Сторонський пішов на рекорд. А чи дійде він до суду?

5 3139

Вангую: сьогодні о 10-й в Нововолинський міський суд ЗНОВУ не прибуде заступник голови Володимир-Волинської райдержадміністрації Андрій Сторонський.

Яка причина буде цього разу? У канцелярії суду знову нема грошей на марки і конверти? Електронна пошта не працює? Кур’єр суду не спромігся вручити чиновнику повістку за місцем роботи у Володимирі чи за домашньою адресою, відомою всьому Нововолинську?

У розкладі засідань на сайті міського суду – аж 6 адміністративних справ щодо Андрія Мироновича Сторонського. Із одним і тим самим формулюванням: “Про порушення вимог щодо  запобігання та врегулювання конфлікту інтересів”.

Тобто в діях чиновника, екс-керівника міської лікарні вбачається корупційна складова.

Розглядає справи №№ 165/1625/21, 165/1626/21, 165/1627/21, 16/1628/21, 165/1629/21, 165/1630/21 голова суду Орися Ференс-Піжук.

6 адмінсправ на один ранок! Сторонський пішов на рекорд.

Цікаво, чи дійде він сьогодні до суду.

Там на нього чекає сюрприз, але ми потримаємо інтригу 🙂

Хто має змогу – підтягуйтесь на 10.00.

Розгляд справ є відкритим.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

1.5 17 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Щодо А. СТОРОНСЬКОГО. Це повне дно. А народ наш, боїться і словечко написати! Заступник голови Володимир-Волинської райдержадміністрації (голова її – колишній мер Нововолинська – В.Сапожніков) А. Сторонський, похерив журналістів ГО “КПК” з Києва. Перед тим уникнувши шести (!) судових засідань у Нововолинському міському суді, як вбачається, за корупцію. І це “державні” особи, затверджені на посадах Президентом України В. Зеленським! Ви з бика впали, чи як, пане Президенте? До кого прислухаєтеся і що творите? Куди дивиться і що собі думає, новий міський голова БОРИС КАРПУС зі заступниками та “командою змін”, котрі всі як один, присягали на вірність народу України?? Що будемо робити, громадо? Як нам жити далі – інвалідам, пенсіонерам, неповнолітнім, інвалідам дитинства, учасникам та покаліченим в АТО… й іншим неповносправним особам у такій авторитарній атмосфері? Коли українські “державники” ігнорують суди? Пишіть і не бійтеся, ніхто нічого вам не зробить!!

Останнє редагування 1 рік тому від Анатоль_ БІДЗЮРА
микола
1 рік тому

Сторонський я знаю що ти читаєш радар,розкажи як ти купив квартиру у новобудові по ціні гаража?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Ще скажу й таке: Бог бачить все! Але, безпідставно перекладати на Нього власну бездіяльність у викритті неправди і в надії, що Він виправдає ваш незрозумілий страх перед можновладцями – найстрашніший гріх!

Вінні Пух
1 рік тому

Не можу зрозуміти. Робота Нововолинського Міського суду паралізована із за неможливості відсилати повістки до суду, чи неможливо відіслати повістку одній конкретній людині?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Вінні Пух

А що ж тут розуміти? Судові, виконавчі та законодавчі (гілки) органи влади в Україні замість того, щоби захищати український народ на якому паразитують, безсовісно обдурюють його. Хіба ви не бачите, що адвокати, котрі захищають злочинців – не мають державних ліцензій. Президент України затверджує на роботах задавнених злодіїв, які уникають судів чи перекручують судові “Постанови”, й призначаються головами районних держадміністрацій та беруть собі в перші заступники таких самих шахраїв? А їхні родичі, звільнені з посад, знову віднаходять собі тепленькі місця в інших територіальних громадах – посадовцями місцевого самоврядування за немалу зарплату? За прокурорів і мови нема! На чесних поліціянтів, котрі реально ловлять п’яних прокураторів-ворів, що вважають себе буддами всеукраїнської мафії під зашифрованою кликухою “Лисі Птахи”, заводять кримінальні справи… Хто в цьому винен? Та ви ж, громадяни, самі – власними переляканими і анонімними персонами! І ще – нова місцева влада, яку ми самі ж собі й ОБРАЛИ. На наступні чотири роки беззаконня, безнадійних сподівань та розчарувань. Нічого не змінилося.