у нормальних і порядних людей, через те, що якесь мурло ( і не одне) займає не своє місце і робить не свою роботу. Можете мені повірити, бо я знаю що кажу.

Феїна сумна правда
4 років тому
Відповісти  Фея

це є ІСТИННА ПРАВДА .

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  шок

Взяли б, “Шок” та й написали про родинні зв’язки посадовців міськради та перевізників. Все одно анонімно пишете: то чого боятися? Я пишу під своїм іменем та й НС, теж. Якби, до речі, не Н.Камишникова то так воно й згуло б у іншу реальність. Корумповану і злодійську. А скільки, цікаво, Коцюра (саме так звучить його прізвище українською) буде працювати нач. транспортного відділу НМР? При таких порушеннях Кодексу етики і поведінки місцевого службовця, як у нього. І де поділися прокурори?

шок
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Та не переймайтеся, Анатолію тими “родинними” звязками, Це не є великим секретом, Ніхто нікого притягувати не збирається. ,

Фея
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Взагалі то я не дуже ховаюсь. Коли буде потрібно, то можу свідчити по тій чи іншій справі, бо викладаю у коментарях добре перевірені і правдиві факти. Правда, правда і іще раз правда і тільки правда.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Фея

І я так. Браво!

Фея
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

“Шок”, але це діло/кумівство треба припиняти і присікати однозначно, хочаб заради того, аби хоч трохи жити краще і мати хоч якісь перспективи у майбутньому.

шок
4 років тому
Відповісти  Фея

А я хіба проти. ? Тільки як ви це “присікання” собі уявляєте ? У нашому місті крім ” Радара” навіть висловитись вголос ,щоб бути почутими, ніде немає змоги. Правоохоронні органи, ради ,.чиновники, які наділені необхідними повноваженнями на таке ” присікання” тяжко паралізовані невиліковною корупційно-кліптоманською хворобою., а тому,як бачите з наведеної публікації “Радара” не спроможні це робити. Майдан Гідності ” очолили олігархи, атовців як піддослідних кроликів поступово масово знищують на сході України.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  шок

“Радар” – це совість Нововолинська, яка вигулькнула із далеких всесвітів і сузір’їв, щоби нагадати нам всім: ми ще й досі люди, і мусимо повернути собі давно втрачену правду та любов до ближнього. Хай навіть і ціною власного життя… Бо без цього ми не можемо вважатися повноцінними людьми.

editor
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

ага, ум, честь и совесть нашей фиговой эпохи. 🙂
Дякую.

Фея
4 років тому
Відповісти  шок

Пане Шок, бо це якраз той момент, коли необхідно зрозуміти, що Радар унікальний, що до слова Радару потрібно і просто необхідно прислухались і гуртуватися довкола нього, щоб влучним словом, влучними публікаціями бити всяку нечисть, незважаючи на посади і ранги, які та нечисть займає. Правда правда і нічого крім правди, бо нечисть правди боїться.

Фея
4 років тому
Відповісти  Фея

Іще, пане Шок і шановні інші користувачі, таке “кумівство ” в цивілізованих країнах корупцією називається.

шок
4 років тому
Відповісти  Фея

Хто б , Фея, може й сумнівався, а ” шок і і нші користувачі ” не будуть.

шок
4 років тому
Відповісти  Фея

Шановна Фея , до чого ці ваші повчання ? Якщо ви допускаєте думку про неправдивість моїх коментарів, або вважаєте, що я не розумію унікальність Радара, то ви дуже глибоко помиляєтеся або неуважно прочитали мої коментарі.

Фея
4 років тому
Відповісти  шок

Просто ви казали, що боротися нікому, але ж за Радаром є і непасивні, навіть активні користувачі. То це все разом і Вас в тому числі я і мала на увазі. В жодному разі не мала наміру вас образити, але потрібно не опускати руки і гнати від себе думку, що нічого зробити не вдасться. Перепрошую, коли щось не так, але пропоную визначитися із першочерговими проблемами і розробити план дій. Хто за?

шок
4 років тому
Відповісти  Фея

Щановна Фея, а де візьмемо ресурси на реалізацію розроблених планів ? Може з місьного бюджету нам виділять кошти разом з очільником ? А ,може, об’єднуватися з цивілізованими громадами за межами України ? Перший і останній, хто запрошував у місто незалежних репортерів ЗІКу, – був Желізко. 100 меріаських ” голів” міських організацій на 100% влаштовує мерівське ТТІ. То що, може, ще однієї такої “спільноти” забракло у місті?

Фея
4 років тому
Відповісти  шок

Ваш сарказм вважаю недоречним. Вже неодноразово мала можливість переконатись, що не все за гроші купиш і не все впирається у гроші. Але коли ви цього не розумієте, то мені сказати вам більше нічого.

гість
4 років тому
Відповісти  Фея

А де на фото ” амбал” ?”Амбала” в студію!

Галина
4 років тому
Відповісти  пільговик

А ви спитайте, коли останній раз Сапожніков, Сторонський їздили маршрутками, і тоді все стане ясно. 20 років назад? Сміх та й годі!

анти чобіт
4 років тому
Відповісти  Галина

а сапожніков невдоволенний своєю маленькою зарплатою 15 500 грн а дехто на 1500 виживає

editor
4 років тому

Nataliia Saveniuk: Респект вам..
А це тому так сталося, що прокурор не довів справу до кінця. Окрім відміни рішення, не послідувало ніяке покарання за факт прийняття такого рішення, типу колективна відповідальність. Та все ж рішення готують секретарі, а виголошують голови, отож і вдповідальність несуть персональну.

? ? ?
4 років тому
Відповісти  editor

А те,що своєчасно не надрукували ЗМІНИ В РІШЕННІ” в газеті, тобто не оприлюднили І НЕ ПРОКОНТРОЛЮВАЛИ ВИКОНАННЯ його належним чином , конкретно відповідальні за це чиновники – також міськрада гуртом “ВІДПОВІДАТИМЕ “? ? ?

editor
4 років тому
Відповісти  ? ? ?

це конкретна відповідальність Груй, Сторонського…ну, й міського голови В.Б.Сапожнікова.
А от дивує, що мовчать нововолинські депутати. Їхнє рішення нахабно ігнорують не те що перевізники – чиновники виконкому, підпорядкованого міськраді!
Їхнє рішення бере під ноги сам секретар міськради Сторонський А.М.! А вони мовчать.

майдан
4 років тому
Відповісти  editor

Ганьба такому меру та його прикормленій слизькій міськ раді та обласним депутатам з Нововолинська..

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  майдан

Воно-то ганьба, без сумніву, але чому та “ганьба” завжди анонімна?

майдан
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Звиняйте, Анатолію, але вас особисто ця “Ганьба” ніяким чином не стосується, то чого ви так переймаєтеся ? Маю право на свою анонімну думку, хоч вона в даному випадку й не збігається з вашою.

гість
4 років тому
Відповісти  editor

А тому мовчать депутати, що мер дав їм команду ” ФУ”

editor
4 років тому

Прикро за пенсіонерів – дітей війни, учасників війни, ветеранів праці. У них забрали навіть ту нещасну пільгу на проїзд.

editor
4 років тому
Відповісти  editor

До 12 жовтня в Нововолинську діяла встановлена виконкомом/міськрадою норма “2 пенсіонери на салон”. От пенсіонер заходить, і якщо у салоні вже є двоє пенсіонерів-пільговиків, то він платить. Якщо немає чи тільки один – пенсіонер не платить.
Пенсіонер завжди міг спитати пасажирів: “Люди, хто їде за пільгою? Ніхто? Тільки один? То ще я поїду”.
Із 12 жовтня за тим незаконним рішенням міськради водії почали безоплатно возити лише “2 на круг”. А коли “2 на круг/рейс”, то правду знає тільки водій. Чи він справді провіз двох пільговиків на круг, чи ні – ніхто ж не підтвердить.

гість
4 років тому
Відповісти  editor

Тими ” 2-а на круг” ,практично нікчемним рішенням міськради посягнули на ЗУ та п орушили конституційне право пенсіонерів, наданих їм лержавою. Дякувати Богу, що в нащому зазомбованому місті ше є такі справедливі люди як Едітор

editor
4 років тому

У прокуратуру обласну й місцеву вже пішло. Пан Коцура мовчить, як партизан. Настійливо раджу йому відновити пільговий проїзд пенсіонерів хоча б за нормою “2 на салон”, як було раніше.
Обурює мовчання голів міських ветеранських організацій. Наче не чують і не бачать!..

Олександр
4 років тому
Відповісти  editor

А голови ГО на *скотовозах* без кондиціонерів не їздять…..

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Олександр

Ну, чому ж? Я, ви думаєте, таксями їжджу?

Олександр
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Наскільки бачу-ходите пішочком.

пенсіонер
4 років тому
Відповісти  editor

Озвучте хоч прізвища тих голів, бо крім Сапожнікова їх і в очі ніхто не знає.

editor
4 років тому
Відповісти  пенсіонер

Леонід Дудар. Мирон Сторонський.

Олександр
4 років тому
Відповісти  editor

І решта….В Нововолинську зареєстровано майже 100 громадських організацій. Не ловіть на цифрі-останнім часом не слідкував,але БАГАТО!

гість
4 років тому
Відповісти  Олександр

Ця , Олександре, кількість громадських організацій – тільки офіційно зареєстрована мерівська команда прихвостнів, а скільки таких “агентів” неофіційних – то ,крім мера . ніхто й не знає. Вони активізовуються тільки у передвиборні періоди.

Олександр
4 років тому
Відповісти  гість

Так і я про те ж саме….

? ? ?
4 років тому
Відповісти  editor

А що п, Коцура вправі “додатково” особисто змінювати “рішення з уже внесеними змінами” ?Тобто дописати фразу” 6 пасажирів”. Такі дії ” доступні” ,напевно, лише меру,

editor
4 років тому
Відповісти  ? ? ?

незрозуміло. Які 6 пасажирів? Хто що має дописати?

вася
4 років тому

У Червонограді пільговики їздять без обмежень, а у нас чиновники обнагліли до краю. Нововолинці, не будьте інертними.

поверніть і нам право
4 років тому
Відповісти  вася

В Луцьку також пенсіонери їздять без обмежень

Соня
4 років тому

Неправда

поверніть і нам право
4 років тому
Відповісти  Соня

Соня ,в Луцьку пенсіонери їздять без обмежень на тролейбусах. Не кажіть “гоп”, якщо не перевірили. .

Саня
4 років тому
Відповісти  вася

В Червонограді проїзд з 1лютого 5грн а в нас 3грн бачите різницю чи ви хочете такого.Подумайте про остальних .

editor
4 років тому
Відповісти  Саня

Подумайте про міський годинник за 85 тисяч (це ще без лавочок). Це могла бути компенсація перевізнику за перевезення пільговиків.

поверніть і нам право
4 років тому
Відповісти  Саня

А я ,Соня, подумую, що ви соціальним транспортом не користуєтеся, а хочете і надалі збагачуватися за рахунок пенсіонерів

Олександр
4 років тому

Це не змова-це Нововолинська дійсність!

Цаца
4 років тому

За кермом і був той самий Бохван Сергій Миколайович. Підприємець і водій.

editor
4 років тому
Відповісти  Цаца

Сумно, що навіть перевізник, а не лише рядовий водій отак накидається на дітей із посвідченнями.
Зате з рішенням міської ради №21/51 від 22 грудня пан Бохван тут уже ознайомився, чи не так?

гість
4 років тому
Відповісти  Цаца

Цаца, як вас розуміти ? Хіба Радар написав про якогось “не того самого ” Бохвана ?

editor
4 років тому
Відповісти  гість

це просто людина уточнила, що за кермом сидів перевізник. Бо я допитувалася ще й прізвище водія.

гість
4 років тому
Відповісти  editor

Едітор , а прізвище водія Бохван Микола

editor
4 років тому

Я починаю вбачати в цій демонстративній бездіяльності секретаря міськради і начальників двох відділів корупційну складову. А ви?
Чиновники свідомо й зухвало понад місяць (!!!) не виконують рішення міськради. Отже, мають серйозну мотивацію на це.

Фея
4 років тому
Відповісти  editor

А хіба відносно мотивації не прокуратура має розбиратися?

editor
4 років тому
Відповісти  Фея

та ж у ясельках наша доблесна прокуратура сидить і гав ловить.
Там раніше ясельки були.

поверніть і нам право
4 років тому
Відповісти  editor

Ні ,Едітор. гав прокуратура у ясельках не ловить…. Вона ” молочко ” мерівське через сосочку смокче.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  editor

Корупційна вмотивованість мера В.Сапожнікова і його заступників – наяву! Про що я давно торочу. Не вірите? То я вам надам рішення численних судів, які завуальовують ці слова формулою “протиправні дії”, що одне і те ж. Тільки під іншим соусом. Можу аргументувати і залізно довести ці факти на основі розділів та пунктів антикорупційного законодавства України. Як і те, що міський голова, та його найближче оточення самоусунулись від виконання своїх функціональних обов’язків вже давно. Можу й це довести на основі рішень міскради\виконкому за останні рік-півтора.

шок
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Анатолію, якщо ті рішення у вас є, то вони мають уже бути надіслані в НАБУ,, напевно . А розмахування ними перед пересічними громадянами нічого не дасть….

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  шок

Я, звичайно, їх опублікую. А окрім них – ще багато чого. Проте, як показує моя практика ідейного бандерівця, РУХівця та довголітнього опозиціонера до режиму “сапогізму” – нововолинському люду це не цікаво. Можу й сказати, чого наші чоловіки прагнуть : Щоби їх ніхто не чіпав! І матеріальні блага посипалися на них, як із рогу достатку, палець у палець самим не вдаривши і сховавшись у жінчиних трусах . Бо це ж так страшно!, за свою шкуру. То навіщо щось публікувати? Хай сапожнікови, сторонські та рожелюки й далі розпоряжаються вашим комунальним майном і бюджетами. Їм дуже пощастило зі всіма вами – шмаркатим і переляканим електоратом, що марно виборцями зветься. :)))

Ульріх
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Ви давно так пишете а опубліковуванням і не пахне. Викладайте в себе на сторінці в фейсбуці,якщо сайти не беруть.

шок
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Анатолію, Вам – респект. Не сердіться. Я про те, що в НАБУ, може, зацікавляться Вашими матеріалами і толк
якийсь буде,. А то наша прокуратура , бачите самі як на публікації реагує, Наведена стаття Радару є прикладом її бездіяльності та розгільдяйства щодо посадовців.. А публікувати та оприлюднювати викривальні матеріали ,звичайно, потрібно і необхідно. Ось я про що.

Олександр
4 років тому
Відповісти  editor

А хтось сумнівається?

Ірина Марків
4 років тому

До вашого відома!!! У Львові пенсіонерів вже виганяють з автобусів! Бо в жодному законі нема – що вони пільговики! Сюрприз!
http://dyvys.info/2018/01/22/pilga-na-proyizd-dlya-pensioneriv-po-viku-ne-zakriplena-u-zhodnomu-zakoni-ivan-velijka-interv-yu/

editor
4 років тому
Відповісти  Ірина Марків

До вашого відома!!! У Нововолинську пенсіонерів БЕЗОПЛАТНО возять на дачі – коштом місцевого бюджету. І навряд чи тут щось зміниться, адже Віктор Борисович вважає, що це його електорат. Хоча “на Буг” – це ПРИМІСЬКИЙ, а не міський маршрут і витрачати на це кошти не дуже законно. Сюрприз! 🙂
А якщо можна півроку возити пенсіонерів на дачі безоплатно й виплачувати перевізнику кількамільйонну компенсацію, то чому не можна возити їх містом по 2 на салон?? Адже це той самий електорат, і він пам’ятливий… А кошти на компенсацію перевізникам так само вишукати в місцевому бюджеті!
Або закласти, як і раніше, в угодах із перевізниками норму таких “благодійних” перевезень.
Чому пенсіонерів на дачу можна возити безоплатно, а пенсіонерів у лікарню – ніззя? Де логіка?

