У цьому днями мали змогу переконатися вчителі та вихованці тамтешньої школи, а також військовослужбовці частини А4308, повідомляє сайт благодійної організації. 

“Школі Жовтневого я з фондом допомагаємо уже не вперше, – розповідає його засновник Микола Юнак. – Пам’ятаю, як взимку по засніженій та слизькій стежці несли діткам подарунки. І от цьогоріч восени вчителі та батьки звернулися до нас знову. Просили  облаштувати шкільне подвір’я бруківкою. Не минуло й двох тижнів як ми повністю завершили роботи. Тепер приємно пройтися рівненькою стежкою. Це ж задля безпеки дітей і їхнього комфорту. Переконаний, що така бруківка прослужить не одному поколінню випускників цієї школи.”

микола юнак, зош с.жовтневе, євгенія федорівна саганюк

“Микола Петрович із тих людей, які допомагають не словом, а ділом, – вважає директор школи Жовтневого Євгенія Саганюк. – Таким благодійникам у нас завжди раді й дуже вдячні. Будівельникам – окрема подяка. Вони в доволі стислий термін зробили більше, ніж обіцяли і краще, ніж очікувалося.”

микола юнак, військова частина а4308

Окрім освітян просили сприяння фонду і військові. Тож невдовзі на одному із об’єктів стратегічної важливості військової частини А4308 також було устелено бруківку. Це дало змогу покращити моніторинг та захист державного кордону і забезпечило військовослужбовцям гідні умови служби.

микола юнак, допомога військовослужбовцям 14 бригади

Сподіваємося, що скромний приклад одного фонду переймуть й інші благодійники,  адже добрі справи нашому району ой як потрібні.

Прочитав сам? Поділись з іншими: