На вивісці “Батьківщини” в Нововолинську – привіт від окупанта?!.

12 1388

Це скандальне фото зробив наш пильний репортер Андрій Рязанов.

У центрі Нововолинська, на майдані Незалежності.

Тут, на комунальній будівлі за адресою бульвар Шевченка, 7 (у народі – “старий горком”) поміж таблиць із назвами організацій та установ нахабно впадає в око провокація: кольори держави-окупанта, яка веде війну проти України.

 

 

РАДАР не повірив фотозвіту Рязанова. Пішов пересвідчитись на власні очі.

Йой! На інших вивісках – тризуби, а на “Батьківщині” справді… привіт від Путлера, чи що? На прапорі РФ ті самі кольори: білий, синій, червоний. Тільки в іншому поєднанні.

Дотягнутись і зняти наліпку РАДАРУ не вдалося. Тож чемно постукав у партійний офіс нововолинської “Батьківщини”. Проте там нікого не було, а під дверима валялись якісь папірчики.

РАДАР їх підняв, але віддати не мав кому. Глянув… ого!

Колоритна рукописна відозва антисемітського спрямування – хтось явно розпалює міжнаціональну ворожнечу. За таке одного нововолинця цими днями засудили. Оштрафували на 3400 грн.

А інші папірці – це комунальні рахунки “Батьківщині” за оренду кабінету й електроенергію.

Персональних даних тут не міститься, конфіденційних відомостей немає. Інформація становить суспільний інтерес. Багатьом нововолинцям цікаво: скільки сплачують партії та рухи за користування комунальним майном?  І чи правда, що для міської влади всі рівні, але є рівніші?..

 

 

Досить дешево обходиться оренда міській організації “Батьківщини” на чолі з секретарем міськради А.Сторонським. Якихось 132 гривні на місяць. Офіс маленький, але – в найцентровішому місці Нововолинська!

Поряд – такий самий офіс давно забутої партії “Реформи і порядок”. У ньому засідає скандально відомий депутат Климович, який пройшов цього разу в міськраду за списком Радикальної партії. Раніше проходив, здається, від “Батьківщини” та “Пори”.

Вікно партійного офісу на першому поверсі комунальної будівлі цей депутат трьох партій скликань нерідко використовує для незаконної торгівлі морозивом на майдані. Звісно, власноруч пан реформатор ескімо та пломбір не продає. Він надає любим друзям послуги з постачання електроенергії у пересувну ятку-холодильник.

Розетка, подовжувач із вікна на асфальт – під ноги численним перехожим та велосипедистам… – і торгуйте, продавці, морозивом від іншого друга мера, депутата-радикала Яреми.

 

Те саме вікно, де ні реформ… ні порядку

 

Орендна плата на місяць за штаб у центрі міста ЯВНО МЕНША за разовий похід партійців у сауну банщика-погорільця чи за денний виторг від морозива.

Цікаво, а скільки сплачують за оренду інші партійні та громадські організації Нововолинська?..

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
12 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Володимир
5 років тому

Дивлячись на керівний склад партії “Батьківщини” м.Нововолинська , нормальна ситуація -взагалі дивує що вони взагалі платять за аренду , дуже вже тісно переплелися наші місцеві чиновники і “Батьківщина”

колянич
5 років тому

Нормуль. А ще є вільні офіси? Я б також взяв. Це для всіх охочих?

KUM
5 років тому

Російський триколор (зверху до низу) – білий, синій та червоний. Бо якась ампутіляція виходить 😉

editor
5 років тому
Відповісти  KUM

Ми в курсі. Тут написано: інше поєднання, але тих самих кольорів. Совпадєніє? не думаю. 🙂
Може, той бовдур, що почепив, просто не мав іншої наліпки.

Богдан
5 років тому

Білого кольору там немає (синій жовтий малиновий)

editor
5 років тому
Відповісти  Богдан

там на наліпці жовтого немає. Може, колись і був… та загув і вилиняв. А замінити наліпку полінувались.

Богдан
5 років тому

офіційний прапор во батьківщина синій жовтий малиновий

editor
5 років тому

“Батьківщина” дієво відреагувала на наші кпини. Незрозумілу наліпку оперативно замінили на зображення українського прапора. Видно здалеку! Можуть, якщо хочуть! 🙂

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

Нічого собі! Дядько за копійки(чому така маленька сума, при таких тарифах для звичайних громадян?!) орендує офіс ,з якого витягує електроподовжувач для ятки з морозивом, збагачується собі, а за світло хто, перепрошую, сплачує? Ми з вами?

editor
5 років тому
Відповісти  Віка

за електрику орендарям виставляють рахунки. Але торгувати в не призначеному для цього місці не можна. І подовжувач під ногами у перехожих чи під колесами велосипедистів – це порушення техніки безпеки. Погорільця трьох скликань біда ще не навчила?
На продавців складали адмінпротоколи. Але якщо їх кришують аж два депутати, які публічно заявляють і пишуть, що вони – друзі мера…

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Знаєте, що найсмішніше? Климович заявив, що, надаючи продавцям морозива електрику з партійного офісу, він у такий спосіб “ПІДТРИМУЄ МОЛОДІЖНИЙ РУХ! підтримував і буде підтримувати!”
Цікаво: якщо там на майдані поряд із “молодіжним рухом” морозива “ЛІМО”, яке постачає у місто фірма Яреми, стануть продавці від конкурентів – Климович і цей “молодіжний рух” підтримає?
А як щодо підтримки ветеранського руху? Старенькі мерзнуть, торгуючи молоком біля підвалу-бомбосховища, яке орендує чи вже прихапізхував Климович. Може б, і їх підтримав? електрика у підвалі є…Туалети теж є…