Депутат міської ради рвав і метав.

Метав такі матюки – у шахтарів вуха в’янули…

 

На 9-й нововолинській копальні відбулися цікаві події.

Слідчий із Нововолинського відділення поліції нарешті спромігся вилучити ключі від директорського кабінету у Володимира Юрківа, відстороненого від посади на 2 місяці за рішенням суду через відкриття кримінальної справи.

Керівник ДП “Волиньвугілля” Андрій Пилипюк представив гірникам виконувача обов’язків директора. Це добре знайомий їм усім Михайло Борсук, який свого часу вже керував копальнею .

Робітники, яких втомила нестабільність і шарпанина на підприємстві, самі просили Пилипюка про це призначення.

Тож друга зміна (це 50 чоловік) спокійно спустилась у шахту і стала до роботи.

 

 

Однак стабільності й успішного виконання плану хочеться не всім. Десяток працівників (не факт, що тверезих) демонстрували невдоволення. Рвав і метав один із профватажків копальні – Василь Гура.

Очевидці стверджують, що з рота цього депутата Нововолинської міськради вивергалися суцільні матюки – потоками. Зрідка член депутатської комісії з питань освіти, культури, релігії вставляв у добірний мат якісь слова – для зв’язки.

 

Видане Гурі В.В.

 

Охамілий депутат справляв враження неадекватного. Скажімо, вимагав призначити замість БорсукаГоловка, головного інженера шахти. А за 5 хвилин уже посилав Головка туди, куди незабаром пошлють шахтарі самого Гуру.

 

Партійний бос Гури – Ляшко вже захистив шахтарів, ага…

 

Грозився привезти під ДП всю шахту, аби лишити Юрківа на керівній посаді. Ще щось горлав, але за матюками було незрозуміло.

Шо переможе на копальні: здоровий глузд і бажання нормально заробляти? Чи горлохватство і шкурні інтереси кількох інтриганів?

РАДАР стежить – із тривогою і надією.

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: