Їду маршруткою з Шахтарського мікрорайону. Це в Нововолинську. Пасажирів небагато, тихо.

На одній із зупинок заходить хлопчина, показує водієві посвідчення.

Той голосно й різко:

 – Ану що там у тебе?

  – З багатодітної родини…

 – Плати! Це посвідчення платне!!

Шо, опять?..

Водії з перевізниками знову плюють і чхають на закон України “Про охорону дитинства”!

Плюють і на рішення №21/51 Нововолинської міськради, яка 22 грудня на вимогу прокуратури внесла зміни у своє незаконне рішення від 12 жовтня 2017 р. та відновила безоплатний проїзд дітей із багатодітних родин у міських маршрутках.

 

 

Підходжу до водія, нагадую, що пасажир із таким посвідченням не повинен сплачувати за проїзд. Питаю прізвище водія та перевізника.

– Перевізник – Бохван Сергій Миколайович! А нового рішення міськради в нас немає! Нам Коцура роздав тільки те, де вони мають платити за проїзд!  – нервово вигукує водій.

 – Нове рішення давно оприлюднили на сайті міськради, – кажу я.

– А інтернет нам не указ! Нам газета – указ, а в газеті воно не опубліковане!

Он як заспівали!

Коцура – це начальник відділу транспорту та зв’язку виконкому Нововолинської міськради. Юрій Васильович Коцура мав іще у грудні ознайомити перевізників із документом про відновлення пільг.

Начальник відділу взаємодїї зі ЗМІ та зв’язків із громадськістю Світлана Йосипівна Груй давно мала довести рішення до відома нововолинців через засоби масової інформації.

Контроль  за виконанням рішення №21/51 від 22 грудня 2017 р. депутати поклали на першого заступника міського голови, секретаря Нововолинської міськради Андрія Мироновича Сторонського.

 

Ось хто має контролювати перевізників! Пан Сторонський власною персоною

 

Надаю посилання на сайт Нововолинської міськради, де можна відкрити це воістину вікопомне рішення:

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua/index.php/miska-vlada/normatyvni-akty/rishennia-miskoi-rady/4821-2017-rik-21-sesiia-somoho-sklykannia.html

Однак ДОСІ ніхто з чиновників ніде не гомонів. Ніхто з них не виконує рішення міської ради!

Коцура – не ознайомив, Груй – не довела до відома, а Сторонський ніц не контролює!

І тих хлоп’ят із посвідченнями крикливі водії шугають, як мишенят.

А прокуратура – ви в курсі – сидить тихенько у колишньому дитсадку, не кує й не меле.

Це що, змова?..

 

 

Двоє дорослих пасажирів рішуче вступилися за пацанчика. Одна жінка пообіцяла завтра вранці зателефонувати Коцурі. Я набрала номер начальника відділу транспорту ще в маршрутці. Це було о 19.57 – якраз під’їхали до вулиці Шахтарської.

Пан Коцура не відповів аж дотепер.

Номер маршрутки АС 3969 АК. Перевізник – Бохван. Прізвище водія сподіваюсь дізнатися від Коцури.

А чому чиновники виконкому Нововолинської міськради разом із перевізниками плюють на рішення депутатів від 22 грудня і на закон України “Про охорону дитинства” – нехай з’ясовує прокурор Волинської області. Йому цю публікацію надішлю зараз першому.

Чесно попереджаю всіх перевізників у Нововолинську.

Якщо на моїх очах водій маршрутки відмовлятиме малому чи старому пільговику в безоплатному проїзді, негайно викличу поліцію.

 

 

І доможуся, щоб протокол склали не лише на водія з перевізником, а й на Коцуру, Груй та Сторонського – за службове недбальство, за злісне невиконання рішення органу місцевого самоврядування.

Відеорепортаж із цього дійства подивляться в Генпрокуратурі, МВС і Адміністрації Президента. Обіцяю.

 

Наталя Камишникова

 

Довідково

УКРАЇНА

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я від  22 грудня 2017 року  № 21/51   

м. Нововолинськ

Про внесення змін до рішення міської ради від 12 жовтня 2017 року № 19/8 «Про перелік категорій громадян, яким додатково надаватимуться пільги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, ст. 31 Закону України «Про автомобільний транспорт», проаналізувавши норми чинного законодавства, що регламентують порядок здійснення перевезень пільгових категорій громадян  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 12 жовтня 2017 року № 19/8 «Про перелік категорій громадян, яким додатково надаватимуться пільги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі», виклавши його в новій редакції:

«1. Взяти до відома, що пільги на проїзд громадян пільгових категорій не поширюються на таксі.

  1. Пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в порядку, передбаченому чинним законодавством.
  2. Зобов’язати відділ транспорту і зв’язку (Коцура Ю.В.) довести рішення до відома підприємств та підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.
  3. Відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю (Груй С.Й.) довести рішення до відома мешканців міста через засоби масової інформації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Сторонського А.М.»
  5. Попередню редакцію рішення № 19/8 від 12.10.2017 року вважати такою, що втратила чинність.

 

Міський голова                                                                             В.Б. Сапожніков

Коцура 32650

У ТЕМУ:

Перевізники плюють на рішення міськради!..

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: