Третій суд у Львові мер Нововолинська Сапожніков програв з тріском!

11 1620

А Бідзюра (на цьому фото) суд блискуче виграв!

15 травня у Львівському обласному апеляційному адміністративному суді відбулося засідання за апеляційною скаргою міського голови Віктора Сапожнікова та виконавчого комітету Нововолинської міської ради на постанову Володимир-Волинського міськрайонного суду від 16 березня 2017 року.

 

 

Коротко нагадаю суть справи.

18.01.2017 р. громадянин Бідзюра А.М.  вчергове подав позов на нововолинського міського голову Віктора Сапожнікова та міський виконавчий комітет за невиконання найвищими посадовими особами місцевої влади вимог чинного законодавства та Конституції України щодо відповіді на інформаційний запит від 20 травня 2016 року й оприлюднення публічної інформації у ЗМІ про розпорядження міського голови, рішень виконкому та міської ради, котрі стосуються комунального майна громади і громадських бюджетних коштів. А також щодо недоведення цієї інформації у повному обсязі до членів територіальної громади Нововолинська згідно з законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про місцеве самоврядування», Конституцією України та низкою інших нормативних актів держави.

Окрім того, позивач вимагав негайного оприлюднення на відповідному інтернет-ресурсі Нововолинської міської ради всіх її рішень та рішень міськвиконкому за період 2007-2016 років, які стосуються відчуження комунального майна. Зокрема, розподілу квартир, роздачі (продажу) фінських будинків, земельних ділянок, громадських споруд для використання у комерційних цілях тощо.

Мали бути оприлюднені й розпорядження міського голови В.Сапожнікова щодо бюджетних коштів, використаних за період 2012-2016 років. Відомості про них відсутні на сайті міськради. Копії розпоряджень позивачу не надані.

 

 

Володимир-Волинський міськрайонний суд 16 березня 2017 р. визнав протиправною відмову виконкому Нововолинської міської ради у наданні інформації Бідзюрі Анатолію Миколайовичу на його інформаційний запит від 20 травня 2016 р.

Суд зобов’язав виконком міськради повторно розглянути запит і надати відповідь згідно з Законом України “Про доступ до публічної інформації». Закон не передбачає відмови у її наданні, якщо вона стосується міського комунального майна і громадських коштів. Як і не передбачає захисту персональних даних осіб, які отримали від громади комунальне майно і бюджетні гроші, що були у колективній власності міських та сільських громад.

Приватні адвокати від луцької юридичної фірми «Конфідент», що захищають інтереси міського виконавчого комітету і його голови, міського голови й голови Нововолинської міської ради В.Сапожнікова, на апеляційний суд у Львові не прибули.

 

А от адвокат Михайло Колєсов, який допоміг А.Бідзюрі виграти суд, засідань не пропускає!

 

Колегія суддів продовжила судове засідання без їхньої присутності й вирішила залишити без змін постанову Володимир-Волинського міськрайонного суду.

Ухвала Львівського апеляційного адміністративного суду набула чинності з моменту її проголошення – у той самий день.

 

 

Що далі? У разі ігнорування головою міськвиконкому В.Сапожніковим постанови Львівського апеляційного суду нововолинський міський виконавчий комітет буде оштрафований на 5 100 грн. Наступний штраф – через 10 днів – буде набагато більшим.

Далі обласна виконавча служба відкриє на боржника кримінальне провадження (можливо, й не одне) за невиконання нормативних актів законодавчої, виконавчої та судової гілок влади України, розділів І та ІІ її Конституції.

А. Бідзюра, член тер. громади м. Нововолинська, голова ГО “Україна+Польща”

 

Цю постанову апеляційний суд залишив без змін!

 

РАДАР тримав кулаки за Анатолія Бідзюру і вітає його та Михайла Колєсова з перемогою справедливості!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вуаля
4 років тому

Можливо, в міському бюджеті закінчились гроші і нема за що фінансувати “Конфідент”.

editor
4 років тому
Відповісти  Вуаля

А.Бідзюра за кілька днів перед тим із моєї подачі надіслав у міськраду запит на публічну інформацію: у скільки обходяться міському бюджету юридичні послуги “конфідентів” під час оцих судових процесів. Відповіді у 5-денний термін не одержав. Уже й 10 днів минуло, либонь, а так і не відповіли. Зате й на суд “конфіденти” не приїхали. 🙂 Совпадєніє? Хтозна.

Вуаля
4 років тому
Відповісти  editor

Випадково нічого не буває.

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  editor

Відповіді нема. Продублював сьогодні на ел. пошту НВ виконкому. Можливо тому, що я поставив не ту дату на запиті. Ну, де вам Віктор Борисович – такий великий, багатий і “заслужений” пан у генеральських лямпасах і орденах до пупа, надасть відповідь якомусь там задрипанцю, типу Бідзюри. Чекаю відповіді, товаришу Сапожніков, через 5 днів – згідно законодавства.

editor
4 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Нововолинському міському голові В.Б.Сапожнікову
Секретареві Нововолинської міськради, заступнику міського голови А.М.Сторонському
ЗАПИТ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ
Відповідно до закону “Про доступ до публічної інформації” прошу повідомити:
– на яких підставах приватна адвокатська компанія “Конфідент” (Луцьк) обслуговує виконком Нововолинської міської ради?
– як оплачуються ці послуги і з якої саме статті бюджету?
– скільки коштів уже сплачено приватній адвокатській компанії “Конфідент” та її представникам за представництво інтересів і консультування Нововолинської міськради, виконкому Нововолинської міськради, нововолинського міського голови В.Б.Сапожнікова у судових процесах із А.М.Бідзюрою?
– скільки ще коштів мають сплатити з міського бюджету приватній адвокатській компанії “Конфідент” та/чи її представникам за ці юридичні послуги?
– на який термін укладено угоди?
Прошу також надати копії всіх угод, які уклали представники Нововолинської міської ради та її виконкому з приватною адвокатською компанією “Конфідент” та /чи її представниками у період від 1997 року по травень 2017 року включно.
Відповідь у 5-денний термін чекаю на адресу: ……
Наталія Семенівна Камишникова
21 травня 2017 р.

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  editor

Кла-с-с! Оце по-справжньому громадський контроль за діями наших наймитів і слуг – Сапожнікова, Сторонського, Рожелюка і Громика. А також міського виконавчого комітету, посадовців міськради і місцевих депутатів, які нічого не хочуть робити. Приєднуйтесь, нововолинці! Годі спостерігати, як над нами знущаються. Незабаром, очевидно, – у день сесії міськради вийдемо на мітинг протестувати проти розкрадань комунально го майна громади у Нововолинську.

Народ
4 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

24 травня засідання міської ради,чи не так? Я теж за те щоб прийти на сесію і проконтролювати роботу народних наймитів. Доречі в якій годині і де відбудеться сесія?

Справедливий Роман
4 років тому

Молодець Анатоль, давно тих пі..ків пора виганяти з Нововолинська..тих злиднів і гнид, які сидять на шиї в народу, які обікрали все, що можна. Дуже прикро за гнилого чоботяра і компанію паразитів

Анічка
4 років тому

Народ, ви читати вмієте? Яке “блискуче виграв”??? Суд задовольнив позовні вимоги ЧАСТКОВО. І Суд зобовязав міськраду не надати інформацію, а розглянути запит. це 2 різні речі, адже результати розгляду можуть бути різні, в тому числі і не надати інформацію на запит. Чому пан Колєсов цього не роз”яснив???
Тому треба добиватися, щоб цю інформацію все таки надали, раз ви уже взялися

editor
4 років тому
Відповісти  Анічка

Уся інформація про громадян, які в той чи в інший спосіб отримують комунальне майно, є відкритою і публічною. Ні виконком, ні міськрада, ні міський голова не мають права приховувати її від громадськості.
Так, апеляційний суд дав можливість нашим чиновникам ще трохи потягати кота за хвіст. Але вони самі загнали себе у глухий кут. І засекречені дані рано чи пізно їм доведеться оприлюднити.
Або не їм, а їхнім наступникам, бо ці підуть із ганьбою. І ганьби лиш додасться, коли найцікавіші рішення будуть опубліковані.

Анатоль_ Бідзюра
4 років тому
Відповісти  Анічка

“Розглянути запит повторно, згідно “Закону України про доступ до публічної інформації” – це і є справедливий вирок суду. Тому що цей закон не передбачає відмови, якщо запит стосується комунального майна та громадських бюджетних коштів. А також, у тому самому законі говориться, що у цьому випадку персональні дані власників, котрі придбали (їм подарували) його чи вкрали бюдждетні гроші із міської каси – не засекречуються, а опубліковуються. Хто Вас консультує “Анічко”? Скажіть, що він невіглас.