Суд перенесли. Група підтримки була!

7 1980

 – Скажу прямим текстом: треба позбавляти Сапожнікова посади!

І що швидше, то краще для нас усіх: багатих і бідних, дідів і неповнолітніх, бомжів та мільйонерів. Дурних та розумних, активних і байдужих, віруючих та атеїстів…

Судове засідання з оскарження виконкомом Нововолинської міськради штрафу від виконавчої служби вчора не відбулося.

Відповідачу – обласному управлінню Державної виконавчої служби (начальник А.Клехо) повістка надійшла лише за годину до початку слухання. Тож керівник електронним листом повідомив суд про неможливість устигнути на засідання – і розгляд справи перенесли на 8 серпня,16.30.

Нагадаємо: державна виконавча служба оштрафувала на 5100 грн. виконком Нововолинської міськради на чолі з В.Сапожніковим за невиконання рішення Львівського Апеляційного адмінсуду від 2 листопада 2016 р.

Постанову виконавчої служби нововолинські чиновники спочатку оскаржували в Іваничівському районному суді. Проте на першому ж засіданні адвокати позивачів заявили про недовіру судді І.Нєвєрову.

У травні позов із Іванич було скеровано у Нововолинський міський суд – якому мер ну дуже вже довіряє…

Тепер знову доведеться чекати.

 

Справу розглядає Юнна Лизун

 

Інтереси позивача обстоює начальник юридичного відділу виконкому пані Антонюк

 

Небайдужих мало, але вони є!

 

Наступне засідання – 8 серпня…

 

Громадський діяч Анатолій Бідзюра, якому нововолинські владці ще й досі не відповіли належно на інформаційний запит – попри рішення судів! – прокоментував РАДАРУ ситуацію:

  – Сапожніков як очільник нововолинської міськради та виконкому ігнорує не лише вимоги виконавчої служби, рішення суду й закони, на які спирається “голодранець” Бідзюра. Сапожніков фактично ігнорує територіальну громаду, яка довірливо 5 разів поспіль обирала його міським головою.

Це завдяки довірливій громаді він так розбагатів. Це вона оплачує всі його забаганки, починаючи від службового автомобіля й закордонних відряджень до оздоровчих окладів, доплат, відпусток, преміальних, лікування та коштів на покращення побутових умов.

Держава Україна з коштів платників податків платить Віктору Сапожнікову чималу пенсію (див. його декларацію про доходи). Не буду перелічувати його гріхи на посаді мера, як і нагороди та титули, офіційні й неофіційні, із крильцями й без, – я робив це багато разів.

Скажу прямим текстом: треба позбавляти його посади! І що швидше, то краще для нас усіх: багатих і бідних, дідів і неповнолітніх, бомжів та мільйонерів. Дурних та розумних. Активних і байдужих, віруючих та атеїстів, християн-традиціоналів та протестантів.

Подумаймо, врешті-решт, про майбутнє Нововолинська і своїх дітей! – закликає А.Бідзюра.

 

Група підтримки правдошукача

 

Усі фото – А.Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
анти чобіт
4 років тому

якби злодіям руки рубали

Українка
4 років тому

На жаль,байдужих дуже багато. Звісно,що давно «нашого» мера треба в шию гнати,ще після майдану! Скільки можна під «сапогом»бути? Але активістів замало,а йому і закон неписаний,і на людей нас….ть. Він же у нашому місті «хазяїн»… Чи все таки це НАШЕ місто,люди?

Ігор
4 років тому

А що сьогодні трапилось в ресторації круїз? Бачили там з автоматами бігали.

editor
4 років тому
Відповісти  Ігор

Начальник відділення поліції каже, що ніяких повідомлень не було.
Хто знає більше?

Іван
4 років тому
Відповісти  editor

військкомат проводив навчання з цивільної оборони, і це не зовсім в круїзі було

Порядок
4 років тому
Відповісти  editor

Це викликали держохорону.. Там подробиці а не в Литвина.
Пяний бувший мент старий чудив.

юра
4 років тому

Сапожников захворів?