Ринок перенесуть і збудують торговий центр?..

208 8540

 – А ви чули, що нашому ринку працювати лишилося недовго? Його перенесуть у район м’ясокомбінату або на пустир у 15-му мікрорайоні. А на місці ринку постане торгово-розважальний центр.

Три поверхи – під бізнес, там будуть ятки тих підприємців, які платитимуть 1400 грн. оренди на місяць.

А на четвертому поверсі – льодова арена.

 

Таку дивну чутку обговорюють на центральному нововолинському ринку. Люди занепокоєні, і зрозуміти їх можна. Зараз сплачують за оренду по 200 грн. на місяць. Вклалися в облаштування своїх контейнерів і прилеглої території. А тепер отак усе покинь і йди невідь-куди?

– Та ми мера винесемо разом з кріслом! Нас 2000 чоловік на ринку торгує. Не допустимо!

Угоди з ними адміністрація ринку уклала лише до 1 грудня, хоча завжди укладала до 31-го. Раніше на це не звертали уваги, а тепер запідозрили підвох.

Хтось із підприємців навіть бачив макет того торгово-розважального центру. Із проектом прийшов сюди, кажуть, луцький бізнесмен.

 

Він може виглядати якось так… Це у Києві

 

Або так. Це у Вінниці

 

На одній із найближчих сесій депутати Нововолинської міськради нібито мають ухвалити рішення щодо ринку і ТРЦ.

РАДАР перевірив цю чутку в депутата Володимира Шаповала. Той сказав, що нічого не знає, розпитає членів земельної комісії. Наступного дня розпитав. І вони не поінформовані про таку затію.

Однак наші інсайдери наполягають: цей бізнес-проект існує. І в розмовах згадують як одного з лобістів голову земельної комісії міськради Л.Климовича.

Запрошуємо користувачів поділитися інформацією і думками з приводу.

РАДАР вважає: ринкових підприємців у найближчий рік нікуди не виселять. Бо навіть якщо є такий “інвестор” і депутати затвердять перенесення ринку, то нове місце під ринок іще треба облаштувати, а це в нас швидко не робиться.

Також є процедура громадських слухань і регуляторних актів.

Одне слово, торгівля на ринку триватиме і після 1 грудня! Але диму без вогню не буває, і чутка зі стелі не взялася.

РАДАР хотів би почути і позицію підприємців із центрального ринку. Адже за ними стоять 2000 родин.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
208 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Депутат
4 років тому

Якщо такий проект є – його обов’язково потрібно продовжувати. Місто має розвиватися та мати сучасні торгівельно розважальні центри де могла б відпочивати молодь, мами з дітьми . Місто однозначно від цього виграє і стане більш привабливішим . А те що ринок перенесуть – це також великий плюс, люди матимуть де працювати

editor
4 років тому
Відповісти  Депутат

і що ж це за депутат такий, що боїться назватися? Ви ж депутат, а не щур із підвалу на пр.Перемоги, 1-а?.. 🙂

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Депутат

Анонімний “Депутате”! Якщо вас обрав народ то “папи” Сапожнікова боятися не треба. І задирати руку по його команді, на сесіях міськради, теж посоромилися б. Ви присягали на вірність громаді, яка вас обрала. І пункти передвиборчих своїх обіцянок, таки треба було б до кінця своєї каденції виконати у повному обсязі. А не підгавкувати місцевим можновладцям за неправедну плату у вигляді комунального майна та вкрадених із міського бюджету людських, важкою працею, зароблених гривень.

Українка
4 років тому
Відповісти  Депутат

Пане депутате,а скажіть за які шиши розважатись? Хіба що у вас грошенят просити! Які пенсії у нас,які зарплати,а молодь де працює? Магазин і бар,на 2700 чистими в кращому разі можна прожити з такими цінами на ринку і на комуналку,а порозважатись можна? Місто потонуло в безробітті,а ви про розваги! Хіба що для себе будуєте!

Діма
4 років тому
Відповісти  Депутат

Згідний з вами

Тетяна
4 років тому

Хороша ідея. Чому хороша? Тому що вже наші базарники гень знахабніли. Недоважування, шалені ціни (на ринках області вони значно нижчі), не завжди якісний товар . Надаю перевагу торговим центрам. Зайдіть в наш м”ясний павільон. Продавці неохайні, багато товару , який стоіть просто у них під ногами і ще неввдомо де вони зберігають товар, що не продався і який потім вони дуже вміло вам втюхівають.

Валерій
4 років тому
Відповісти  Тетяна

У мене тітка на базарі торгує, прийшов якось з дитиною 2.5 роки!до неї по закупи, мала каже : тату хочу сосиску, взяв 3 штуки , приніс додому , а вони слизькі вже! Ніякої совісті, отак втюхати блізькій людині , дитині прострочений товар!

гість
4 років тому
Відповісти  Валерій

В ” Нашому краї ( магазин првладних осіб) теж комусь би втюкали тухлі яйця,якби не програмама “Ревізор”

Ігор
4 років тому

В неділю був на ринку. І не повірите. Думав коли вже закриють ринок і побудують закритий і теплий ТРЦ, щоб можна було сухо і тепло щось приміряти. Я як покупець за ТРЦ! Підприємці вам не здається , щоб заробляти на нас треба створювати умови для цього заробітку? А то ви хочете на мінімальних податках отримувати надприбутки.

Валерій
4 років тому
Відповісти  Ігор

Ви що! які умови ! Вони кінці з кінцями звести не можуть! 200 грн. в місяць оренди! Цеж здирництво! тільки він може людей дурити , а якщо його , то це не справедливо!

Тролик
4 років тому
Відповісти  Валерій

Валерій, чому в тебе стільки жовчі? Тебе базарники обідили? Чи ти бот “Сторіка” ?

Валерій
4 років тому
Відповісти  Тролик

Бот сторінка( В нас в країні так прийнято, якщо в людини є точка зору, то він бот сторінка, провокатор , сепаратист і тд. і тп(

компроміс
4 років тому
Відповісти  Ігор

А тому підриємцям не відкрити ТРЦ і здавати в оренду торгашам Сторонського і іншій їх медіа та бізнес компаніїям по зашкалюючим цінам. Або приватизувати землю під контейнерами і нехкай довічно власники ТРЦ платять підприємцям орендну плату за землю на яккій збудована їхня нерухомість.

Гість
4 років тому

Давно пора знести те убожество родом з совка і побудувати сучасний великий торгово-розважальний центр!

Сам себе сам
4 років тому
Відповісти  Гість

Может и надо снести рынок, но в нашем городе процветает коррупция и полная профнепригодность властей. Именно эти явления заставляют задуматься – а всё ли будет хорошо с торговым центром? Не очередной ли ход это для создания благоприятных условий для родственников, кумов, братьев, сестёр, сватов и т. д. в извечной борьбе за место под солнцем?
И опять-таки -а кто именно( по-настоящему) будет владельцем этого центра? О́пять мэр нашего города и его приближённые?

editor
4 років тому
Відповісти  Сам себе сам

Скажіть мені, хто проштовхує проект, і я скажу вам, хто “в долі”…

Сам себе сам
4 років тому
Відповісти  editor

О кто рулит в городе? Ведь кто-нибудь с улицы не подавал прошение или идею в горсовет!? Какому-то милиардеру нужно это место. Он пообещал что-то мэра города – и пошло-,поехало. Собственно это может быть кто угодно и откуда угодно, главное, что бы деньги были. Кто платит, тот и заказывает музыку.

підпрємці
4 років тому
Відповісти  Сам себе сам

Ще в 2006 р топографічні знімки робили для нового проекту і не КИЇВСЬКІ і не ЛУЦЬКІ, , а наші місцеві…..Ті, хто “розпускав байди про київських”. зараз в сапога депутатами поставали.

editor
4 років тому
Відповісти  підпрємці

можна детальніше про місцевих і про топографію???

Оля
4 років тому

Нехай і будують там де є вільна земля,люди в свій час витратили не малі гроші,на свої контейнери.Умніки,які не вклали ні копійки,тільки і будуть розказувати де кому і шо будувати.Є вибір де закуплятись,вперед!!!!!Товар коштує грошей,місце,податки.Для декого це єдиний вихід заробити хоч якусь копійку,щоб кормити сім’ю.

Гість
4 років тому
Відповісти  Оля

Можливо, прийдеться навчитись працювати !

Оля
4 років тому
Відповісти  Гість

А можливо Ви спочатку вникнете у все це,а тоді коментувати будете,де і кому працювати?!Легко тільки на словах

Іван
4 років тому
Відповісти  Оля

Власний бізнес ніколи не був справою легкою, тим більше у сучасному світі де стрімко розвивається інтернет торгівля.

Іван
4 років тому
Відповісти  Оля

Чому ж ви там стоїте за “копійку”? Ідіть працювати на підприємство і буде вам щастя!

Тролик
4 років тому
Відповісти  Іван

Іване, де ти підприємство бачив? Щоб працювати за фахом, а не кури скубати за копійки?

Іван
4 років тому
Відповісти  Тролик

Сайт rabota.ua, та work.ua тобі в поміч.

Тролик
4 років тому
Відповісти  Іван

Собі в поміч приміни свої сайти, а я сам собі створив робоче місця.
І податки плачу, які Сапожніков витрачає на сплату штрафів, через суди Анатоля.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Тролик

Ці штрафи за рахунок платників податків м. Нововолинська – мізер, якщо порівняти їх із наслідками 20-річної “роботи” великого і орденоносного “господарника”.

Ксенія
4 років тому
Відповісти  Іван

ха ха.На яке підриємство?В нас напевно процвітаюче місто,де можна влаштуватись на роботу.

Для Івана
4 років тому
Відповісти  Іван

Так всіх на базар і нагнали з підприємства “завод СТО”. А завод СТО місцеві олігархи “ОПРЯДКОВУВАЛИ” таким чином —-що дорожче заганяли у Польщу,інше на металолом. А приміщення заводу забирали за безцінь у приватну власність на свояків та підставних осіб. Файно облагородили найпотужніше і єдине за унікальністю підприємство. За бурянами не видно приміщень А Людей тисячі робітників кинуто напризволяще, ,,
Якщо є у місті такі крутелики, чомуб не облагородити оцю територію. Там і місця набагато більше ,ніж на ринку – є де розгулятися накраденим грошам.

Валерій
4 років тому
Відповісти  Для Івана

Завод СТО , наскільки я знаю викупив холдинг БОГДАН

Валерій
4 років тому
Відповісти  Оля

Щоб прокормити сім’ю можна піти працювати! Хоча для цього треба більше , ніж знати фраза ” долар подорожчав !це ще по старій ціні! На наступний раз ще дорожще буде!” як так тяжко на завод ідіть за 3200! з 7.00 до 16.00

Румпель
4 років тому
Відповісти  Валерій

(як так тяжко на завод ідіть за 3200! з 7.00 до 16.00 ) серйозно? 3200 кажете? а 2600 не пробували написати?

Валерій
4 років тому
Відповісти  Румпель

ну 3200 це грязними)

Оля
4 років тому

Ви собі уявіть,що ви живете в будинку,а його хочуть знести,бо бач комусь торговий центр на тому місці потрібний,щоб ви розумні тоді б говорили,хто вам все поверне?

Віталій
4 років тому
Відповісти  Оля

Недоринок – це не приватний будинок і люди там не живуть, а працюють. Давайте без максималізму. Ще достеменно не відомо що і як має бути і чи взагалі щось подібне планується. Хтось чув, що хтось сказав про те, що хтось подумав.

editor
4 років тому
Відповісти  Віталій

Я колись написала про тихушний прихід у Новік “Курчака”. Іще ніхто ніде не гомонів, але інсайдер надав мені деяку інформацію.
Написала про сморід, який стоятиме довкола, про комбікормовий завод, який прийде з ним у пакеті і смердітиме не менше. Написала, що місце вибрали досить невдале для мешканців (для бізнесу – вигідне, так).
Усі прочитали й забули. А 4 місяці потому депутати міськради продали Мартиняку земельку за безцінь. Мартиняк традиційно пожлобився – і замість комбікормового зробили “Екопротеїн”. А далі ви знаєте й нюхаєте… “Курчель №5”.

Стелла
4 років тому
Відповісти  Оля

Ну Ви і порівняли власний будинок і контейнери!
Що ж там базарники вклали?Після базару повно сміття після себе лишають,невже після себе важко прибрати?А контейнери,якщо вони ваші,то можете іх забрати з собою.Ціни виставляють такі , що у великих містах дешевше закупитись!

Оля
4 років тому
Відповісти  Стелла

Щоб Ви шановна знала,у декого контейнери коштували як однокімнатна квартира,не знаєте не пишіть,заберу я його і піду на металобрухт хіба здам,за дві гривні.Я за всіх не відповідаю.А чого будинок не рівняти,теж мабуть на цьому не знаєтесь,ну Слава Богу

Володимир
4 років тому
Відповісти  Стелла

Місце з контейнером пару років назад коштувало 4000-4500дол.Чи це для вас копійки???

Гість
4 років тому
Відповісти  Володимир

Ви вже відбили ту суму, не прибіднюйтесь. а то все плачитесь, тільки з того базару на іншу роботу не йдете, правда?

наташа
4 років тому
Відповісти  Гість

добре чужі гроші рахувати.

Валерій
4 років тому
Відповісти  Володимир

нещасні) можете дерти з людей тепер в “три дорога” виж купили контейнер!

Іван
4 років тому
Відповісти  Стелла

Дійсно дешевше, вибір більший і речі якісніші.

Іван
4 років тому
Відповісти  Оля

Через таких як Ви наше місто і стоїть на місці! Відкрийте очі, світ не крутиться навколо продавців ринку! Вийдуть продавці на мітинг, то і звичайний народ підніметься, адже нас більше! Прислухайтесь хоч трохи до думки покупців, а не лише до власної вигоди!

editor
4 років тому
Відповісти  Іван

Звичайний народ, себто покупці, можуть успішно ходити (доїздити) в ТРЦ на 15-й (де пустир) або в інше не зайняте поки що місце. Не треба зіштовхувати лобами покупців і продавців. Розумна влада відведе місце для торгово-розважального центру без громадських конфліктів і без виносу мера з кріслом.
Якщо розумна.

Іван
4 років тому
Відповісти  editor

Можливо… А можливо і те, що майбутні забудовники хочуть викупити землю, а не взяти в оренду і також цілком можливо що їм більш цікава земля ближче до центру? Це все ж звичайно припущення, адже невідомо поки хто і що? І чи взагалі є якийсь грунт під цією новиною.

Валерій
4 років тому
Відповісти  Іван

Думка Покупців? Вони маму рідну обважать! а ми для них вобще не люди!

editor
4 років тому
Відповісти  Валерій

Що ж це ви такі обважені й ображені на продавців? Та зазвичай нормально обслуговують, із посмішкою, кажуть: “Приходьте ще”.

Валерій
4 років тому
Відповісти  editor

Ага)

Валерій
4 років тому
Відповісти  Оля

Ви зациклились на свому ринку! там вам добре ! відкрийте магазин! супермаркет! ви ж навіть за свою виручку податок не платите ! стоїте там і тільки мало вам , мало , люди за неадекватними і не обгрунтованими цінами купляти не хочуть!

покупець
4 років тому
Відповісти  Валерій

А в записаних на Климовича та його родичів магазинах сильно розкуповують дивани, і прочий непотріб ? А в Базиліку теж покупців не спостерігається,,а ціни не падають.

editor
4 років тому
Відповісти  покупець

а які магазини на депутата Климовича та його родичів записані?? У його декларації магазинів жодних!

хотілосьби знати
4 років тому
Відповісти  editor

А до якої партії на цю хвилину Льоня належить? А як же на рахунок публікації Льоні погорільця. От бідак Льоня і бань немає і торгів у підвалах немає ,А Радар повідомляв ,що льоня намагався спростувати ,що бізнесвумен у нього мама ,а не він . А,може,він тільки приміщення в оренду здає.? А скільки на ньому тих приміщень в т.ч. безкоштовно отриманих.???

Оля
4 років тому
Відповісти  Валерій

А відкрийте Ви,я прийду до Вас покупцем!

АНАТОЛЬ_
4 років тому

Таке вже було. Ринок мали закривати. Проте, я не вірю, що наші перелякані базарні торговці винесуть мера із мерії, разом із кріслом. Такі погрози теж вже були. Але коли місцева влада гнівалася і тупала ніжкою, войовники разом зі своїм керівництвом розбігалися навсібіч і смиренно просили пробачення. Отже, Вікторе Борисовичу, ви на вірному шляху! Вони вам іще й заплатять, аби їх не чіпали. Понесуть хабарі прямо в міську раду і платитимуть податки, як і раніше платили. А ви собі та заступникам збільшите оклади та введете іще із десяток всіляких там, різних доплат і премій за високу продуктивність вашої праці. :)))

Віталік
4 років тому

давно пора знести…
зайдіть після базару і пройдіться по рядах…
там навіть якщо каву випити можна то смітника куди викинути сміття не знайти…
ціни дорожчі нім по магазинах в місті.
Чому б не платити дорожче за місце і працювати в чистоті та теплі?

Оля
4 років тому
Відповісти  Віталік

Це до дирекції ринку,а не до людей які там працюють.Нам теж не комфортно,І мабуть на одних базарниках і росте бюджет міста

editor
4 років тому
Відповісти  Оля

а чого інші підприємці мовчать? хай підтягуються коментувати.

підпрємці
4 років тому
Відповісти  editor

А на інших підприємців оформлено чужі магазинчики. Як будуть кричати -потраплять в тюрму ,вони вже попалися на гачок і до віку зачепініло будуть мовчати.

Іван
4 років тому
Відповісти  Оля

Шановна, Ви певно Нововолинськ з Хмельницьком переплутали? Ви ж підприємець і рахувати не вмієте? Отак і ведеться у нас бізнес…

Валерій
4 років тому
Відповісти  Іван

Пане Іване! щоб ставити ціну від фанаря і кричати долар подорощав вистачить і двох класів )

Оля
4 років тому
Відповісти  Валерій

А можна мати і вищу освіту,а бути звичайним хамлом в неті!!!!

Оля
4 років тому
Відповісти  Іван

А наші податки не у місцевий бюджет ідуть?

Оля
4 років тому
Відповісти  Іван

Рахувати мабуть не вмієте Ви,в нашому місці ніде стільки людей не працює,і добросовісні платять податок,а сума залежить від категорії.

Податкова
4 років тому
Відповісти  Оля

Шановна Оля, більша половина базарників 31 грудня 2016 року стояли в довжилезній черзі у реєстратора , щоб закрити підприємницьку діяльність. Відповідно на ринку торгують не підприємці, а базарники ,які не мають ніякого відношення до наповнення міського бюджету , так як не сплачують ніяких податків.

Оля
4 років тому
Відповісти  Податкова

Одні мали статус підприємців навіть не заради торгівлі, комусь просто навіть для візи це потрібно було

Валерій
4 років тому
Відповісти  Оля

Боже милий! дякую вам за спасіння нашого міста!

цікавий
4 років тому
Відповісти  Віталік

І по ск будеш брати за оренду ,шановний віталіку ?

Оксана
4 років тому

Дуже правильне рішення, а ті хто зараз працюють на ринку зможуть перейти на новий ринок. А то їхні ціни порівняно з ринками інших міст зашкалюють, а умови бажають кращого.

Оля
4 років тому
Відповісти  Оксана

А ви в змозі втратити все те, що роками вкладали у цю залізну банку(контейнер), а це немалі суми, товар, який продаєте, і перейти у торговий центр, де оренда тільки буде 10000 в місяць? Я – ні.
Нехай будують той торговий центр, але на пустій землі, нікому не в убиток

editor
4 років тому
Відповісти  Оля

10 тисяч?..

Оля
4 років тому
Відповісти  editor

А поцікавтесь скільки коштує оренда куточка у магазині

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Оля

І мені теж цікаво, скільки коштує оренда 1 м. кв. у “ВОПАЦІ” під бутик, що як подейкують належить родичам міського голови В.Сапожнікова? Ну ж бо, “сміливці” із числа орендарів того закладу, загальною площею 3500 м.кв.! Напишіть правду. Хоча б один раз у житті!

Тролик
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Ставка була 400 доларів за конурку .
Я думаю сильно не змінилася

Вадим
4 років тому
Відповісти  Оля

Середня ціна оренди 200грн. м*кв, так що орендуючи 50 квадратів(практично два магазини як-“Статус”) то буде і 10000тис.
А базарники звичайно будуть панікувати, бо контейнер коштує шалені гроші… як колись квартири в 2008році.

Іван
4 років тому
Відповісти  Оля

У статті було зазначено 1 400 грн/місяць. Звідки сума у 10 тис? У тому і справа, що більшість власників консервують роками ті товари у названих Вами “залізних банках”! І з кожним роком один і той самий товар дорожчає, аргумент звичайно стандартний: “Ви курс долара бачили?”. От так і живемо…

editor
4 років тому
Відповісти  Іван

1400 грн. – це з чуток. Це не факт.
А скільки коштує куточок (ятка) у нововолинському супермаркеті чи торговому центрі – нам підкажуть підприємці.

Валерій
4 років тому
Відповісти  Оля

Пані Ольго! я працюю зварником 5 розряду, у мене заробітна плата 6000 мінус 1400 податок ! скажіть будь-ласка який дхід отримуєте ви? і скільки податку ви при цьому платите?

Оля
4 років тому
Відповісти  Валерій

Податок плачу від мінімальної зарплатні,якої не наторговую,субсидію рахують по двом мінімальним,грязними,тільки Ви заробляєте стабільно свою запрлату,а я за два місяці можу нічого не вторгувати,але це нікого не цікавить,це не звільняє мене від всіх проплат,місця,оренди,охорони,податку,за товаром мушу їздити,бо товар візуально потрібно оновлювати,працюватм кожен день на роботі можливості немаю,є дитина,яку лишити немає на кого.

Оля
4 років тому
Відповісти  Валерій

20-23 відсотки на державній посаді,у Вас приблизно 18 то вже не 1400

Валерій
4 років тому
Відповісти  Оля

Не наторговуваїте мінімалку – ха ха ха) , а з подтками ще є пенсійній фонд ,
з якого вам потім з моїх же податків пенсію дадуть , військовий збір, профспілкові внески, утримання ЕВС !

Оля
4 років тому
Відповісти  Валерій

Ми і пенсійний платим ха ха ха))))) Не рахуйте мої гроші, я Вам у кишеню не лізу, ні в кого нічого не прошу, но і Ви мені не указ. Нещасний, пенсію мені дасть, бридко читати

Оля
4 років тому
Відповісти  Валерій

А від профспілки можна відмовитись,і подарунок дитині купити за власний рахунок,у нас є плата в страховий фонд,не думайте,що Ви самий розумний

Оля
4 років тому
Відповісти  Валерій

Я тут за тисячі не розписуюсь,а особисто за себе,можу взяти Вас на моє місце,тоді поговоримо

Тролик
4 років тому
Відповісти  Оля

10 доларів квадрат, приблизно така оренда, вопак – ціни вищі, бо це козирні місця

Оля
4 років тому
Відповісти  Тролик

На сайтах є оголошень багато про оренду,поцікавтесь для свого розвитку

Петр Объедков
4 років тому

Я живу в Москве недалеко от ст.м.Сходненская. И у нас раньше был аналогичный “Шанхай” то же самое творилось возле метро “Планерная”. 6 лет прожил в Ковеле(это моя Родина) и в январе вернулся домой в Москву. Поехал к метро и не узнал местность. Вместо контейнерного рынка перехватывающая парковка для машин. Естественно я как покупатель возмутился, было очень удобно и дешево. С меня дети посмеялись и отправили на ст.м.Планерная. А там отгрохали 3-х этажный рынок!!! Красивое здание! Не стал искать знакомых женщин с вашего Нововолынска это заняло бы не меньше 2-х часов. И сразу наткнулся на знакомую семью молдаван, я у них 15 лет покупаю рыбу. Сразу посмотрел цены – ниже магазинных, разговорились. Они довольны ведь теперь они работают в тепле и за воротник с неба не капает. Дождь и снег их товар не испортит – рыба. Аренда стала немножко выше чем на открытом, но это их вполне устраивает. Место бойкое, покупателей хватает. Если планируют размещать бизнес-центр это конкретная глупость. На чьи деньги построено здание не знаю, но половина из городского бюджета это точно и проект оплачен городскими деньгами.

Дмитро
4 років тому

Давно пора закрити цей ринок. Це ганьба для міста! Цікава думка! Всі переживають за підприємців -торгашів. А ЗА ПОКУПЦІВ хтось хоч раз згадав?! А ви пробували купити на ринку мішок картоплі чи цукру! Я на рахунок того, що припаркувати авто НЕРЕАЛЬНО! Бо всі паркомісця на 90% зайняті машинами саміх базарників. Тим більше – сама структура ринку – це замизганий, тісний, смердючий базар африканських країн третьго світу!

Тетяна Львів
4 років тому
Відповісти  Дмитро

Згідна з Вами!!! Чоловік мій каже що то “клоака” посеред міста!!)) Брудно!! з тих натягнутих бризентів по рядах ллє на голову, купа карманників!! стати машиною треба аж на об’їзній чи біля податкової… Купили контейнер?! Так на скільки мені відомо є техніка яка може його перевезти… ну якось же він (на базарі) там опинився?!)

Продавці в нас на тому базарі – хамло з хамла!!!! Татові на день Народження хотіла купити вишиванку. Підійшла до Пана, який на продуктовому має з таким товаром контейнер. Почала розпитувати про ціни , на що отримала відповідь: “ти ціни прийшла попитати чи будеш купляти??” 😠 я сказала, що мені треба знати ціни, щоб зорієнтуватися чи можу я її купити чи ні. він показав між ряди і попросив піти собі геть!!!!😂
ну що це за менталітет, га?? де банальна ввічливість? Думає що він один таке продає. Сама більш не підійду туди і Вам не раджу!! А вчора купляла шапку, і та сама ситуація))))
Тому я за те, щоб комфортно було всім – і покупцеві поміряти щось в нормальних умовах, і продавцеві можна було б приділити трохи уваги своїм клієнтам, а не стояти “синьо-фіолетовому” від холоду і думати що всі хіба морочать одне місце і ліпше їх послати!!

Валерій
4 років тому
Відповісти  Тетяна Львів

Просто стоїть в тому контейнері, нещасне до 10 порахувати не вміє, і думає що царь світу

Сергій
4 років тому
Відповісти  Тетяна Львів

То яка проблема? Будете їздити на 15-тий чи до мясокомбінату в гарний торговий центр, де буде не брудно, де чомусь відразу пропадуть карманники, де продавці відразу стануть привітними а не “хамло з хамла”, мабуть від того, що в торговому центрі будуть торгувати.
А за продавців на ринку не переживайте сильно, вони якось і без вас обійдуться.
А то якось не зрозумієш вас, то більше туди не піду і другим не радже і вже відразу знову туди за шапкою))))

Тетяна Львів
4 років тому
Відповісти  Сергій

Коли приїжджаєш на вихідні до батьків і застає така негода – вибирати не приходиться де купувати шапку.😕. . . то поперше. хамовитих людей вистачає не тільки в Нововолинську і не тільки в нас на базарі, ну але по збігу обставин я щоразу на них наштовхуюсь. то по друге. ну і ясно шо “ви” ( буду до вас теж на ви і з маленької букви) і без мене матимете покупців… але то до пори до часу!! Заїдьте приміром в луцький “Ювант”. Є охорона, п’яні “Василі з біляшами чи хотдогами не ходять”, ціни дешевші ніж в нас, продавець знає про слова менеджмент і маркетинг, тому він не париться, що оренда там виходить дещо дорожче.
Але питання стояло просто про переїзд ринку з центру міста. Ніхто ж ніби не збирався забирати ваші другі домівки – контейнери. ))) В центрі міста має бути щось культурніше, цікавіше і гарніше.

Оля
4 років тому
Відповісти  Дмитро

А давайте все позакриваємо,курчак,бо він смердить,кроноспан,бо він смердить,останні шахти,бо там жах.І будемо всі тусити в торговому центрі,на катку!!!!

Лима
4 років тому
Відповісти  Оля

Будемо розвиватися у торговому центрі і на картку. Будемо такі розвинуті – на усі гроші, які маємо.😃

Гастроентеролог
4 років тому

Ну, хоч одна чудова новина! Нарешті той смітник серед міста приберуть!
І таки да, рахую, що ми-покупці заслуговуємо купувати в комфортних умовах, бо це ми платимо гроші за все. Не заслуговуємо на хамство базарних торговок. Хоча багато продавців, таки дуже уважні і хороші.
Торговий центр у центрі- просто супер! Льодова арена- це прекрасно! А то живемо, як у середньовіччі. Крім барів з бидлом та палацу культури з поющімі бабцями немає куди піти.
Торговому центру- бути!

Людина
4 років тому

Ну, що ж сказати… Як і плюси так і мінуси у цій ідеї явні. – : В першу чергу мені напрошується питання, а як буде з людьми похилого віку, які торгують заробляючи копійчину так і на ринок ходять, щоб і потратити копійчину? +: ТРЦ-так це новий рівень, статус бізнесу. Комфорт для покупців. Затишок для дітей. Одним словом Європа нового бачення, яка у малих містах відстає добряче. – : І тут явно, що Європа ТРЦ буде так влаштована, що ми точно не побачим там бабуль з продажем встилок в зуття, хусток, чобіт. Так як це не лакшері, а про гроші, оренда, дохід тут взагалі нема, що говорити. А їсти всі хочуть і виживають. Ну і, якщо перенесуть невідь куди може маршут безкоштовний зроблять для дідусь, бабусь та й взагалі. Це, що живеш в центрі, а на базар на 15 тіпа. Тут явно мер продбає, щоб машина нержавіла його, а прокачувалась. +: Порядок, естетичний вигляд, все в одному місці. (Будучи малою я дивилась на 9-ти етажку в центрі і говорила як класно було б як би це був ТРЦ з ескалаторами. Весь бізнес міста в ньому)))) – :ТРЦ-корупція влади 99% не для простих смертних. Вони на той світ всеодно, які б лимони не були не заберуть, але факт свинячиства мала куча дайте ще, факт. Цікаво благочинний фонд нашими мажорами влади спонсорується хоч один. Ой, багато шо ше хтілось би висказати. Останє. Базарники!!! Якщо, хочете зберегти ринок!!! Як мінімум вашим 2000союзників не пожлобіться, а вкладіть гроші для модернізації ринку, покращення умов. Тобто: Накритий повністю базар, чистота після себе любімого, а не прибиральниця ваш гадюшник розбирати. Даже у Європі прибиральниця-це дуже цінна людина, яка підтримує чистоту, а не розгрибає. Ладно хватить…))) Всім добра)

editor
4 років тому

Наталія Мелещук: Раніше на 15-му мали збудувати розважальний центр, лишилось тільки поле.

Вуаля
4 років тому
Відповісти  editor

Це також мав бути торгово-розважальний центр, але 2 гектари землі вкрали. Ще мав бути оптовий ринок біля 4 шахти, але 10 гектарів землі вкрали. А ще мав бути торговий центр біля ринку, навпроти друкарні, де дерева позрізали. То що ж побудували? Племінник мера добудував один ряд ринку (від дороги) на газовій трубі, а контейнери продав.

Гість
4 років тому

З цим так званим “ринком” давно пора навести порядок.Він просто себе”пережив”.Парковок немає,не під’їдеш,люди змушені на львівській трасі паркувати машини.Торговці позаймали всі тротуари,бордюри,під деревами розкладають ятки з крамом,поряд кури-гуси.Все це в воді,болоті…Хаотичне нагромадження іржавих контейнерів…Цивілізація пішла вперед,а совдеп в Нововолинську зостався…Але цей ринок не треба трогати-давно потрібно збудувати новий в іншому місці,з комфортними робочими місцями,зручним доїздом,парковками.Можливо,новий ринок вдихне в Нововолинськ свіжий подих.А час все розставить на свої місця.А старий ринок нехай теж функціонує,будуть конкурувати між собою…

editor
4 років тому
Відповісти  Гість

теж так думаю, що старий ринок має працювати. А якщо його переносити, то ЛИШЕ зі згоди абсолютної більшості ринкових торговців. Не буде згоди – просто модернізувати. Модернізувати треба в будь-якому разі.

Аль почино
4 років тому
Відповісти  editor

А причём здесь базар ники, рынок же не ихний,надо у жителей города спросить,нужно ли им этот недоразумение в центре

Сергій
4 років тому
Відповісти  Аль почино

А базарники вже перестали бути мысцевими мешканцями?))) Клоун)))

ДЕРИБАН
4 років тому
Відповісти  Гість

Навести порядок – це означає в нашому місті одне – вдеребанити

Іван
4 років тому

Ідея супер! Згідна з коментарем, що місто повинне розвиватись! Це ж додаткові робочі місця! Однозначно проти будуть тільки базарники, які як вони кажуть заробляють 10-15% і більше 5 -10 грн на речі “скинути” не можуть… )))

editor
4 років тому
Відповісти  Іван

Іване, ви “згідна”?.. 🙂

Іван
4 років тому
Відповісти  editor

Комп’ютер дома один, а на вашому сайті якщо один раз напишеш коментар, то наступні ідуть під тим самим ніком. Зверніть увагу.

editor
4 років тому
Відповісти  Іван

Та ні, є пустуни, які з одного компа пишуть під 10 ніками. І нічого, проходить.

Іван
4 років тому
Відповісти  editor

Ще краще зробити коментарі з прив’язкою до профілю в ФБ, тоді анонімів буде менше. Якщо ж Ви хочете розуміти хто пише.

editor
4 років тому
Відповісти  Іван

та можна, але хто зараз заважає називатися справжнім ім’ям?

Волинянка
4 років тому
Відповісти  Іван

які 5-10 грн? Ми вже давно купуємо речі у Вол-Волинську або Луцьку Там цей же товар набагато дешевший А ринок пора зносити , вивести з центру міста Чого ви ( працівники базару) переживаєте за свої контейнери? Якщо перенесуть ринок . то і свої контейнери ви поперевозите І аренда там буде меньша. ніж в комплексі

нетерпеж
4 років тому
Відповісти  Волинянка

А чого до Луцька їздити за покупками ? Так у нововолинську тих мерівських і сторонських магазинів,як горохом обсипано… І тобі за шию дощ не капає, і вітер в морду не дує…. ,і 24 год. на добу працює , Але не в покупках проблема……..
БІЛЬШ РОЗКРУЧЕНОГО МІСЦЯ ДЛЯ ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ СИЛЬНО ЗАКОРТІЛО,

Сергій
4 років тому
Відповісти  Іван

А чому вони повинні “скидувати” більше?

Kek
4 років тому

Тільки не на 15му. Базарнікі і ті хто туди ходять все накволо поза***рають. я вже не говорю про бидло яке буде болото з газонів вивозити

Оля
4 років тому

Я не буду за всіх говорити,це особисто моя думка.Торговий центр,це класна ідея,як мама,як звичайна людина ціную вибір(де скуплятись).Но не в ущерб комусь.

Коля
4 років тому
Відповісти  Оля

Щось так всі радіють тому торговому центру (Хтось то все під себе підмяти хоче і ціни там нище не будуть), певно такі виселять базар. Особисто мені ринок не заважає хоча нічого там не купуюю Ціни як в магазині та ще й обважать 🙂

Валерій
4 років тому
Відповісти  Оля

А ви самі на базарі скупляєтесь , чи дорого?

Оксана
4 років тому

Дуже хороше рішення за багато років. Підтримую на всі 100% нашу владу в цьому питанні. Мами з дітками не мають де розважатись і розвиватись. А наші базарники зажерлись. Ціни – космос! Вдягатись в Нововолинську стало дуже дорого, навіть дорожче ніж в луцькому Юванті, де продавці платять в рази вищу оренду, ніж наші місцеві торгаші. Продуктовий ринок брудний і панує повна антисанітарія і хамство з боку продавців. Контейнери ніхто у них забирати не буде, перевезуть свої пожитки на нове місце і будуть далі базарувати. А в період новобудови ринку підприємці підуть на державні роботи і можливо зрозуміють як на таку зарплату можна вдягнути дітей і прогодувати за ті суми які вони виставляють за свій товар.

житель 2
4 років тому
Відповісти  Оксана

а товар їм подарували

олена
4 років тому
Відповісти  Оксана

Взагалі діти розвиваються в музичній школі і в Будинку школяра а не в торговому центрі.
А на рахунок низької зарплати то будь ласка всі претензії до вашого роботодавця.

6-школа
4 років тому
Відповісти  Оксана

В центрі міста у 6-школі теж ДЗЮРКА в даху була .Сапожніков швидко її упорядкував – зробив зі школи приватний вуз. ДУЖЕ НУЖДА ВЕЛИКА В НОВОВОЛИННЦІВ У ЦЬОМУ БУЛА. Не для себе ж сердешний старався. …І скільки там зараз зайвої площі пустує…..

6-школа
4 років тому
Відповісти  Оксана

Учнів ” аварійної 6-школи спішно евакували у 1-школу. А зараз студенти ходять в приміщені”аварійному, Сапожніков там їх навчає – і нікому нічого на голову не падає.,

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  6-школа

А що там сталося в 6-й школі?

100%
4 років тому
Відповісти  Оксана

Отак треба ” упорядковувати “комунальне майно і підтримувати Оксану на 100,,можже і10000000000,

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  100%

Немає вже, майже, комунального майна. Немає вільних земельних ділянок, окрім, як для родичів, “кентів” і дружбанів із організованих кримінальних угрупувань. Немає правди і конституційних свобод. І шахтарського Нововолинська незабаром не буде. Якщо його мешканці і далі мовчатимуть та будуть надіятися на польського брата, що врятує їх від безробіття і злиднів.

Юля
4 років тому
Відповісти  Оксана

Десь не там Ви ходите:) Це у нас в Нововолинську всі дуже модні стали, ніби поїхати і купити в Луцьку – це ваау, престиж. Як на мене це смішно, у Нововолинську справді є великий вибір товарів і послуг на будь-який смак. Є магазини з адекватними цінами, і, звичайно, є з космічними, де купувати – це ми самі вже вибираємо. Хтось каже немає за що їсти, але з секонда не вилазять як наркомани скуповують весь хлам там кожного привозу. А хтось іде у «круті» магазини або їде в Луцьк в готовий заплатити в три дорого. І в Луцьку є точно ТІ САМІ у «модних бутиках» в рази дорожче ніж в нас. Як відкриється торговий центр, то ціни не стануть дешевшими ніж зараз на ринку, а навпаки – виростуть. Хто жив – то й живе. Не можна категорично бути в таких питаннях, якщо не подобається базар – ходіть в магазини, маєте можливість – їдьте в інше місто або ще краще в Європу на шопінг:)

Валерій
4 років тому
Відповісти  Юля

до речі на секонді в день завозу якраз скуповують весь хлам) так звані підприємці! за якими нічого не купиш! а потім це все на гумці(

Міла
4 років тому

А нас хлібом не корми – дай чиісь гроші порахувати! Не проблема,приходите на ринок, купляєте,або знімаєте контейнер, вони тепер продаються, або здаються майже через один і досить дешево “мабудь від шаленних доходів”,оплачуєте всі податки – досить солідна сума і косите. Заодно, і позагаряєте в 30 градусну жару, і пострибаєте 20 градусний мороз,і спину порівняєте торбами, і від нічних поіздок задаволення отримаєте, от тоді розкажете легко чи ні. Ніхто не забороняє – ласкаво просимо. Якщо комусь не подобається то хіба в нас мало супермаркетів,магазинів – де можна комфортно скупитись, кожен має право вибору – когось влаштовує, а когось ні. І не потрібно нікого обзивати, я не за хамство – але покупці теж всякі бувають і хамлять повірте не менше.

Вовк
4 років тому
Відповісти  Міла

вихід є! тим самим нещасним підприємцям як Ви описали буде місце у теплі у холодну пору і з кондиціонером у спеку у торговому центрі ))) Спасемо нещасних наглих торгашів з ринку )) -це до наглих торгашів. А нормальним ніхто поганого нічого не напише і не скаже. Тут виразилось незадоволення в коментах, тим торгашам хто не поважає покупців ,а таких більша половина на тому ринку,так як у них закалка та ще стара,нагла противна,бо вони колись були самі багаті, а гроші людей портять.-в більшості-я не про усіх. Є декілька на ринку хороших людей які продають ,це як і по усьому світі.

Валерій
4 років тому
Відповісти  Вовк

я повністю згідний, за таких наглих, пихатих , у нас пкупців і є така думка про всіх базарників!

editor
4 років тому
Відповісти  Валерій

за всіх покупців не розписуйтеся, шановний. І всіх підприємців із ринку огульно не лайте. Всі різні.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Міла

До “Міли”. Все правда. Проте, не покупці ж змушували ВАС обирати такий спосіб життя. Я особисто, ВАМ та й іншим теж, ніколи цього не радив. Сам, колись, був підприємцем і знаю не зі пліток, який це нелегкий та невдячний кавалок хліба. Але ж! Якщо постаратися – завжди його можна намастити маслом та червоною\чорною ікрою. Потрібно боротися за те, щоб клієнти бігли до якогось конкретного контейнера на ринку, а не домовлятися про однакові ціни не залишаючи ані найменшого шансу соціально незахищеним.

житель 2
4 років тому

чому не знести ДКк і зробити на цій теріторії торговий центр
міська рада – теж яка гарна територія!
що ви хочете від того базару? не хочете там скуплятись, не йдіть є магазини і т.д.

Гість
4 років тому

Більшість базарників – стали лінивими***** які тільки й вміють постійно пиячити одразу на своїх робочих місцях безпреривно святкуючи то чиєсь день народження, то в когось дочка замуж вишла, то онука родилась і так далі… при цьому палять свої смердючи цигарки прямо на робочих місцях між контейнерами і від того сморіду мусиш як найшвидше втікати щоб не задохнутись і не дивитись на ті запухлі червоні лиця. Причому ціни на всю ту китайско-підвальну підробку (одяг, взуття) дорожчі ніж в магазинах чи торгових центрах в Луцьку! В Порт-сіті і то все дешевше ніж у нас на базарі!

Міла
4 років тому
Відповісти  Гість

А чому ж ви туди йдете,якщо там такий жах?

наташа
4 років тому
Відповісти  Гість

прочитала всі коментарі просто в шоці. які всі підприємці брудні нікчемні люди. так є магазини ходіть скуповуйтесь там. а на рахунок Луцька не так все там дешевше ніж у нас. завжди люди люблять хвалити чуже а не своє. добре там де нас нема.

Тролик
4 років тому
Відповісти  Гість

я просто караю алкашів продавців або курців – не купую, йду далі

андрій
4 років тому

70 процентів жителів будуть за закритя базару хто захоче купити сільську продукцію купить на стадіоні а для спекулянтів побудувати смітєпереробний завод хай йдуть працювати

editor
4 років тому
Відповісти  андрій

Вже й порахували? Коли зберуться підприємці під міськрадою, прийдіть скажіть їм, куди ви їх хочете працевлаштувати.

Тетяна
4 років тому
Відповісти  editor

Бо дійсно вже до продавців не можна підійти всі на тебе кидаються , чому в великих містах покупцям радіють?

editor
4 років тому
Відповісти  Тетяна

отак прямо всі на вас і кидаються? 🙂

Лима
4 років тому
Відповісти  editor

Та хто там кидається? Таке шо-небудь. Я не за тих і не за інших, але ніколи на мене на базарі ніхто не кидався. Це покупці на базар ходять, щоб торгуватися, бо у магазині не поторгуєшся.

Гість
4 років тому
Відповісти  editor

Нехай собі й працюють далі, тільки уже десь за містом на новому місці в своїх же контейнерах!

архітектор
4 років тому
Відповісти  Гість

Нехай мер зі своєю торговою компанією іде на окраїну. Годі на комунікаціях зводити свої бізнеспроекти.

Тролик
4 років тому
Відповісти  Гість

На Павловому московському патріархаті ринку…

андрій
4 років тому
Відповісти  editor

підприємці це ті хто щось виробляє наприклад рудь самков гоцка а на базарі спекулянти які нічого не роблячи хочуть 100 процентів навару мати а дехто і більше

Тролик
4 років тому
Відповісти  андрій

Виробництву реалізація потрібна. Продукцію Рудя на базарі також реалізують, чи Рудь має сам стояти на ринку згідно твоєї філософії?

Ревізор
4 років тому
Відповісти  Тролик

ви продаєте , з наваром в 20 раз

\"сміття\"
4 років тому
Відповісти  андрій

А керувати тим “сміттям буде Льоня Банщик, чи Ромашевський з Шаповалом ?

editor
4 років тому
Відповісти  \"сміття\"

а до чого тут Ромашевський із Шаповалом?..

базарник
4 років тому
Відповісти  editor

А розпитайте підприємців 2006-2007 років вонм вам розеажуть ,жто під дашком орести-сапожнікова лобіював зведення торгового центру на місці продуктового ринку . Коли підприємці стояли на схода міськради з оберенням проти забудови. ,то в еабінеті Орести “організатори підприємців ринку” втіхаря вирішували зовсім протидежні інтересам підлриємців рмнку пмтання. Та й ви там були . Невже забули ці буремні риночні події.

editor
4 років тому
Відповісти  базарник

ми все пам’ятаємо, от навіть фото цікаве пан Бідзюра надіслав. Готуємо до друку. А які питання вирішили у тому кабінеті?

адотого
4 років тому
Відповісти  editor

Так це ж одна слабо замаскована кагорта. Усі це знають.

для Андрія
4 років тому
Відповісти  андрій

А жто рахував ті проценти ? Ліпше бути порядним підприємцем ,яких Андрій вважає “спекулянтами”, ніж КЛІПТОМАНОМ-ДЕРИБАНЩИКОМ.

Юля
4 років тому
Відповісти  андрій

70% жителів вже проголосували за діючого мера😄

олена
4 років тому

Якщо підприємець зніме торгове місце і буде за нього платити в декілька разів більше то це буде враховано в ціну товару. І він ніяк не буде дешевший. І ще одне …дуже прошу не рахуйте будь ласка чужі гроші.Це просто не порядно.Я сама декілька років там торгувала. Це нелегко повірте.А зараз змушена працювати в Польщі далеко від родини.І напевно це чекає більшість цих людей які працюють на ринку. Напевно тоді стане легше тим хто хоче закрити або перенести ринок.

Валерій
4 років тому
Відповісти  олена

щоб не було дороще , просто накрутку меншу робіть! не в 100 раз!

Тролик
4 років тому
Відповісти  Валерій

Я бачив лише великі накрутки лише на продуктах, і на …..кавунах.
Але кавуни продають айзербаджанці, під дахом Сапожніков-Сторонський, по іншому не поясниш таку кількість нелегальних точок, без оформлених подавців і не в місцях продажу. Причому “хазяїн” цих кавунів один..

гість
4 років тому
Відповісти  олена

А звідки покупців нагоните , щоб 7 ддннів торгуваи ?

Сергій
4 років тому
Відповісти  гість

Ну як звідки? Будуть до нас зі Львова, Луцька їздити)))) Бо в нашому центрі буде саме дешевше у всій Волинській області, не те що зараз на ринку)))

Тролик
4 років тому
Відповісти  гість

Так це підросток, навіщо ставити йому розумні питання? Все одно не пойме

Тетяна Львів
4 років тому
Відповісти  олена

та ніхто не рахує Ваші гроші))) Всі рахують свої!! Та й Ви ото так бідкаєтеся, ніби то найважча робота на світі! не легко у кожній галузі по-своєму. Ніхто з тих хто тут коментує не хоче закриття ринку. просто перенести його в інше місце дасть змогу дихнути мешканцям на вихідних!! А як терплять те все люди які живуть біля ринку?? – навіть уявити не можу, то якийсь жах😮.

Оля
4 років тому
Відповісти  Тетяна Львів

Ну тут адміністрація ринку більше винна,що все це дозволяє,перенесення базару,не буде для людей безкоштовним,ще нікому нічого даром не дали,за кожне місце прийдеться по новому заплатити.І це ж знову буде корупція,бо хтось захоче там,хтось там.І дешевше від цього нікому не стане

Ревізор
4 років тому
Відповісти  Оля

ну панятно , ви ж з любої причини ціни піднімаєте” долар, в Китаї яма в асфальті, мавпа родила двійню” самим не смішно?

Оля
4 років тому
Відповісти  Ревізор

А Ви вважаєте нам його безкоштовно видають?????

Оля
4 років тому
Відповісти  Ревізор

Куча контейнерів здається в оренду, бо люди видно так назароблялись, шо сидять вдома і дохід рахують. Підіть зніміть, поторгуйте, а не тільки тут всі мудрі

Вадим
4 років тому

Хороша ідея, бо чого всі мають їздити до Луцька чи Львова, щоб не місити болото на нашому раритетному базарі. Наш базар годиться хіба для кіношників, фільми про совдепію знімати.
Але не хотілося б, щоб при цій владі це відбувалось… бо буде велике тормозіння потім відкати, а в кінці знову дорога оренда і ціни.

Вовк
4 років тому

давно пора ринки взагалі заборонити і позакривати дякуючи тим продавцям. Якби продавці поважали покупців, то б було усе добре. І у сучасному світі покупець має зайти у приміщення у тепло і красу щоб спокійно вибирати товар ,а не ходити по мокрому, холодному,брудному,антисанітарійному ,невічливому ринку де більша половина продавців з наглою грубою мовою і виглядом відкидає покупця.І біля ринку навідь парковки немає і маршрутки дякуючи ринку змушення змінювати марпшрути і люди з тих вулиць змушені йти пішком на зупинки.Чим швидше взагалі закриють тим людям буде краще. Вбо нехай продавці змінять ставлення до людей на ринку. Попрошу коментувати без образ і обзивань. Просто висловлювати свою думку. А то звикли якщо щось не у чиюсь сторону то та людина така сяка. Ринки закрити, або змінити на чистоту, порядок і санітарію.

Оля
4 років тому

Вилаліть будь ласка всі мої коментарі,це не приємно коли ти відстоюєш своє,а тебе ще і обзивають

editor
4 років тому
Відповісти  Оля

Олю, ви боєць, так тримати. Краще напишіть, що саме видалити з тих коментарів, які вас зачепили. Бо не встигаю роздивитись. Видалю.

Оля
4 років тому
Відповісти  editor

Де баригами називають,нашим людям не догодиш

editor
4 років тому
Відповісти  Оля

трохи повидаляла. 🙂

Віталій
4 років тому

Все правильно. У БАЗАРНі дні нема як проїхати.Треба під європейські супермаркети зробит

народ
4 років тому
Відповісти  Віталій

А може розпочати з європейських пенсій і зарплат для ЛЮДЕЙ, бо нелюди ужедавно живуть по заскалюючих євромірках. Уже й не втямлять ,яккі хороми вибудовувати за вкрадені у народу еошти.

Юлія
4 років тому

Робота на ринку, як і будь яка робота не є легкою! Скрізь є своі плюси та мінуси. Десь умови праці погані чи шкідливі, десь емоційно важко, фізична робота, ще десь заробітна плата маленька, а десь відповідальність шалена. Але кожному здається, що саме його робота недооцінюється і саме він працює найважча та за найменші гроші, а комусь з неба капають ні за що, як от “базарникам”. Але маючи досвід підприємницькоі діяльності скажу, що заробітки не є колосальними. Рівень мінімальноі заробітноі плати не можна назвати “гребти лопатою”! Є дуже багато підводних каменів! Щодо того, що серед міста стоіть совдепія, хочу звернути увагу на всю надзвичайно красиву та охайну архітектуру міста, ринок ггармонійно вписується))) Щодо привітності продавціі, то можу з впевненістю стверджувати, як ви до людей, так і вони до вас. Ще ні від одного продавця я не чула на свое привітання “доброго дня” або “дякую, гарного дня” якусь неприязнь. В магазинах часто бувають не приємні продавці! це залежить не від того, що вони “базарники”, а від вихованості кожноі людини. Це саме можна сказати й про обважування. А на рахунок ціновоі політики, кожен має право купувати там де хоче. На кожному кроці продуктові магазини, йдіть де дешевше! Щодо Луцьких магазинів, така сама ситуація, ідьте та купуйте де вам вигідніше та зручніше!
Я ЗА те, щоб привели ринок в порядок, накрили, щоб зручніше було ходити! Але навіщо перебудовувати ринок на новому місці і будувати ТРЦ, якщо можна відразу побудувати розважальний центр на новому місці? В такі заклади ви не будете ходити кожного дня, на це потрібні гроші та час (яких у вас нема, судячи з коментарів), тому можна буде і проіхати автобусом.
Люди, не зліться один на одного, добра та спокою це вам не принесе! Давайте будемо поважати один одного!

Оля
4 років тому
Відповісти  Юлія

Ви все правильно написали,от тільки люди за власний кошти будують криши,роблять козирки,ходять в вонючий туалет,платтять за нього дві гривні,а ремонту обіцяного немає.Кожному легко збоку судити,я не про Вас

Гість
4 років тому

На рахунок того,що нашому беззмінному очільнику міста давно пора щось залишити після себе на згадку нововолинцям. А то керував 20 років, “найбільші зарплати по Волині” – казав? І де воно все, де ті відрахування в бюджет міста ділись?
Саганюк розбудовує Володимир, робить дороги, нове лед-освітлення, відновлюють і реставрують пам’ятки культури,історії…
Про Луцьк годі й казати, місто не впізнати як було ще 5-6 років назад.
А Нововолинськ? Дві вонючки на в’їздах, розбиті бордюри,я к після ВВ війни, дороги підновлює одна машина якимось гравієм зі смолою.
І знову – де ж ті відрахування з кроноспанів-курей-шахт і найвищих зарплат по Волині?

editor
4 років тому
Відповісти  Гість

сильний комент.

Людмила Зіменко
4 років тому
Відповісти  editor

До Гостя.Не тільки місто. Коли закривали 6-у і 7-му шахти, обіцяли збудувати біля селища фабрику. Власником мав бути Литвинюк. Але щось пішло не так і замість фабрики і робочих місць для населення стоїть на шахті 6 недобудований, уже і руйнується, уже і виставлена на продаж. То ж ніяких надходжень у бюджет теж немає.
На рахунок базару – торгівля на базарі – це вершина айсбергу. Для того, аби продавати – потрібно їздити за товаром, тож виходить, що в робочий час входить і поїздка, а не тільки торгівля три рази в тиждень. То хто там писав, що мало працюють?

Валерій
4 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Підприємець – це не той хто купив в сусідньму контейнері по 100 , а в себе продає по 150, а той хто може знайти варіанти найвигіднішого продажу товару без шаленої накрутки!

гість
4 років тому
Відповісти  Гість

Як де відрахування ,а магазинчиків павільйончиків ,генделиків, баньок, на 1 жителя по 10 закладів розпусти. Школи й садки також під мерівський бізнес ідуть…….

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Гість

Я давно казав, і ще скажу сліпоглухонімим нововолинцям – казлам і нормальним людям, що збираються емігрувати до Польщі і ще далі: Іще 10 років тому потрібно було гнати в шию “заслуженого господарника” і лацюгу В. Сапожнікова із його стародавньою комуністичною командою! Саме нам, на даній Богом землі , потрібно господарювати тільки нам – простим і чесним людям, а не випадковим особам та популістам, котрі тримаються за владу, як воші за кожуха. Вам що, повилазило, до чого докотився і яким став наш Нововолинськ?!

Валерій
4 років тому
Відповісти  Гість

О тут правда! Хватить глянути на парк) з тими кричущими динозаврами)

Коля
4 років тому

Мене ще дивує поняття торговців на ринку, думають що працюючи 3 рази в тиждень по 4 -5 год можна заробляти достатньо (ось і накручують ціні по максимуму щоб увірвати побільше)

Тролик
4 років тому
Відповісти  Коля

Колька, ти податки бачив які треба сплачувати ? Ти їх витрати бачив?Ти бачив ск-ки бумаг потрібно заповнити на продавця?
Розвивати конкуренцію потрібно, а не закривати і надавати монопольні права.
Вони при здоровій конкуренції, один перед одним скидувати ціни будуть., та діставати товар з відусіль.
Тому підприємців не щемити, а розвивати потрібно

Валерій
4 років тому
Відповісти  Тролик

Але ж базарники не хочуть ровиватись, вони важають що їх розвиток вже на самій вершині!

editor
4 років тому
Відповісти  Валерій

Ви б краще пішли ото все сказали своїй тітці, яка продала вам несвіжі сосиски. Скажіть їй, що вона не хоче розвиватись і спекулює. Навіщо тут отак безпідставно узагальнювати й огульно ображати купу людей? Підприємці всі різні. Можливості в них різні теж.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Тролик

Яка конкуренція між нововолинськими торговцями? Де ви її бачили? Не смішіть мене – я й так смішний. На всіх базарах і базарчиках змова між підприємцями! Ціни, принаймні на продукти харчування – скрізь однакові. Не вірите? То поцікавтеся. У ХХІ столітті, у Нововолинську, на диких і ніким не контрольованих територіях ринків засилля вагових пристроїв різних систем і калібрів – Китаю, Росії, Індії, “совка” і тому подібне. Хоча, у наш час, мають використовуватись електронні ваги, одного-єдиного зразка що мають проходити щорічну сертифікацію та перевірку у державних органах метрології. Живлення – на акумуляторах , батареях чи від мережі – що де і кому підходить. Вас дурять щодня і щохвилини! Вас обважують і обраховують! Як і міські, владні та зажерливі без відчуття міри місцеві службовці, котрі мають контролювати увесь процес торгівлі у місті згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування”. Відповідає за це А.Сторонський. Особисто я знаю, що вони всі і кого “контролюють”. Отже, й вам раджу поцікавитись. Це легко – все на поверхні.

Тролик
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

З продуктами існує монопольна змова. Але це справа Сторонського, я вважаю.
Так само з кавунами, дики ціни і купа нелегальних точок з неоформленими працівниками.
АЛЕ ЦЕ Ж ХТОСЬ КРИШУЄ.

продавець
4 років тому
Відповісти  Коля

Коля наші підприємці займаються виїзнюю торгівлею,працюють усі 6 днів , а не3. Якщо накрутиш- ніхто не купить , бо знайдуть дешевше. Це базар, це конкуренція. Це закони ринку, а не відсебяччина.

продавець
4 років тому
Відповісти  Коля

В томуто й фішка ринку,що можна поторгуватися, прицінитися, пошукати дешевше.

олег
4 років тому

треба запустити голосування і одразу все буде ясно

вова
4 років тому

колись на свої очі бачив. як продавець мясного вибіг **** за контейнерами. а потім тими руками важив людям мясо

Валерій
4 років тому
Відповісти  вова

зате все без хіміЇ)

Наташа
4 років тому
Відповісти  вова

Така ситуація не тільки на ринку. Довелося мені колись працювати на одному підприємстві харчової промисловості у нашому місті. Там у вбиральні на початку першої зміни клали маленький шматочок мила. Так от до середини другої зміни від мила не лишалося і сліду, а є ще й 3 зміна. І потім робітники тими руками брали готову продукцію, яка вже не піддається термічній обробці, на відміну від сирого м”яса(((

Сергій
4 років тому

Мешканцям навколишніх будинків цей ринок збрид давно. Три дні на тиждень тут гучно, тісно, брудно, сморідно і т. д. Невже неможливо його перенести подалі від житлової зони, от як у інших містах, наприклад.

Оля
4 років тому
Відповісти  Сергій

А хто дозволяє навкруги ринку торгувати?Хтось за це і кошти бере,а чому стоянку не облаштувати,додаткові б кошти були,навіть поліція на це все не реагує,а кожен хоче заробити.Не у всьому винні люди які торгують,вони теж умовами не особо довольні,і з двома вищими освітами дехто стоїть.

Тролик
4 років тому

Озимчук начальник водоканалу з Павлом настоятелем (вони куми), вирішили відкрити ринок біля 4 шахти. Хто до них піде на пустир? Як туди нагнати підприємців?
Правильно – ринок закрити, на його місці зробити центр торговий, а ринок перенести до них.
Ось де московський піп, а не грибовицях…

Лима
4 років тому
Відповісти  Тролик

То виходить, що і сюди дотяглися руки Москви?!….

Тролик
4 років тому
Відповісти  Лима

вони ніколи і не покидали нас…Колись крепше тримали, розслабляли

Оля
4 років тому

Там хтось цікавився моїми доходами,я торгую одежою,яку ми привозимо із Польщі,накрутка у нас невелика(говорю тільки за себе!!!!!!!!).Чому людина не може скинути 5 10 грн,тому що торгів як раніше немає,а товар дорожчає,хоча ціни на вищі не змінюємо(купляємо в злотих,курс дивіться самі).Податок плачу як і Всі!!!!!!!Тільки на державній роботі коефіцієнт вищий,а так у всіх однаковий.Може я і заробляю копійки,може і пішла би на іншу роботу,але в товар вкладено гроші,є багато залишків,які коштують грошей.Повторюсь,говорити легко,коли ти цим не займаєшся,заробляла би більше,орендувала би приміщення в магазині,но немаю таких коштів.Хоч сама торгую,але не у всіх все купую.Якшо мені не подобажться чиясь обслуга,умови,я туди просто не ходжу,але не кричу щоб хтось закрився,щоб когось звільнили.

Наташа
4 років тому

Я живу в районі центрального ринку. Насправді постійний бруд і сморід від ринку таки набридли. Ну ми ж люди, а не свині, невже так важко поприбирати своє робоче місце після себе. Також є проблема з припаркованим транспортом, подекуди навіть на тротуарах. Доводиться виходити на дорогу, особливо важко з дитиною в колясці проїхати. Про ярмарки вже навіть писати не буду. Маршрутки не їздять в той час. Але сама в основному купую все на ринку (з продуктів). Не всі продавці такі погані і хамовиті як тут пишуть. Хто купує на ринку постійно, то мабуть як і я в одних і тих самих продавців, які цінують своїх покупців, ввічливі до них як і ми до них, завжди скажуть чи свіжий товар. Та й продуктів з домашніх господарств тут таки більше, ніж на ринку біля стадіону. І зручно що близько біля дому. Можливо краще справді побудувати торгівельний центр десь на нейтральній території, щоб всі були задоволені (і продавці на ринку, і ті, кому хочеться розваг і чогось нового у місті), але з цим ринком теж потрібно щось робити, якось його осучаснити.

Ревізор
4 років тому
Відповісти  Наташа

Я пам’ятаю статтю, здається “БУГ”писав, коли ВАЗ на російських номерах був припаркований на газоні біля редакції, ото паніки було) , а тепер згадайте що там робиться в базарній день!

Анонім
4 років тому

Це дуже хороша ідея. Підтримую руками і ногами. На тому базарі вже ціни вище а ніж у магазині зовсім знахабніли.Торговий центр супер а базарників хай перенесуть на 15

народ
4 років тому
Відповісти  Анонім

А що робити із зрадливою міською радою? Куди її пропонуєте перенести зі змученого нею міста ? Підприємці собі ради дадуть . В 90-х не пропали і зараз виживуть.. А влада без народу, як комар без крові.

editor
4 років тому

Анатолій Андросюк: Нововолинськ скоро закриють, пройдіть вечором по вулицям міста, людей немає, вікна в будинках не світяться. Так що хай будують в занедбаному місті зі смердючими олійним і кроноспаном, багато зароблять.

Юрій
4 років тому

ТРЦ це чудово. Багато робочих місць, місця для відпочинку. Але є одне але…. Скільки потрібно отримати одному підприємцю в набутому в оренду кіоску щоб оплатити зп працівника? Чи декількох, так як графік роботи буде зовсім не 8 годин і не 5 днів на тиждень. До того оренду, та мабуть комунальні. Це ще не згадуємо податки та збори. І де взяти клієнтів які куплять, так як в інтернеті дешевше. А поміряти можна і в магазині, бо тепло тут – НЕ БАЗАР.

Будете ще згадувати як було добре піти та поторгуватися.