Скандал із лікарем “швидкої”

26 6698

Сьогодні вранці нововолинець Віктор Грохов викликав “швидку” для своєї дружини Ірини. Прибув той самий лікар, що й місяць тому.

Тоді в Ірини була висока температура, й медик запропонував госпіталізувати її в інфекційне відділення. Тільки й того. Віктор відмовився.

Зрештою, сам завіз дружину у приймальне відділення лікарні.

 

Там черговий лікар одразу сказав: “На операцію”.

У жінки прорвалася виразка, затисло ліву легеню. Могла померти, якби зволікали.

Операцію зробили успішно, але Ірина пересувається на візку. Раніше мала проблему з ногами, а тепер ходити не може взагалі. Дуже схудла, температурить. От і сьогодні…

 

 

Розмова з самого початку відбувалась на підвищених тонах. Претензії і матюки Грохова зрозуміти неважко, адже медик помилився з діагнозом, що ледь не коштувало Ірині життя.

Неважко зрозуміти й лікаря “швидкої” – працює в умовах постійного стресу. Ну, і спека з самого ранку, ну, й місяць уповні.

 

 

 

Після перепалки лікар лишив пацієнтці 2 ампули димедролу і пішов до дверей.

На виході побачив Ігоря Г. – той на прохання свого приятеля Віктора фіксував увесь візит медика на телефон.

 

 

Роздратований лікар вибив мобільник із рук знімальника.

І – як стверджують Ігор і Віктор – ударив його по голові.

З тим і вийшов.

 

 

Грохов негайно викликав поліцію і показав відеозапис. Ігор пішов знімати побої.

Після приїзду поліції на станцію екстреної допомоги лікар охолов… і приїхав спочатку спершу ровером, а тоді чиєюсь машиною під будинок, де мешкають Грохови.

Порозуміння не вийшло ні там, ні на вулиці Зеленій, куди медик подався тим-таки велосипедом до спільного знайомого. Кажуть, “авторитета”.

На “швидкій” цей інцидент обговорили дуже бурхливо й запевнили Віктора, що вже завтра грубіяна звільнять.

Грохов після дзвінка на 102 звертався й на гарячу лінію Мінздоров’я, і в інші інстанції – розголосу наробив.

Тепер – відео.

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
26 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Dawid
9 місяців тому

Ви спочатку підніміть, біографію цього Грохова,рецедивіст з стажем!!!! А тоді пишіть!!!

Вікторія
9 місяців тому
Відповісти  Dawid

Той Грохов може бути хоч рецидивістом, швидку викликали до хворої жінки і цей лікар, простигосподи, повинен був виконувати свої обов’язки, а саме надавати медичну допомогу хворій, а не матюкатись та погрожувати.

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 місяців тому
Відповісти  Dawid

До чого тут біографія? Не Грохов вибивав камеру з рук – лікар. При виконанні. Треба бути стриманішим. Хоча, всі ми такі розумні… І невідомо як реагували б у ції ситуації.

Олександр
9 місяців тому

***** він зовсім берегів не бачить. За таке гнати з швидкої копняками. А мужикові ще й написати заяву “мусарам”, щоб сильно не блатував. ****

Пацан.
9 місяців тому

*****!!!! *******!!!!

Богдан
9 місяців тому

Тобто, йому запропонували госпіталізацію в лікарню, де його дружина була б обстежена і отримала б необхідне лікування. Він ВІДМОВИВСЯ за дружину, а потім сам же ж доставив її в ту ж лікарню і в нього можуть бути якісь претензії до когось? Це дії адекватної людини?

Таня
9 місяців тому
Відповісти  Богдан

Йому запропонували у інфекційне відділення класти дружину,тому й відмовився.

громадянин за лікаря
9 місяців тому

Матюкливий чоловяга весь час старався спровукувати лікаря швидкої і це нажаль йому вдалося. Матюкливому не помішає дати 15діб !!! Жалко лікарів, що їм приходиться працювати з такими неадекватами !!!!

Акунаматата
9 місяців тому

Не дай боже таких пацієнтів…

Вікторія
9 місяців тому

Це не жарти? Це такі лікарі на швидкій?
Тобто він матюкався та погрожував “бандюками” у квартирі куди його викликали до хворої жінки? Навіть не оглянувши хвору він кинув ампули з димедролом, заліпив у потилицю тому, хто фільмував це жахіття та з відбірними матюками забрався собі геть.
Це медичне обслуговування, яке оплачується з кишень платників податків?

Ні медичної етики, ні елементарної поваги до хворої жінки, яка знаходилась у кімнаті, і на яку це бурмило навіть не глянуло.
Хвора жінка змушена була це слухати.
Це – дно, а не медичне обслуговування.

Справедливість
9 місяців тому

І з цим лікарем у мене теж був інцидент пів року тому. Він не надав ніякої допомоги дворічній дитині, поводив себе зухвало. Були скарги у всі інстанції з нашого боку. Потім було вибачення зі сторони адміністрації і обіцянка, що лікар отримає догану. Тоді пройшло, тепер ні…

Ліза
9 місяців тому

Мені дуже цікаво, коли викликаєте швидку, ви про що думаєте спочатку? Я про те, щоб надали допомогу тому, хто її потребує, і у мене немає думок про те, щоб це все знімати на телефон ( заздалегідь запрошеним товаришем). Так, інцидент не з приємних, але і провокації є місце. Ви запитайте медиків, які працюють на швидкій, чи знайдеться хоч один там фельдшер чи лікар, якого не побив би пацієнт на виклику хоч б раз у житті? Знаю, що були і струси і забої, і не тільки ( навіть не згадую про матюки, лайку та все інше в їхній адрес, на викликах), але ніхто з них не знімав це на камеру і не ходив знімати побої, і не писав заяву в суд. Не так давно ( в період березень – травень) всі писали, хвала медикам, низький уклін, подяки , що вони є і резикуючи своїм здоров’ям залишаються «на передовій» , так будьте послідовними і залишайтеся завжди людьми.

Вікторія
9 місяців тому
Відповісти  Ліза

Та да, з огляду на працю лікарів потрібно не звертати увагу на матюки, погрози та не надання медичної допомоги хворій жінці.
Адже допомога так і не була надана. Напевно за це лікареві потрібно подякувати, вклонитись низенько та видати премію разом з талонами на молоко.
Світ божеволіє! Чорне вже називають білим.

Володимир
9 місяців тому

Цей Грохов – ще те ****. Видно ж, що спеціально провокував лікаря.

Уууу
9 місяців тому
Відповісти  Володимир

І з якою метою провокував? Бо провокацію справді за кілометр видно неозброєним оком. Щось же собі планував, коли провокував, але що?

вадим петрович
9 місяців тому

я не хочу жити в одній країні з такими людьми – і пацієнт і лікар – трохи “неадеквати”. один знімає лікування на камеру, а лікар лякає то мусарами, то бандюками. це як зрозуміти??? що це все одна банда?

Акунаматата
9 місяців тому
Відповісти  вадим петрович

“Яке йшло, таке й знайшло”

Костя
9 місяців тому

Винні обидва!! Власник квартири провокатор! Квартира – це уже не громадське місце і без дозволу уже так не можна знімати! А лікар – що взагалі залишився там після провокацій! Треба було зразу розвернутись і їхати назад!

марія
9 місяців тому
Відповісти  Костя

Я можу тільки висловити подяку лікарям швидкої допомоги .дякуючи яким продовжили життя моєму чоловікові на два роки. і працють там справжні професіонали. з цим лікарем я не стикалася. Так що не судіть по одному випадку всіх працюючих на швидкій.

Олександр
9 місяців тому
Відповісти  марія

можливо не усі такі лікарі які визивають на бійку після роботи, і погрожує бандитами, поліцією…
але лікар конкретно не правий !! можливо лікарів і бьють тому що себе так ведуть…
я би сам дав якби воно приїхало до мене і погрожувало бандюками, і мусарами… а бандюки не стануть мазу тянуть, якщо заява є.

Сандра
9 місяців тому

При всій моїй повазі до швидкої, в них є лікар неадекват.

Олександр
9 місяців тому

доктор ви реально доктор !!??? тебе визвали допомогу надати,а не в палеміку вступать, і ти предложив в гладіаторскі бої поіграть ??!!! ШОК !!! при тому що хвора лежить яка потребує допомоги ти її залишаєш ??????? !!!!!!!!
неважливо як себе поводить паціент, тим більше чоловік хворої… тест на стресоустойчивість проходив коли ??
мова йде не про Грохова, а про хвору та лікаря який залишає хвору . у мене немає слів !!!
як говорив Кравчук : маємо те що маємо.

Інна
9 місяців тому
Відповісти  Олександр

Якщо ви ведете себе бидло, Вам лікар НІЧОГО не винен!!! у нього є право на повагу від громадян та керівництва !!!!

Таня
9 місяців тому

Я роки 3 тому викликала швидку, в дитини була температура і дитина сильно плакала, він мені сказав перше заспокоїти дитину, потім огляне. Я йому пояснила, що тому і викликала швидку, бо не знаю, що з нею і не можу заспокоїти її. Цей Максим точно читає це. Я тебе як бачу, ти не знаєш де подітися. Очі ховаєш. Але я то знаю, що ти не медбрат. Ти злий, ненависний дядько.

РАДАР
9 місяців тому

Для Володимира. Ви не того Грохова маєте на увазі. Що там було – не знаю, але це явно не той, що викликав “швидку”. Тому коментар ваш не ставлю.
Ще раз, шановний.
Ви собі думайте про сайт що хочете, але це не той, що викликав “швидку”. Це, можливо, брат.

Федір
9 місяців тому

Ого у цього недолікаря зарплата з наших податків