У “Соняшнику” підлітків не споюють?..

29 2224

РАДАР дочекався відповіді з виконкому Нововолинської міської ради на критичну публікацію щодо продажу цигарок та спиртного підліткам у магазині “Соняшник” (це біля міськради).

Подаємо без коментарів… і сподіваємося прочитати багато коментарів під цим матеріалом.

 

 

У ТЕМУ:

Пиво й цигарки підліткам продають біля виконкому!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
29 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Фактор М.
5 років тому

Хай дадуть перелік закладів, де ще НЕ споюють.

Іра
5 років тому

НЕ, ну це взагалі, їм пісяй в очі – все божа роса. Хай в п’ятницю зайдуть поліцейські без форми, не представляються, і подивляться!!! Там всім, хто просить – продають, і цигарки і алко!! і всім все рівно!!!

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Іра

Не обов’язково. Взяти дитину, дати гроші, і послати у магазин по пиво чи алкогольний компот. Поспостерігати. Зафіксувати на відео. Все. Та наша поліція цього не зробить… А щодо пустобрехливих відписок із виконкому чи міської ради – не дивуйтеся. Вони дуже рідко дають правдиві відповіді – такий стиль роботи, чи скоріше їхній спосіб життя і керівництва. Скільки живу у Нововолинську (а це вже близько 50 років) стільки й дивуюся “козловості” мешканців. Ніяк не можу звикнути. Сьогодні, після обіду, активісти взяли штурмом Одеську міську раду. Причина: протиправні дії місцевих керівників та бездіяльність. Мер Труханов із депутатиками – наймитами громади, банально втекли через щурячі нори. Нам би так. Проте, це не із нововолинським народом, на жаль.

Олександр
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Анатолій, яке ви маєте моральне,людське, вкрайньому випадку законне право своїми діями та висловлюваннями, а саме “Взяти дитину, дати гроші, і послати у магазин по пиво чи алкогольний компот” закликати людей до стимулювання вживання алкогольних напоїв дітьми? Прикро що деякі батьки дають такі “накази” дітям. По моєму законом за такі “накази” передбачена відповідальність.

Олександр
5 років тому
Відповісти  Олександр

Модератор коригує повідомлення – частину мого повідомлення хтось просто видалив… От вам і відкритість і неупередженість висвітлення правди…

editor
5 років тому
Відповісти  Олександр

Так, хамство й образи видаляємо. Був хамуватий закид на адресу іншого користувача.
Ось вам наша неупередженість щодо віртуальних хамів.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Олександр

Передбачено-не передбачено… Ні до чого такого я не закликаю. Тільки до порядку. А ви назвалися б. Бо ми в нерівних умовах.

Лінда
5 років тому
Відповісти  Іра

Особисто бачила як малому НЕ ПРОДАЛИ пиво “гараж”. Не зважаючи на його умовляння і переконання продавців, що він повнолітніх.

Я В ШОЦІ
5 років тому

Оце вже дали відповідь, я особисто бачила, як малолеткам продають. І ще будуть брехати. І не сором.Я в шоці. І ЦЕ НЕ ПЕРШИЙ РАЗ. О, ЩО КУПЛЕНО, ТО КУПЛЕНО У НАШОМУ МІСТІ. ЯКБИ ТИМ ПРОДАВЧИНЯМ ДАЛИ ШТРАФУ ОТАК НА 9000 ГРН.,ТОДІ Б, МОЖЕ, ЗАДУМАЛИСЬ.
КОЛИ ВЖЕ У НАС ВСЕ ЗМІНИТЬСЯ, І МІСЬКА ВЛАДА В ТОМУ ЧИСЛІ. Я Б МІНЯЛА ПОВНІСТЮ ВСІХ.
ОТ ПОДОБАЕТЬСЯ МЕНІ МЕР КОНОТОПА, НАМ БИ ТАКОГО, ТОДІ Б ПОРЯДОК БУВ

editor
5 років тому

Вікторія Дубинець: Я на другу відповідь і не сподівалась
Liliia Verbytska: “постійно проводиться профілактична робота в навчальних закладах…” – ахахаха… дякую, посміялась! типовий совок! а толку нуль. У 9 класі смалять цигарки половина дітей!
Діма Новосад: Це огидно. Що буде з майбутнім цих дітей: алкоголіки, наркомани, пропащі люди?
Ірина: там ввечері студентів багато і всі як не пиво… то до пива

Олександр
5 років тому

Часто купую продукти в даному магазині. Декілька разів спостерігав як покупці пред’являли на вимогу продавців документи з підтвердженням віку.

Олександр
5 років тому
Відповісти  Олександр

Тому можу стверджувати що алкоголь там підліткам не продають, автор статті написав неправду.

editor
5 років тому
Відповісти  Олександр

Ви можете стверджувати тільки те, що бачили самі. Однак і авторка листа, надісланого РАДАРУ, стверджує те, що бачила на власні очі.
Можливо, після нашої публікації там справді посилили фейс-контроль.

Олександр
5 років тому
Відповісти  editor

Можливо публікатора статті “замотивувавали” написати наклеп?

editor
5 років тому
Відповісти  Олександр

Можливо, у вас “ХВОРА УЯВА”? Чи ви судите всіх по собі?
Щодо уяви. Про неї написали з тієї самої ІP-адреси, що й ви 🙂

Я В ШОЦІ
5 років тому
Відповісти  Олександр

повір Олександр,нащо наклеп наводити,якщо на власні очі і я бачила і не раз

Я В ШОЦІ
5 років тому
Відповісти  Олександр

ха-ха розсмішив,не видумуй дурні.Це правда ,що продають і нічого не вимагають-це напевно сам і власник пише.Ото розсмішив………………

Анатоль_
5 років тому

Скажу чесно, “підлітку” – я курив, у кулак. Пива й горілки не пив. Та й хто б мені продав пійло? Бився із ворогами – один на один, а не всі на одного. При дівчатах не матюкався. І не ображав. Такі справи. Як поведешся -того й наберешся. А ти вже всього набрався, я бачу. Всього зразу. І не залишив на потім.

Покупець
5 років тому

20.09.2017р стояв у черзі в магазині “Соняшник” за підлітком, якому явно було не більше 14-15 років. Він купував сигарети і йому без зайвих питань їх продали.

editor
5 років тому
Відповісти  Покупець

20 вересня, тобто вже після “зустрічі в поліції” підприємця Савлук та інших “зацікавлених осіб”. Після того як виконком надіслав РАДАРУ цю бадьору відписку.
І чого ж це вони там нічого не бояться?..

editor
5 років тому

Користувач повідомляє: “Ще в магазині “Козак” діткам, яким по 5-6 рочків, петарди продають, а вони в арках їх підпалюють – 5-й мікрорайон”.

5555
5 років тому

Вчепились всі в той магазин…!
В місті мооооре проблем , які можуть прикро повпливати на дитину Вашу! Нехай міліція цим займається! А з такою “мінімальною”проблемою можемо і ми самі батьки справитимь! Адже “споюють дітей” не продавці,не магазин, а вони ж самі! Так,погоджусь, не продали б то б не випила та дитина! Але з теперішнім їхнім бажанням до “пробування чогось нового”(алкоголь це ще квіточки) продавці які не продадуть це капля в морі!
Вважаю,що для початку батькам потрібно максимально довести до дитини,що можна,а що ні! Далі ж вчителі… а тоді вже поліція! Не почнемо з цього то біда буде з дітьми….

editor
5 років тому
Відповісти  5555

та звісно. Наркобариги теж насильно свою трутку не всовують. Не треба з ними боротись, а треба просто доводити до дитини, що це зло. Чого РАДАР ще й у тих наркобариг вчепився?.. У місті мооооре інших проблем.

5555
5 років тому
Відповісти  editor

Так саме такі проблеми як наркоманія,злодійство і бандитизм хотіллсь би покласти на поліцію! А з вживанням алкоголю дітьми можуть попрацювати батьки і вчителі!

editor
5 років тому
Відповісти  5555

Тут не так про дітей ідеться, як про дорослих. Продавців, які свідомо нехтують законом.
Щодо наркоманії – це теж насамперед проблема виховання… за вашою логікою. Ну, то хай і цю залежність батьки, школа й медики контролюють, а поліції лишимо боротьбу зі злодіями та бандитами, еге ж? Будьте послідовними.

Я В ШОЦІ
5 років тому
Відповісти  5555

Я погожуюсь,що батьки повинні.Но факт залишаеться фактом,що продають такі”баришні”і їм пофіг ,що вони роблять.Ви подивіться в Польщі чи продадуть хоть 1-й дитині,ні звичайно-вона знае закон і боїться .А нашим нас…и на закон.якщо у нашому місті все куплено.

5555
5 років тому
Відповісти  editor

Таке враження що чорним піаром Радар почав займатись!

editor
5 років тому
Відповісти  5555

Негативна реклама – це теж реклама. Хто там знав, де той “Соняшник”, а тепер усі знають. 🙂
Та нецікаво РАДАРУ чорним піаром займатися. А що багато критики на адресу магазинів та інших закладів – просто в нас активні читачі, пишуть про наболіле. Ми їм вдячні за фото, листи і пропозиції. Читацьку довіру цінуємо.

cobatioma
5 років тому
Відповісти  editor

Якщо добре подумати, то магазини стають знаменитими у місті завдяки “Радару” і за все потрібно платити, бо безкоштовний сир тільки у мишоловці, так – їх розкритикували – то це і є плата за славу.😊😊😊😇😇