“Терориста” вже затримали!

21 4524

Шибеника, який розтрощив сьогодні вікна і вхідні двері Нововолинської міськради, вже затримали. 

Майже одразу, на місці злочину. 

Був п’яним, хотів у вихідний потрапити на прийом до міського голови.

Не зміг.

Виколупав цеглину з бруківки – і відтягнувся від душі.

Тепер точно потрапить на прийом, але не до мера. 🙂 

Це молодик 1993 року народження.

Зустрічайте! 

А це результати слабенького закусювання… 🙁

Фото наслідків “теракту” – А.Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
21 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Як би воно так лагідніше сказати… Гм. Це хуліганство, сумнівів нема. І такими методами добиватися особистого прийому в міського голови, проблематично, та й собі дорожче. П’яний хлопець був чи ні. Проте, вочевидь, він хотів щось повідомити міському голові В.Сапожнікову. Можливо, про якісь секретні речі чи занести конфіденційну заяву, що має пряме відношення до національної безпеки і оборони держави Україна. В умовах війни з Росією. Тим більше, що мер виконує в Нововолинську функції Держави і є не тільки місцевим, а й державним службовцем. Та отримує немалу доплату за роботу з секретними документами. Як і премії за продуктивність праці, її інтенсивність, виплати на оздоровлення, покращення житлових умов та інші. Мені одне цікаво: ЩО ЗОВСІМ ЩЕ МОЛОДА ЛЮДИНА ХОТІЛА СКАЗАТИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ САПОЖНІКОВУ? Чи комусь із його заступників. І чому вдалася до таких радикальних дій? І що тепер з нею буде?

Уууу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Все так, і що тепер з ним буде… Але чому він таким чином чи способом добивався прийому у неділю? Яке нагальне питання не чекало до завтра?

Юрко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Анатолій ви коли хочете потрапити на прийом до сапога чи отримати якусь інформацію то шибки не вибиваєте?

Уууу
2 років тому
Відповісти  Юрко

На прийом до Сапожнікова потрапити складно, бо наш мер приймають лише кілька разів на місяць, та і то для запису на прийом треба вказати причину звернення пані, яка сидить у громадській приймальні. Пані питання вислухає, відфільтрує і відправить до когось іншого, вже не до мера. Там знову причину вислухають, відфільтрують і знову направлятъ деінде. Так можна ходити до японської паски, бо кабінетів і чиновників багато. Мимоволі можна бити шибки, коли нерви здадуть, бо у кожному кабінеті роблять з людини дурня. Правда у моєму випадку треба було не меру бити у виконкомі, а зовсім іншій організації, але було треба. Нічого, я у інший спосіб вдарю

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Юрко

Я не ходжу на прийоми до міського голови В.Сапожнікова. Як і до його заступників. Як і до всіх інших посадових осіб, що ПЕРЕБУВАЮТЬ там. І ви не ходіть. Там нічого не вирішують.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Це був одноразовий похід з метою отримання письмової ВІДПИСКИ на мою проблему за наполяганням мого адвоката. Допомогли зовсім інші люди і зовсім несподівано. Дієво допомогли. Вони також казали туди не ходити. Більше не піду нізащо. Це місце гибле і шкідливе для психічного здоров’я. Попахує традиціями і методами КГБ (відчувається багаторічний досвід колись комуністичного керівництва). Там відносяться до людей, як до сміття, та ще і з фальшивою ввічливістю і прихованим цинізмом. Все робилося для того, щоб мера проханнями не турбували і не докучали. Мовляв,а чого до мера, бо можна деінде. Тобто доступ до мерської персони заборонений, типу “ти сюди не ходи, ти туди ходи”, як у ” Джентельменах удачі” – було таке кіно), тільки тут було не смішно, а бити шибки хотілось…(

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Уууу

Да “Уууу” . Як я вас розумію! І співчуваю.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Красно дякую, але треба поспівчувати всім нам, бо ми платимо реальні гроші у вигляді податків для того шоб мер, заступники і помічники заступників і різні недієві чи нефункціональні служби сиділи на наших податках та ще і чекали раз за разом “подарунків” у вигляді хабарів (то ж пам’ятаєте як мера заарештовували?). І чого наш добросердечний народ мера звідти не виніс у 2014 році? Чим народ думав? Це вже питання до народу, бо раптом хтось прочитає і відповість по суті справи. Цікаво знати

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Уууу

До “Уууу”. Скажу більше. Податки – наші кревні гроші, якими ми утримуємо В. Сапожнікова та його вірну йому команду, це ще не все. Ми, територіальна громада міста, найняли його та всіх хто сидить у міській раді Нововолинська. Це сталося на минулих виборах. Отже, всі вони є нашими НАЙМИТАМИ. І зобов’язані виконувати роботу, яку довірили їм ми – виборці, згідно Присяги місцевого службовця, урочисто ними всіма виголошеної.
Що робить господар коли наймит виявився лацюгою і не хоче виконувати своїх обов’язків? Правильно: дає наймиту копняка під зад. Ми ж, чомусь, у 2014 році, (і нині теж) пошкодували ледарів і протиправних посадових осіб, які не хочуть жити по Конституці України та її законодавству, не виконують рішень українських судів і кожного разу намагаються схитрувати у великому та малому. Хоча, щодня, наголошують на необхідності виконання нами нормативних актів Держави та нашій законодавчій толерантності. Отож, думай-ТЕ. Тільки не занадто довго.

Панкуха
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Серйозно – у неділю? до мера? Я хоть не прихильник нашого голови – але це тупо йти у вихідний.

Уууу
2 років тому

ОК! Зловили придурка. А чого був п’яний у минулому часі? Неділя ще не закінчилась і дебошир ще не протверезився. Він ще зараз на цю годину п’яний. А хтось писав що у людей грошей через коронавірус нема і їсти нема за що купити, А НА ВИПИВКУ ГРОШІ Є, як бачимо. То все провокація про голодний наш народ). Слів нормальних для обурення бракує…

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Уууу

У нього є гроші. Він же у Польщу мотається. І копійки не рахує.
То як там поживають закриті кордони, пани при владі? То чому ви адекватних людей позаганяли у квартири, без змоги заробити та без засобів до існування?
Це не карантин, а цирк з конями і з елементами шматків бруківки.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Вікторія

А якими конями?

РАДАР
2 років тому

То це, кажуть, той, що проривався на митниці і зніс шлагбаум. От же ж.

Уууу
2 років тому
Відповісти  РАДАР

А ще зробив наїзд на ногу митнику, так кажуть((

Демер
2 років тому

“Шибеника” від слова шиба?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Демер

Так. Того, що б’є шиби.

Lor
2 років тому

Скільки коштів затягне ремонт? З чийого бюджета? Фулігана оштрафують?

Уууу
2 років тому
Відповісти  Lor

Фулігана посадять від 3-х до 5-ти, так обіцяли(