Сирота домігся виплат від училища. Аж через суд і через 8 років!

12 3021

Віталій Грабовський відучився у Нововолинському ВПУ (нині – Центр професійнотехнічної освіти) 2 курси: з вересня 2010-го по травень 2012-го. Випустився достроково – лишалося скласти іспити з одного предмета. Отримав довідку про здобуття середньої освіти і пішов працювати.

Думав, із нього вистачить. І треба було заробляти на прожиття. 

Життя спонукало хлопця продовжити навчання. Уже після Майдану, в якому брав участь, та інших буремних подій узявся за підручники.

 

Став торік студентом коледжу. Вивчає право.

І, погортавши закони й підзаконні акти, виявив: училище не виплатило йому як сироті-випускнику кругленьку суму!

Віталій звернувся у ВолодимирВолинський місцевий центр безоплатної правової допомоги. Там досвідчений адвокат Олександр Бакун оформив Віталію позовну заяву.

Позивач вимагав визнати протиправною бездіяльність Центру профтехосвіти щодо невиплати йому одноразової допомоги.

Справу розглядав Волинський окружний адміністративний суд. 

Суддя Ф.А.Волдінер повністю задоволив позов Віталія Грабовського до Нововолинського центру професійнотехнічної освіти.

Ухвалив: ЦПТО має виплатити Грабовському 6804 грн. одноразової грошової допомоги як випускнику-сироті і 680 грн. компенсації для придбання  одягу і взуття.

Заклад має відшкодувати позивачу ще й 840 грн. судового збору.

Як бачите, суддя ухвалив справедливе й законне рішення.

Адміністрація профтехзакладу в особі Валентини Іванівни Приступи, яка неодноразово відмовляла Грабовському у цих виплатах (мовляв, у тебе довідка, а не атестат), отримала повчальний урок від свого випускника. 

Рішення суду тут: https://reyestr.court.gov.ua/Review/94162022?fbclid=IwAR2q4tXoHOoR-TIik9pi2THQWZLTKrBv45UhZJ5ekkLGY0X1HWIkNBKH6fs

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
12 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Денис
1 рік тому

Красавчик.
А вот як читаєш що аж вісім років СИРОТА ходив і добивався справедливості, у мене немає слів яка в Україні судова система , і скільки потрібно нервів та часу щоб добитися ПРАВДИ…

Судді Ф.А. Волдінеру ЛАЙК.

Віталій Грабовський
1 рік тому
Відповісти  Денис

Так це не судова система, а відмовки керівництва навчального закладу у виплаті. В суд я подав в кінці 2020 року. Наскільки мені відомо я не один якому вони відмовляють у виплаті.

Тіна
1 рік тому

Хто мав справу знають, що жіночка хамовита ця Приступа. Таке враження, що вони ті гроші зі своїх карманів платять??? То чому відмовляти дітям? Ну нічого, тепер знає весь Нововолинськ, прославилися,позорники освітяни, що не знають законів. Хвалю, що добилися справедливості!!!
В Європі вже би з позором звільнили таку “освітянку”

Учениця
1 рік тому
Відповісти  Тіна

Приступа ще прославилася років 5 тому з історією в училищі з педагогом педофілом, за якого заступалися всіма силами. А тут знову щось не в хорошому світлі
ця пані висвітлилася.

123
1 рік тому

Тобто я після закінчення навчання,маю отримати ще одноразову допомогу?

Віталій Грабовський
1 рік тому
Відповісти  123

Якщо у Вас був статус дитини сироти, звичайно маєте право на відшкодування коштів

SwiftKey
1 рік тому

Віталік ти молодець! Я трішки знала тебе давно, але зовсім іншою людиною, зарас тебе не впізнати!
Бачу інколи твої дописи Фб. Які говорять про величезні зміни!
Нехай тобі щастить і Бог тебе береже надалі.А що до училища-сама колись там навчалася, була напів сирота, до стипендії, тоді 100 грн. Дітям сиротам і напів сиротам майстерша виписувала,, допомогу,, яка приходила на карту ту ж саму що і стипендія, у розмірі стипендії +100 грн. І завжди всі, кому ті кошти приходили, після зняття коштів з карти 50 грн. Тобто половину одноразової місячної допомоги здавали майстерші на список, Вона казала що ці кошти ідуть на училище. І так на протязі 2 роки(третій рік змінилася майстерша і те здавання,, на училище,, закінчилося) те що майстерша не мала права забирати ті кошти зрозуміло, але цікаво чи досі таке роблять? І куди насправді ті гроші ішли, а це немаленькі суми, бо кожен місяць учнів 8-10 отримували ту допомогу і половину коштів віддавали.

Олександр.
1 рік тому
Відповісти  SwiftKey

А Ви назвіть ті призвища… Потрібно знати своїх “хероїв”.

Анатоль_ Бідзюра
1 рік тому

Вітаю! З перемогою!

Жека
1 рік тому

Пiднiмiть, будь ласка, тему за рiзного виду побори i «благодiйно-обов’язковi» внески в закладах мiськоï освiти. Так бути не повинно!

Віталій Грабовський
1 рік тому

Приступа Валентина Іванівна б’є рекорди. Подає апеляцію, судовий збір за подачу апеляції 1260 грн. Хоча це не її гроші. Можна судитись

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Не потрібно було їй це робити. Судитися зі круглим сиротою за злиденні копійки, які належать йому по праву – так можна дійти й до суду Божого. Хоча, ніхто з них, в Бога не вірить. Але, дзвіночок вже, таки продзеленькав…