Трубна справа Коптюка покрита мороком. Прокурор мовчить, як партизан!

3 1552

– Бідзюра, ти нас дістав своми запитами, ми ще з Коптюком не порішали, відчепися!

Подумаєш там, якісь 900 тисяч роздерибанив.

Ми й не такі справи успішно закривали…

 

18 жовтня нововолинець Анатолій Бідзюра надіслав прокурору Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури В.Книш інформаційний запит:

“Нововолинське міське відділення Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури (прокурор І.Васьовчик) влітку 2017 р. відкрило кримінальне провадження щодо підозри у монтажі нової теплотраси старими, що були у використанні, трубами на вулиці Маяковського у м. Нововолинську.

 

Виконавець робіт (виграв конкурс на їх проведення) – нововолинська приватна ремонтна організація «Сантехмонтаж». Власник – А.В.Коптюк.

 

Нововолинський міський відділ прокуратури, підпорядкований Вам, із траншеї на місці монтажу відібрав зразки змонтованих вже трубопроводів для проведення криміналістичної експертизи. Яка явно затягнулась у часі. Принаймні громадськості міста про це, як і про стан розслідування імовірного злочину, нічого не відомо.

 

Справа була внесена правоохоронними органами до ЄРДР.

 

Прошу повідомити мене:

1) чи підтверджено висновками експертизи, що змонтовані труби раніше використовувались і були покладені у теплотрасу як нові?

2) у якому стані знаходиться ця кримінальна справа – закрита за браком доказів, у стадії розслідування, передана до суду?

 

Фотокопії демонтажу фірмою «Сантехмонтаж» уже прокладених трубопроводів після втручання органів прокуратури додаю”.

 

 

І вже за лічені дні пан Бідзюра отримав від пана Васьовчика таку відповідь:

 

 

По-простому:

 – Бідзюра, ти нас дістав своми запитами, ми з Коптюком ще не порішали, відчепися!

Подумаєш там, якісь 900 тисяч роздерибанив. Ми ще й не такі справи успішно закривали…

 

 

Разом із Анатолієм Бідзюрою РАДАР пильно стежить за перебігом скандальної трубної справи Коптюка.

У ТЕМУ:

“Труби нам возять зі Львова, платня в нас – 12 тисяч, усе легально…” – кажуть робітники Коптюка

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

3
Коментуймо!

3000
2 Коментарі теми
1 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
3 Автор коментаря
Василь

Крім того, роз’яснюю, що за змістом п.25 н.1 ст.3 КПК України, Ви (ГРОМАДА МІСТА НОВОВОЛИНСЬКА ) не є учасником кримінального провадження.

Міську владу м. Нововолинська , в особі пана Сапожнікова В.Б. (учасника кримінального провадження) влаштовує заміна паном Коптюком А.В. нормальних труб тепломереж по всьому місті, які б служили ще десятки років, на ГАВНО.
ГРОМАДА МІСТА НОВОВОЛИНСЬКА, в особі пана Сапожнікова В.Б. та пана Гаврилюка А.М. претензій до пана Коптюка А.В. не має, з позовом не зверталась . З вище наведеного, стає зрозумілим, що складу злочину не має. Кримінальне провадження по справі закрити, матеріали справи відправити в архів.

АНАТОЛЬ_

Схоже, що так. Проте, для І.Васьовчика це так просто не закінчиться. Станеться накладка старих провин на нові. Я не радив би йому виконувати вказівки “ПРОКУРОРА” (він же “ГОЛОВА МІСЬКОГО СУДУ”, він же, схоже, “НАЧАЛЬНИК ПОЛІЦІЇ”) м. Нововолинська товариша В.Сапожнікова, хоча б зі інстинкту самозбереження.

Іра

Хто б сумнівався, що все пройде тихенько. Поділилися з прокурором….