editor
4 років тому
Відповісти  Ірина Марків

Право на безоплатний проїзд у ветеранів праці, учасників війни, дітей війни і так далі держава забрала ще 3 роки тому. Однак на дачі нововолинські пенсіонери їздять безоплатно. На якій підставі?.. А за рішенням міської влади. То хай поширить це рішення і на пенсіонерів у міських маршрутках. 2 на салон. Як було.
Довідково
Перелік категорій громадян, які втратили право на пільговий проїзд на міському транспорті загального користування
З 1 червня 2015 року набрав чинності Закон України від 28.12.2014 № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» щодо надання пільгового проїзду деяким категоріям громадян.
Згідно з законом втрачають право на пільговий проїзд у громадському транспорті:
– Учасник війни (ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»);
– Член сім´ї загиблого (померлого) ветерана війни (ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»);
– Особа з особливими заслугами перед Батьківщиною (ЗУ «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту»);
– Особа з особливими трудовими заслугами (ЗУ «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»);
– Ветеран праці (ЗУ «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»);
– Дитина війни (ЗУ «Про соціальний захист дітей війни»);
– Жертви нацистських переслідувань, ст.6 (1-4) (ЗУ «Про жертви нацистських переслідувань»);
– Інвалід 3 групи (ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»).

шок Ірина Марків
4 років тому
Відповісти  Ірина Марків

Скасування пільг , наданим пенсіонера м згідно закону, затвердженого Кабінетом Міністрів радою львівських перевізників -є не лише порушенням чинного законодавства України, але й грубим порушенням прав літніх людей , наданих їм державою.

editor
4 років тому
Відповісти  шок Ірина Марків

У 2015 році скасували законодавчо пільгу на проїзд для учасників війни, дітей війни, пенсіонерів, ветеранів праці. Однак це пройщло якось непомітно, війна була в розпалі, старші люди змовчали, бо/або просто не знали. Та й влада на місцях не хотіла загострювати або не читає законів. Тому їздили ще два роки безоплатно (кому вдавалось).
Однак становище пенсіонерів за цей час настільки погіршало, що місцева влада може і повинна залишити сяку-таку пільгу на проїзд для цієї категорії.

шанувальник
4 років тому

я теж думав що прокуратура має здійснювати нагляд за дотриманням законів.а дзуськи .по новому закону у них ця функція відсутня.

editor
4 років тому
Відповісти  шанувальник

то навіщо зі своїми урізаними функціями займають цілу 2-поверхову будівлю дитсадка?? І 30 соток землі у центрі міста!

шок
4 років тому
Відповісти  editor

Едітор , підтримую і доповнюю : прокуратура займає будівлю садочка в той час, коли в Нововолинську не вистачає місць для дошкільного виховання дітей, а тому великі черги на запис дитини в садочок!

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  шок

До “Шок”. Не тільки прокуратура. А й міський суд, центр зайнятості, податкова (ДФС), автошкола, технікум-коледж – аж два дитсадки, Комбінат міжшкільного харчування – тепер підприємство, що на вул. св. Володимира – якась незрозуміле утворення, теж були передані… І найцікавіше із цього списку: споруди школи № 6 із земельною ділянкою та допоміжними будівлями на буль. Шевченка – приватний університет. Де міський голова Віктор Сапожніков -позаштатний викладач, захистив науковий ступінь кандидата економічних наук і отримав вчене звання доцента. Підправте мене, Вікторе Борисовичу, якщо тут щось не так.

господарник
4 років тому
Відповісти  шок

Троє працівників прокуратури на 30 сотах землі з двохповерховою будівлею,в той час, коли групи садочків у місті переповнені та великі черги на місця в дитячих закладах – це якось не ” ПО-ГОСПОДАРСЬКОМУ”,мяко кажучи.

Іра
4 років тому
Відповісти  господарник

Ви такі наіївні….))) почнем з того, що їх там не 3 точно. їх біля десяти працівників, прокуроських 7 чи 8.
і ще: той садок стояв Бог зна скільки років і нищився, за нього ніхто не згадував. А як в нього мала переїжджати прокуратура, почати чистити, ремонтувати, то згадали. і невже ви думаєте, що як звідти їх виселять, то зроблять садок? там же, скоріш за все, було перепланування внутрішнє, з великих кімнат на кабінети, то знову перебудувати+ опалення+світло+праціввники+утримувати ту теритрію – ви думаєте міськрада буде за це платит?? я вас прошу…знову буде стояти і гнити той садок…. то нашо комусь гадити?? сам не гам і комусь не дам?

editor
4 років тому
Відповісти  Іра

Ну, ремонтували його коштом місцевих підприємців. Ті неодноразово жалілися, що прокурори їх “нагинають” на ремонт, будматеріали і так далі.
Може, прокуратура і списала великі суми на ремонт, а робили його насправді саме так.
Гнити він за теперішньої ситуації в місті точно не буде. А перепланування не є обов’язковим, там же можуть бути і центр реабілітації дітей із особливими потребами, і студії дитячого розвитку, і багато чого іншого. Кабінет прокурора точно згодиться під групу. 🙂

Іра
4 років тому
Відповісти  editor

Яким коштом ремонтували незнаю, сперечатись не буду!!! Але то що стояв той садок до прокуратури пусткою – то це точно!! Живу по Маяковського, ходжу повз, то вже хоть не страшно пройти, бо раніше одні наркомани і алкаші там сиділи.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Іра

Прокурори грошей не заробляють. Вони їх отримують від платників податків. Я вивчав справу по 9 ДДУ. Садок нищився, схоже, навмисно. Щоби потім передати. Такого багато є у Нововолинську… Спитайте у мера.

шанувальник
4 років тому

а коцура -такий собі маленький кору…

Вовк
4 років тому

Друзі, взагалі щось помітно зменшилась кількість пасажирів у маршрутках. Ще трішки – і люди між собою домовляться. Батьки діток будуть самі підвозити, тиждень один везе. тиждень – інший… Просто домовились 4-5 батьків, скинулись по …грн. і ті маршрутки нехай боком катають, якщо такі наглі водіі і власники. Автівка зараз майже у кожній сім’і є, тому бойкот маршруткам )))

Фея
4 років тому
Відповісти  Вовк

Про такий розвиток подій вже писали. Толкова ідея, я вам скажу.

Фея
4 років тому
Відповісти  Вовк

А тим часом оголошено конкурс для перевізників по місту і не тільки.

А ШО Я!!!
4 років тому

Твою дівізію, багатодітні…пільги усі: проїзд, субсидії, школи,садочки…Ви для себе народжуєте… Держава гарантує,а не Сапожніков чи Коцура.. Всі питання туди..

4 А шо я ? Дівізія!!!
4 років тому
Відповісти  А ШО Я!!!

А в Нововолинську державою є Сапожніков.
А в цивілізованому світі Меркель – очільник найбагатшої країни – живе з чоловіком у двохкімнатній квартирі. А багатодітні матері там отримують по 1000 євро на дитину плюс ще різноманітні пільги таким сім’ям.
А в Нововолинську ДЕРЖАВА отриману безкоштовно квартиру приватизувала на батьків, ХОЧА БАТЬКИ НА ТОЙ ЧАС ЖИТЛОМ БУЛИ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ. Проживає сама ДЕРЖАВА з дружиною в крутому особняку на 200 кв.м у центрі міста . Зарплату отримує найвищу серед інших обласнхж ДЕРЖАВ.
А багатодітним матерям нововолинська ДЕРЖАВА замість низького поклону і щиросердого СПАСИБІ за збільшення населення міста, чиїм коштом щорічно неабияк збагачується ДЕРЖАВА, – то взяла І простягла ще свою брудну злодійську лапу на тих нещасних 1 ГРН.50 КОП.
ТВОЯ ДИВІЗІЯ…….. .

Федір
4 років тому

Перевізники бастуйте зупиняйтеся бо вас з’їдять.А прості люди будуть ходити пішки.Де візьме Бохван кошти на ремонт автобуса зарплату водію в нього теж сім’я поставтесь до того розумно.

editor
4 років тому
Відповісти  Федір

Бастуйте, на здоров’я. Прискорите соціальний вибух у місті.
Прості люди недовго ходитимуть пішки. Дійдуть до міськради й винесуть Сапожнікова, Сторонського, ну, й Коцуру разом із кріслами. І перекриють тими кріслами трасу.
Сапожніков вам за це не подякує.

Олександр
4 років тому
Відповісти  Федір

А Бохван хай з *базарниками* об*єднується-в них також *клієнти* пропадають….Не може *нормально*бути в країні з *європейськими* цінами і українськими(африканськими) зарплатами.

Саня
4 років тому

Бохван зупиняй автобуси я думаю що Чабан теж зупинить і їх остальних підтримають.

editor
4 років тому
Відповісти  Саня

Зупиняйте. “Прості люди”, за яких ви так вболіваєте, посадять за кермо Коцуру. Бо на фіга в місті такий начальник відділу транспорту, який не може і не хоче вчасно виконувати рішення міської ради?
Зупиняйте. А прості люди зупинять весь виконкомівський гараж.
Кілька приватних перевізників, які незаконно позбавляють дітей із багатодітних родин права на пільговий проїзд, не будуть шантажувати все місто.

Фея
4 років тому
Відповісти  editor

Перевізники, бастуйте! Ото вам пики натовчуть!!! А як не вам – то “панам” із мерії

Фея
4 років тому
Відповісти  editor

Я коли будуть товкти пики – я прийду і подивлюся, пофоткаю…

гість
4 років тому
Відповісти  Саня

Соню, ці двоє зайця в полі заганяють за 5 копійок , а ви пропонуєте їм простой безоплатний вчинитиити.

Адвокат
4 років тому

Пільговики відстоюють свої інтереси а перевізники должні відстоювати свої.Найміть адвоката зі Львова і все буде добре.

editor
4 років тому
Відповісти  Адвокат

Перше, що вам порадить розумний адвокат зі Львова, – домагатися від міської та державної влади компенсації за перевезення пільговиків. “Сам Моторс” її отримує, а ви чим гірші?..

гість
4 років тому
Відповісти  Адвокат

Та краще нововолинських адвокатів найняти , вони не гірше львівських клієнта за його ж гроші палити вміють

Чабан
4 років тому

Оголошено конкурс на маршрути ,беріть автобус за півтора міліона і можете всіх возити безкоштовно.А то всі такі розумні ,13 маршрут завжди є у конкурсі.Спробуйте будьласка.Можете і на город а як заробите грошей мішок візьмете всі остальні маршрути заберете.Вам місцева влада дає шанс.А то читати жутко про гроші які перевізники грибуть лопатами ,побутьте в їх шкурі.

editor
4 років тому
Відповісти  Чабан

Жутко читати”, як дітей із посвідченнями з автобуса викидають. Вас на конкурс ніхто палкою не заганяє. Не підете – Сапожніков швидше заворушиться і знайде гроші не лише для свого друга Коптюка, а й на комунальні автобуси.
Питання давно назріло. Сидить у кріслі мера понад 20 років. То хоч би кілька автобусів для міста купив і перевезення налагодив!!!
Ціле місто не повинне залежати від купки неврівноважених перевізників, схильних до публічних істерик і шантажу то підняттям тарифів, то страйками, то розірванням угоди, то ще чимось.

Олександр
4 років тому
Відповісти  Чабан

…розумно,і головне корисно….для місцевої влади! Як розтягнути всі Нововолинські підприємства-*радників* не потрібно було,а створити комунальне підприємство….

editor
4 років тому

Тетяна Павловська: Цей перевізник , будучи за кермом автобуса, проїжджає повз зупинки, не зупиняючись! При цьому маршрутка порожня. Це було у вівторок, 23.01. На м-ні Шахтарському!

editor
4 років тому

Nadia Bilinec: Дякую РАДАРУ за те, що ви все обговорюєте. Не бояться Бога, то, може побояться опозоритись на цьому сайті.

Наталія
4 років тому

Ви молодець. Поважаю людей,які заступляться отак за чужу дитину. Я влітку ,будучи вагітною заступилася за дівчинку років 5-ти . Маршрутка була переповнена. Мені вступили місце і поряд посадила мама дитину . Зайшла повна жінка.років 60-ти і вигнала дитину. Дитина зі сльозами в очах питала в мами коли вже вони доїдуть і вийдуть .
Так от та жінка почала кричати,проклинати мене… Знаєте треба мати залізні нерви, щоб навіть себе захистити, не те що когось.