Чорні перли Олега Ляшка

4 1038

Керівник фракції Радикальної партії в ВР Олег Ляшко задекларував 740 тисяч доларів, 90 тисяч євро та 890 тисяч гривень готівки.

 

Крім того, за даними електронної декларації, на рахунках у банках Ляшко має 1 844 775 грн та 190 700 грн.

 

Співмешканка Ляшка Росіта Сайранен має 200 тисяч доларів, 40 тисяч євро та 760 тисяч гривень готівки.

 

Торік Ляшко отримав двічі по 992 388 грн. доходу від відчуження нерухомого майна та 2 245 500 грн доходу від відчуження рухомого майна.

 

Крім того, у Верховній Раді він отримав 79 596 грн заробітної плати та 80 559 грн коштів на ведення депутатської діяльності.

 

В Києві Ляшко володіє квартирами площею 367,20 кв.м. та 95,50 кв.м., офісом площею 182,80 кв.м.. та машиномісцем площею 23.60 кв.м.

 

Він також має “гараж” у Прилуках Чернігівської області площею 127,50 кв.м.

 

Також у власності нардепа 6 земельних ділянок в селі Княжичі Броварського району Київської області площею 210 кв.м.

 

Крім того, Ляшко орендує в смт Козин Обухівського району Київської області будинок площею 215,90 кв.м. та земельну ділянку площею 450 кв.м., а також земельну ділянку площею 142,30 кв.м.

 

Нардеп володіє двома автомобілями – Toyota Land Cruiser 2004 року випуску та Mercedes-Benz S 500L 4MATIK 2006 року випуску. Його співмешканка володіє автомобілем Mazda CX-5 2014 року випуску.

 

Із іншого цінного рухомого майна Ляшко задекларував колекцію монет, випущених Нацбанком України, колекцію срібних та золотих монет іноземного походження в кількості 5-ти штук, селянські вила, 4 годинники Vacheron Constantin, Ulysse Nardin, Breguet та Audemars Piguet, бігову доріжку та велотренажер, меблі, а також ювелірні вироби (комплект з білого металу, з чорним жемчугом та дорогоцінним камінням – сережки та каблучка).

 

Його співмешканка Росіта Сайранен також володіє ювелірними виробами.

 

Ляшко має 33,33% корпоративних прав на ЗАТ “Редакція газети “Політика”.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ппп
5 років тому

Треба добавити що він також має нововолинського ярему, питання куди ?

editor
5 років тому
Відповісти  Ппп

Наразі вони МАЮТЬ весь народ. І якщо той народ після цих декларацій не розжене їх по тюрмах і СІЗО, то, значить, гріш ціна тому народу, прости Господи.

Анатоль_
5 років тому

Ну, і ну! Оце так слуга народу. Він має нас, (виборців), у ср***ці, як і його нововолинський колега, що “віджав” у держави Україна земельну ділянку під власний магазин. А потім пройшов у депутати міськради і продовжує там разом із міським головою напускати каламуть у голови нововолинських обивателів – рабів їхніх сліпучих величностей. Мабуть, разом крадуть. А може, і Ляшку дісталися деякі комунальні цінності у нашому місті від щедрот “папіка” і його васала? Хто тільки їх у нас не отримував! Із яких тільки країв! Люди, вам руки не повсихали після вкидання бюлетенів за “найнароднішого” депутата і мера?

editor
5 років тому

Коменти з мереж
Леся: У слуг народу забрати половину мільйонів , та й не потрібно траншів МВФ, нехай живуть так, як усі прості люди України…. .Пора поділитись з народом…. Бо народ довго терпить, але…….

Татьяна: Для них и новые тарифы не страшны. Тем более оплачиваются затраты на жилье. И нормальные ведь суммы. Имея по нескольку квартир и жить в гостинице для получения этих сумм… Нормально.