Рожелюк і Сторонський були на межі провалу.

Лише диво врятувало їх від міжнародної ганьби…

24 серпня пройшовся центром міста. Як завжди у цей день, відсутні державні прапори на аптеках, банківських установах, магазинах, кафе, інших об’єктах некомунальної власності.

Немає прапора й на нещодавно відкритому ігорному закладі під назвою «Спортлото», що поряд із міськрадою. Він якраз навпроти банера з зображенням міського голови.

 

Власник цього приміщення – племінник мера. Ще не так давно тут продавали сантехніку. Тепер тут  казино  лотерея…

 

Вікторе Борисовичу! Ви що собі дозволяєте? Щоб на фасаді вашої (чи племінникової?) нерухомості та не було державного символу?!

У парку, гм, культури відбувалися гарячкові приготування до святкових дійств – смажилися шашлики на мангалах, розставлялися на газонах столи і стільці. Під’їздили з напівфабрикатами і дровами та вирушали назад численні вантажні буси. Ставилися намети для виїзної торгівлі.

 

Свято шлунка наближається…

 

Вочевидь, там, де шашлики, шаурма та інші страви кавказької кухні, – для втамування спраги добряче підходять пивце, ром-кола й горілочка… Особливо під час війни із Росією на сході України. Коли країна щодня плаче, стікає кров’ю і поминає своїх загиблих Героїв. Іще ж не вечір.

Біля «Вопаку» були помічені заступники міського голови Рожелюк і Сторонський із членами іноземних делегацій.  Один із заступників – ще й секретар міської ради. Вони голосно реготали з якогось приводу. Мабуть, згадували українсько-російську війну і двох поранених учора під час бойових дій бійців ЗСУ.

А навпроти літні жіночки продавали з землі всіляку городину, вирощену їхніми спрацьованими руками, і молоко у пластикових пляшках. Хапали за поли: «Купіть, пане, дешево віддам!»

Панство біля «Вухо. ком» намагалось їх не помічати.

Як і небезпечно провислу облицювальну плитку над головами, що реально загрожувала їхньому здоров’ю та життю.

 

Отак впаде на іноземців, йой!..

 

Шановні гості! Приїхавши у наше місто на День Незалежності, дивіться не тільки під ноги. Деколи здіймайте очі вгору. Ви у Нововолинську. Це вам не Європа! Слава!..

 

Анатоль Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща», журналіст

Прочитав сам? Поділись з іншими: