Нова сенсація в Нововолинську! Бідзюра подав до суду на Сапожнікова  за суміщення Сторонським посад секретаря міськради і першого заступника міського голови.

Раніше на цих двох стільцях довгенько сидів В.Рожелюк. Тоді думали: пенсію собі чоловік заробляє, ну вже нехай. Та коли фокус “Два в одному” міська рада повторила зі Сторонським, терпець громадському діячеві й репортеру Бідзюрі урвався.

Щойно вийшовши з суду, де зареєстрував черговий позов, Анатолій Миколайович Бідзюра розповів РАДАРУ:

сапогги1

-Подав до суду на міського голову В.Сапожнікова за суміщення А.Сторонським посад секретаря міської ради і першого заступника міського голови.

Вбачаю в цьому узурпацію чиновниками влади.

Історія “Два в одному” повторюється щоразу після чергового приходу Сапожнікова до влади. Під час виборів-2015 він набрав трохи більше ніж 8 тис. голосів виборців – це лишень 20% від загальної кількості виборців у Нововолинську (42 тисячі). Проте, очевидно, й далі вважає себе всенародно обраним – і намагається, як казав Плющ, впихнути громаді невпихуєме.

Андрій Сторонський. Невпихуєме… 

Знаєте, гидко оце все спостерігати. Маю залізні, офіційно задокументовані відповідними органами, докази фактів корупції, яка впродовж чи не двох десятків років мерства Сапожнікова точить іржею місцеву владу. Багато про це писав, викривав… оприлюднював документи.

Бідзюра вкотре пікетує владу

Якимось дивом Сапожніков прийшов уп’яте на таку «хлібну і господарську» (сам собі господар і пан!) посаду. Думалось: ну, дуже “заслужений”, орденоносець, полковник чи й генерал-майор ГО «Реєстрове козацтво України», колишній заступник президента ГО «Асоціація Міст України» більше не порушуватиме законодавства та Конституції.

Бо це ж, без сумніву, чоловік при владі востаннє. Та й дуже розбагатів, як і всі члени його вірної команди – ті, що нині, і ті, що вже відставились. Або відійшли у спокійніше життя, де не потрібно аж так запопадливо служити вдень і вночі, трясучись за посади й доходи службовців місцевого самоврядування.

Подивіться їхні власноруч заповнені декларації про особисті статки за всі минулі роки – непогано розжились чиновники!

Відійшли чи добровільно звільнились вони хто як: дехто – за пиятику у робочий час, дехто – за довгого язика. А ще дехто – за прихапізацію громадського майна і бюджетних коштів, за хабарі чи «відкати» – коли вже подітися було нікуди.

Корупції в нововолинській владі не «помічали», та й досі не «помічають» (!) прокуратура, поліція та СБУ. Тихо закрито багато кримінальних справ. Чи тільки внесено до ЄРДР для подальшого закриття й засекречення. Кривоохоронна система й міська влада відпрацювали це до автоматизму.

Мав розмову у суді. Ну, хіба я не знаю, чим дихають судді та прокурори? В унісон із місцевими владцями. Можу це легко довести. А от суддя Іваничівського районного суду І.Нєвєров, що ухвалив справедливе рішення за моїм першим позовом до нововолинських владців, – виняток із правил.

Одне слово, запрошую нововолинців на судові засідання. Дату і час повідомлю додатково, – каже А.Бідзюра.

Анатолій Бідзюра й Зосим Колбун біля міського суду. Позов зареєстровано, процес пішов! РАДАР стежить

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: