Віталій Грабовський відучився у Нововолинському ВПУ (нині – Центр професійнотехнічної освіти) 2 курси: з вересня 2010-го по травень 2012-го. Випустився достроково – лишалося скласти іспити з одного предмета. Отримав довідку про здобуття середньої освіти і пішов працювати.

Думав, із нього вистачить. І треба було заробляти на прожиття. 

Життя спонукало хлопця продовжити навчання. Уже після Майдану, в якому брав участь, та інших буремних подій узявся за підручники.

 

Став торік студентом коледжу. Вивчає право.

І, погортавши закони й підзаконні акти, виявив: училище не виплатило йому як сироті-випускнику кругленьку суму!

Віталій звернувся у ВолодимирВолинський місцевий центр безоплатної правової допомоги. Там досвідчений адвокат Олександр Бакун оформив Віталію позовну заяву.

Позивач вимагав визнати протиправною бездіяльність Центру профтехосвіти щодо невиплати йому одноразової допомоги.

Справу розглядав Волинський окружний адміністративний суд. 

Суддя Ф.А.Волдінер повністю задоволив позов Віталія Грабовського до Нововолинського центру професійнотехнічної освіти.

Ухвалив: ЦПТО має виплатити Грабовському 6804 грн. одноразової грошової допомоги як випускнику-сироті і 680 грн. компенсації для придбання  одягу і взуття.

Заклад має відшкодувати позивачу ще й 840 грн. судового збору.

Як бачите, суддя ухвалив справедливе й законне рішення.

Адміністрація профтехзакладу в особі Валентини Іванівни Приступи, яка неодноразово відмовляла Грабовському у цих виплатах (мовляв, у тебе довідка, а не атестат), отримала повчальний урок від свого випускника. 

Рішення суду тут: https://reyestr.court.gov.ua/Review/94162022?fbclid=IwAR2q4tXoHOoR-TIik9pi2THQWZLTKrBv45UhZJ5ekkLGY0X1HWIkNBKH6fs

Прочитав сам? Поділись з іншими: