Украли гойдалки та карусель, здали на брухт… Нічна пригода біля “Мангалу”

4 2387

20 червня вночі у Шахтарському мікрорайоні Нововолинська мисливці за металом понівечили дитячий майданчик.

Біля кафе “Мангал” СПИЛЯЛИ вертушку від каруселі.

Люди чули, як пиляли, та побоялись навіть вийти і викликати поліцію, щоб їм потім вікна не побили.

 

Відколи в Нововолинську занадто активним палять і трощать машини, населення зайвих рухів не робить.

Стояв маленький бус – синій чи блакитний. Його зумисне завели, щоб не чути було, як пиляють.

Номерів авто, на жаль, мешканці не роздивились.

Однак згадали оголошення Андрія Рязанова на РАДАРІ: сплачу 500 доларів за кінцівку злодія!

І зітхнули: ту кінцівку бажано відпилювати тупою пилкою…

Бо злодії в Нововолинську реально рулять.

 

Це була гірка.

Якісь, не побоїмося цього слова, дебіли знизу обрізали з’їзд, а спускове полотно загорнули.

Тепер діти з гірки… зіскакують!

 

А там, де зелена паличка стирчить із землі, була карусель-вертушка

 

Була й загула…

 

Була ще й гойдалка, де діти сідають по боках. Вона теж безслідно зникла.

 

У ТЕМУ: 

Шукаю злодія! Живого чи мертвого!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Аміна
5 років тому

Прикро…гірко…сумно…..Правда в тому,що такі крадії без мізків не переводяться віками…..”ВОНО” створіння деградоване чи в однині,чи в множині…справа не у мізках навіть,а у тому,що є первинним-справа у ДУШІ….а в таких випадках-у цілковитій бездушності….Хоча,як каже приказка:ситий голодного не розуміє,так і тут-як же можна зрозуміти злодійкувате створіння,котре на людяність елементарно вже не здатне-АБСОЛЮТНО!!!”ВОНО” не може хотіти заробляти,щоб на існування своє мати,”ВОНО” має інстинкт тільки до ВКРАСТИ…Хто його може зупинити?….Так ,можна зателефонувати тоді,коли таке неподобство бачиться …але…враховуючи(знаю про що кажу із власного досвіду) специфічну характерну характеристику працівників поліції та вимоги назвати своє прізвище,адресу і так далі….перед людиною постає питання-а для чого буду собі псувати нерви декілька годин даючи пояснення,ніби я злочинець…а ще потім боятись,що твоє прізвище назвуть тим же ж злочинцям,які по голові “телепнуть” за зоркість…..Це вм не поліція із західних кінофільмів,на рахунок нашої не самообманюємось….гниль старої системи міліцейської “припудрили” гарненькою формою та молодими хлопчиками-поліціянтами,більшість з яких невідомо які тести при прийомі на роботу проходили,видно якісь дитячі,а не розроблені у спеціальному НДІ при МВС….Не дивно-щодня по декілька квартир ограблені,то там замки які-неякі…а тут-на видному доступному місці…..Нововолинськ кишить бандитизмом і усіма похідними…

Віка
5 років тому
Відповісти  Аміна

Абсолютно згідна з Аміною. Коли дебіли бачать, як “батьки міста” жирують, волочачи та роздаючи своякам землі, квартири, підвали, недобудовані дитячі садки, то дебіл своїм коротким розумом мислить, що і йому потрібно красти та волочити…бодай у дітей.
Мене дивують інші ДЕБІЛИ- ті, хто приймає цей брухт, та ті, хто “кришує” цей брудний “бізнес”. Бо тільки абсолютний дебіл не в стані розгледіти у “брухті” дитячі гойдалки.
Про поліцію навіть не хочу писати, бо рахую цей орган влади практично покійником.

юрій
5 років тому

справа в тому, що корумпованій владі, а нововолинська влада на чолі з товаришем сапожніковим, аж просмачена корупцією у всіх гілках, вигідно мати на, окремій території, контрольований прояв елементів бандитизму, рекету, злочинців і т.і., в такому випадку люди скоріше займаються захистов власного краму, ніж громадського, тому громаді міста треба піднімати питання, чи не є злочинність в місті, особливо в останній період, підконтрольна сапожнікову і ко????????

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  юрій

Пункти прийому металобрухту приймають усе підряд: кришки каналізаційних люків (потім туди провалюються люди і малі діти), вкрадену сітку огорожі з дачноі ділянки, вкрадені стовпчики від огорожі, огорожу з могил на кладовищі, вкрадені дитячі гойдалки і каруселі і т. д. і т. п. Бажаючі щось чуже поцупити були завжди. Але мені чомусь здається, що заяву до поліціі і прокуратури про крадіжку комунального чи громадського, чи приватного (якщо це власність ОСББ) майна ніхто одразу ж так і не написав.