Сторонський на двох стільцях – чи законно? Суд – завтра о 15.00

5 621

Нарешті відбудеться  суд за адмінпозовом Анатолія Бідзюри до Нововолинської міськради та першого заступника міського голови, секретаря міськради Андрія Сторонського. 

Завтра, у четвер, о 15.00  у Нововолинському міському суді (зал №12) усі охочі зможуть послухати аргументи сторін щодо фактичного суміщення чиновником двох посад у різних гілках влади.

Бідзюра вважає, що це узурпація влади та порушення ст.5 Конституції України, а також положень закону про місцеве самоврядування.

Нововолинські владці традиційно позову не визнають і, вочевидь, знову не пошкодують бюджетних коштів на послуги дорогих адвокатів.

 

 

Отже, свято демократії наближається. Початок о 15.00 в міському суді.

Група підтримки Анатолія Бідзюри запрошує на цей резонансний процес нардепа Гузя та його помічників, депутатів обласної та міської рад, активістів і репортерів.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Знаючий
5 років тому

А Рожелюк і депутат і заступник по комуналці

editor
5 років тому

Депутат Володимир-Волинської міськради Віра Сєргєєва на фейсбук коментує: Буду з нетерпінням чекати наступного репортажу з залу суду.

editor
5 років тому

просто лишу це тут 🙂
Світлана: Йому, бідачкові, грошей бракує… на життя.
Віра Сєргєєва: така ж ситуація у Володимирській міськраді. Вже було голосування за мій запит, щоб навести порядок. Також був і проект рішення. Вгадайте з трьох разів, хто підтримував незаконне рішення? А ситуація проста – два Закони Україїни вказують, що секретар міської ради не може суміщати посаду навіть на громадських засадах! Правда, Олег Свідерський?..

editor
5 років тому

За цим процесом уважно стежать у Володимирі. Там подібна ситуація. І їхній чиновник на двох стільцях Олег Свідерський у коментарях під цією новиною сповістив, що вже побажав колезі Сторонському успіху на суді! 🙂

Гість
5 років тому

Про те, що виробляє молодший Сторонський, в місті тільки мала дитина не знає. Практично містом керує не мер, а він. З його подання заступником у відділ освіти була назначена його двоюрідна сестра, яка не має педагогічної освіти. Ця посадова одиниця була закрита при попередньому керуючому відділом освіти Тепер же її поновили Зовсім недавно Сторонський порекомендував, кажуть, свою подругу з центру зайнятості на посаду відповідального за списки виборців. Оплата немала, а робота – не переробишся.
На наступних виборах наш Сторонський разом з Сапожніковим будуть висувати свої кандидатури на мера міста. Задум- якщо один не пройде. то другий точно пройде Ось така арифметика у наших”сіамських близнюків”