Це декларації чи явки з повинною?..

5 1649

Соцмережі вибухнули обуренням і кпинами на адресу держслужбовців, які заповнили електронні декларації. 

Народ цікавиться: це декларації чи явки з повинною?..

І жартує: електронне декларування нашим чиновникам нав’язав МВФ, аби пересвідчитись: усі гроші на місці…

Наприклад, заступник голови комітету Верховної Ради з фінансової політики та банківської діяльності, член фракції БПП Руслан Демчак задекларував 133 млн. грн. готівкою (!!!).

У банках він тримає лише 2736 грн.

Демчак має будинок і квартиру на Вінниччині, будинок під Києвом на 377 кв.м і винаймає будинок у Великобританії на 355 кв.м.

 

Демчак – народний депутат від Блоку Порошенка

 

РАДАР публікує три відгуки на масовий депутатський стриптиз – декларування доходів, нажитих напосильною працею…

Віталій Чепінога:

По ітогах…

Миколі Томенку варто суттєво переглянути список номінантів на “Сім чудес України”… Може, нарешті викинуть звідти ніщебродську Хортицю чи Хотин. Хіба це чудеса? – Купа каміння, та й все… Чудеса України тепер виглядають так:

  1.  Сейф Демчака
  2. Часи Гройсмана
  3. Чорний брільянт Авакова
  4. Церква Матвієнка
  5. Гараж Бурбака

Ще дві номінації лишилось, пропонуйте… І хай нас тепер кредитує не МВФ, а Юнеско…

 

 

А от жартик від Романа Шрайка, РАДАР бере на озброєння:

В некоторых изданиях указывают возраст человека, имя которого фигурирует в сообщении.
Например: “Питер Джонсон (51 год) сказал…”

Неплохо бы нашим СМИ перенять такой формат, только в немного измененном виде:
“Василий Пупченко (33 миллиона гривен наличными) заявил о резком обнищании народа…”
“Михаил Петров (17 автомобилей) предложил резко снизить тарифы…”
“Ольга Василюк (53 шубы) потребовала перестать грабить трудящихся…”

Должен же быть с этих деклараций хоть какой-то толк.

 

 

Мафусаїл Якович

декларацію електронну…

декларацію електронну
заповняю вже треті сутки
на роботу я їду сонний
а заснуть за рульом – не шутка
той проон і якась міранда
шось такого там намутили
я б їм вдєлав по са́мі гланди
і іще повторив без мила
сім квартир, ше чотири на жінку
дві на тьощу, одна на кума
не внесеш за одну хвилинку
там напротів каждої суму
треба тіпа все написати

шоб на перший взгляд було чисто
бо дотошні оті рєбята
шо зовуть себе актівісти
розгоряться нехилі страсті
і піде волна по фейсбуку
про мої земельні участки
їм же тіки дай повод, сукам
ну а як нормальній людині
записать в декларацію нахуй
три свої і дві жінки машини
мотоцикл харлєй і яхту

 

 

 

я киплю блядь од возмущєнія
хто придумав оце знущання
я супруги усі украшенія
переписував аж до рання
а часи свої загранічні
переписував всю колекцію
від таких занять неприлічних
в мене даже пропала ерекція
я прошу вас – спростіть заданіє
вєдь страдають від цього люди
ми вєдь всі знаєм заранєє
ніхуя з цього всього не буде

 

 

 

 

РАДАР упевнений: з цього всього буде Майдан-3.

Безжальний і справедливий.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ars regia
5 років тому

Картинна галерея імені Олеся Довгого?

editor
5 років тому
Відповісти  ars regia

ага, 95 картин. Довгий – шосте ЧУДО, а сьоме?

ars regia
5 років тому
Відповісти  editor

Вила Олега Ляшка!

Анатоль_
5 років тому

Пропоную “6 дивом” назвати “хатинку” міського гольови Нововолинська Віктора Сапожнікова. 60 а потім 80 кв. метрів якої він, впродовж років, орендував у свого племінника, ніби як житлову площу не маючи де й голову прихилити. І яка потім, згідно найсвіжішої Декларації перейшла йому у власність. Хай пояснить громаді міста скільки він заплатив за неї? Чи це був “подарунок” від племяша, як і його годинник, як породистий мисливський пес чи нарізна зброя? Одним словом, народ, нас пограбували і продовжують це робити! У мене є пропозиція: Вікторе Борисовичу! Давайте по-чесному і публічно. Ви член громади і я теж. Конституція України пише, що ми рівні у правах і між нами немає ніяких майнових чи фінансових переваг. Отже, ми обоє виносимо на суд громадськості Нововолинської територіальної громади дві Декларації про доходи – я свою, де вказую нерухомість, вклади у банках, пенсію свою і дружини, дорогоцінності свої та Ганни Іванівни, ліси, поля, готелі, луки тощо, і ви так само все своє рухоме і нерухоме майно та ювелірні вироби Тамари Олексіївни, придбані чи подаровані. Нерухомість у межах і за межами нашої Держави. А потім на сайті “РАДАР”, за кавою чи чаєм, будемо ловити один одного на брехні. Я, В.Б., маю багато чого вам і міській громаді, повідомити про ваше і своє майно. Погоджуйтеся, поки Н.Камишникова не передумала. Оце буде шоу! Ну ви ж декларували прозорість у всіх своїх 5 передвиборчих програмах, то хай вона буде. То, як? Жду отвіта, як соловей літа!

Аміна
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Анатоль,Анатолію Миколайовичу,Ви,як завжди усе повертаєте на місцевий лад,хоч мова ведеться про чиновників,які вершать долю всієї країни і на підставі чиїх законів приймаються рішення і на місцях.Звісно-своє болить найбільше і про це також можна говорити,шкода,що усе тільки розмовами завжди і закінчується…Але я теж полюбляю фейлетонічний гумор із серії “страшне перо не в гусака”….бо лячно жити в позі “зю”, в яку нас всіх без згоди нашої усе ж таки поставили!!!…..Кажуть-риба гниє з голови…не тільки кажуть-так закладено у природі,бо так риб’яча головешка природою задумана,тому її конструкція і сприяє тому гнилому процесу…До чого це я?…Ага!Усе ж до того,що якщо на хвильку відкласти в сторону усе,чим ми невдоволені,що роками відбувається на рівні нашого славного міста,то зрозуміємо,що наша “риб’яча голова”,котра представлена оцим “бідоттям” депутатським,та усілякими там “героями “неоголошеної війни,та “знебоженими” олігархами,що ніби-то втратили з підвищенням курсу чужої валюти непосильною працею зароблене…а по факту-змушене заповнювати е-декларації під тиском тої Европи,куди не відомо для чого нас вести все таки збираються….а насправді “пудрячи” мізки всенькому народу…,гниє постійно….Я так мислю,що найбільше загнивання нашої “верховної голови” розпочалось із стратою царської сім’ї,з приходом до влади і становленням “головою” “селян та робочих”,їх окремих найбільш крикливих представників,яким,як і кожному з нас варто займатись тими справами,якими Господь напоумив займатись,тими справами,для яких мізки “заточені”..Тому з “голодухи”так звана новостворена “еліта” нового радянського народу не могла наїстись і почалось….-красти і ще раз красти,прикриваючись ідеями комунізму та знову ж таки “годуючи “решту громадян країни казочками про світле майбуття….”Так і крадуть,одне одного періодично посуваючи від “загальнонаціонального корита”…ну…якщо крадуть зверху-крастимуть по вертикалі донизу-це закономірно….Гниє голова,поступово отравляючи і решту тушки…отака у нас страва риб’яча……не придатна до використання…..Тільки в цьому домі,що Україною зветься нема господаря -УКРАЇНЦЯ…..у нас “татари-хазари”….руйнівники та загарбники…А що ж ми?…..А добре,що хоч пар дозволено випускати-все ж легше….в сусідній державі таке заборонено…Майдан-3???????…..Пробачте……в результат не вір’ю….бо бачу результат двох попередніх…..Але ж-не моєю вірою єдиною….бо дон кіхотів ще чимало…