Це скандальне фото зробив наш пильний репортер Андрій Рязанов.

У центрі Нововолинська, на майдані Незалежності.

Тут, на комунальній будівлі за адресою бульвар Шевченка, 7 (у народі – “старий горком”) поміж таблиць із назвами організацій та установ нахабно впадає в око провокація: кольори держави-окупанта, яка веде війну проти України.

 

 

РАДАР не повірив фотозвіту Рязанова. Пішов пересвідчитись на власні очі.

Йой! На інших вивісках – тризуби, а на “Батьківщині” справді… привіт від Путлера, чи що? На прапорі РФ ті самі кольори: білий, синій, червоний. Тільки в іншому поєднанні.

Дотягнутись і зняти наліпку РАДАРУ не вдалося. Тож чемно постукав у партійний офіс нововолинської “Батьківщини”. Проте там нікого не було, а під дверима валялись якісь папірчики.

РАДАР їх підняв, але віддати не мав кому. Глянув… ого!

Колоритна рукописна відозва антисемітського спрямування – хтось явно розпалює міжнаціональну ворожнечу. За таке одного нововолинця цими днями засудили. Оштрафували на 3400 грн.

А інші папірці – це комунальні рахунки “Батьківщині” за оренду кабінету й електроенергію.

Персональних даних тут не міститься, конфіденційних відомостей немає. Інформація становить суспільний інтерес. Багатьом нововолинцям цікаво: скільки сплачують партії та рухи за користування комунальним майном?  І чи правда, що для міської влади всі рівні, але є рівніші?..

 

 

Досить дешево обходиться оренда міській організації “Батьківщини” на чолі з секретарем міськради А.Сторонським. Якихось 132 гривні на місяць. Офіс маленький, але – в найцентровішому місці Нововолинська!

Поряд – такий самий офіс давно забутої партії “Реформи і порядок”. У ньому засідає скандально відомий депутат Климович, який пройшов цього разу в міськраду за списком Радикальної партії. Раніше проходив, здається, від “Батьківщини” та “Пори”.

Вікно партійного офісу на першому поверсі комунальної будівлі цей депутат трьох партій скликань нерідко використовує для незаконної торгівлі морозивом на майдані. Звісно, власноруч пан реформатор ескімо та пломбір не продає. Він надає любим друзям послуги з постачання електроенергії у пересувну ятку-холодильник.

Розетка, подовжувач із вікна на асфальт – під ноги численним перехожим та велосипедистам… – і торгуйте, продавці, морозивом від іншого друга мера, депутата-радикала Яреми.

 

Те саме вікно, де ні реформ… ні порядку

 

Орендна плата на місяць за штаб у центрі міста ЯВНО МЕНША за разовий похід партійців у сауну банщика-погорільця чи за денний виторг від морозива.

Цікаво, а скільки сплачують за оренду інші партійні та громадські організації Нововолинська?..

Прочитав сам? Поділись з іншими: