– А ви чули, що нашому ринку працювати лишилося недовго? Його перенесуть у район м’ясокомбінату або на пустир у 15-му мікрорайоні. А на місці ринку постане торгово-розважальний центр.

Три поверхи – під бізнес, там будуть ятки тих підприємців, які платитимуть 1400 грн. оренди на місяць.

А на четвертому поверсі – льодова арена.

 

Таку дивну чутку обговорюють на центральному нововолинському ринку. Люди занепокоєні, і зрозуміти їх можна. Зараз сплачують за оренду по 200 грн. на місяць. Вклалися в облаштування своїх контейнерів і прилеглої території. А тепер отак усе покинь і йди невідь-куди?

– Та ми мера винесемо разом з кріслом! Нас 2000 чоловік на ринку торгує. Не допустимо!

Угоди з ними адміністрація ринку уклала лише до 1 грудня, хоча завжди укладала до 31-го. Раніше на це не звертали уваги, а тепер запідозрили підвох.

Хтось із підприємців навіть бачив макет того торгово-розважального центру. Із проектом прийшов сюди, кажуть, луцький бізнесмен.

 

Він може виглядати якось так… Це у Києві

 

Або так. Це у Вінниці

 

На одній із найближчих сесій депутати Нововолинської міськради нібито мають ухвалити рішення щодо ринку і ТРЦ.

РАДАР перевірив цю чутку в депутата Володимира Шаповала. Той сказав, що нічого не знає, розпитає членів земельної комісії. Наступного дня розпитав. І вони не поінформовані про таку затію.

Однак наші інсайдери наполягають: цей бізнес-проект існує. І в розмовах згадують як одного з лобістів голову земельної комісії міськради Л.Климовича.

Запрошуємо користувачів поділитися інформацією і думками з приводу.

РАДАР вважає: ринкових підприємців у найближчий рік нікуди не виселять. Бо навіть якщо є такий “інвестор” і депутати затвердять перенесення ринку, то нове місце під ринок іще треба облаштувати, а це в нас швидко не робиться.

Також є процедура громадських слухань і регуляторних актів.

Одне слово, торгівля на ринку триватиме і після 1 грудня! Але диму без вогню не буває, і чутка зі стелі не взялася.

РАДАР хотів би почути і позицію підприємців із центрального ринку. Адже за ними стоять 2000 родин.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: