Уже не лише РАДАР, а  й тисячі нововолинців пильно стежать за підваліадою Климовича. Афера супернахабна! Місто гуде.

9 років ТИХЦЕМ депутат міськради орендував за найнижчим тарифом підвальне приміщення площею 479,2 кв.м (фактично весь підвал). Розповідав мешканцям байки, буцімто в нього в оренді лише частина колишнього протирадіаційного укриття (ПРУ). Нічого там не робив, спокійно та цілеспрямовано перетворював ПРУ на, вибачте, СРУ – і дочекався від експерта мізерної грошової оцінки: менше 358  тисяч гривень.

Так, лише 357 тисяч із хвостиком за 190,6 кв.м. Бо у скільки ще можна оцінити мох і болото?..

Нововолинці, скільки комунальних підвалів купив кожен із вас у такий спосіб? Жодного? А Климович бізнесує на підвалах – за власним зізнанням – із 2000 року. Сімейний бізнес такий, на пару з матір’ю, яка у свої поважні 70 все ще є власницею автостоянки з сауною понад трасою та підвалу в центрі міста біля “Рубіну”.

На здоров’я, звісно. Тільки схоже, що пробивний син-депутат давно  використовує підприємця Климович Наталію Максимівну як ширму для своїх оборудок із комунальним майном.

Учора мешканці прийшли на день депутата заперечити проти викупу частини підвалу на пр.Перемоги, 1-а несумлінним орендарем. Їх вислухали, ознайомилися з їхніми письмовими зверненнями до міського голови й до депутатів міськради. І хоча міський голова В.Сапожніков пообіцяв “розібратися”, та своєї позиції перед депутатами не приховував.

Із його слів, міськрада все робить законно і правильно (ага), а орендар Климович пообіцяв після викупу 190,6 кв.м зробити своїм коштом ремонт і в іншій частині підвалу (укритті).

Ну, орендар Климович свого часу письмово обіцяв здійснювати у підвалі “молодіжну політику”, чи не так? І хто його там контролював? Хто за 9 років бодай раз спитав із нього за злісне недотримання цільового призначення оренди?! А підвал під носом у міськради. У самісінькому центрі міста.

 

 

Іще питання: де ЗАРАЗ документи на УКРИТТЯ? Є техпаспорт на будинок, є свідоцтво про право власності міськради на підвал площею 479,2 кв.м, але ніде там не написано, що підвал є укриттям і що його через це не можна віддати мешканцям.

Лише СБУ з прокуратурою можуть з’ясувати достеменно: коли, чому, за чиїм підписом ЦІЛІСНЕ ПРУ втратило свій статус? Хто й за яке спасибі подбав, аби з комунального майна – засекреченого об’єкту – вділили жирний шмат Климовичу?

У протирадіаційного укриття статус настільки особливий, що допускати туди приватного підприємця для ремонту чи оренди навіть близько не можна. А Климович, як дошукався РАДАР, орендував 9 років поспіль усе ПРУ.

То є зараз документи на укриття чи нема, пане Сапожніков? А якщо нема, то куди і коли вони зникли?

Ясна річ, виснажений тяганням помиїв на “Буг” депутат перервав свій відпочинок не для того, аби піти на поступки мешканцям будинку. Він готовий будь-що урвати частину підвалу. І склавши руки не сидить, а досвід віджиму має.

У кулуарах дня депутата Климович розповідав – як повідомили РАДАРУ очевидці, – буцімто підвал хоче прибрати до рук Віктор Ромашевський (віднедавна – теж депутат Нововолинської міськради). І буцімто Ромашевський підходив до нього домовлятися, що підвал купить він.

РАДАР попросив депутата Ромашевського прокоментувати ці слова.

 

 

 – Цинізм не має меж, коротко сказав Ромашевський.Мені цей підвал не потрібен, а з Климовичем я навіть не вітаюсь. Ідеться про право мешканців розпоряджатися майном, яке перебуває на балансі ОСББ.

Прогноз у РАДАРА такий.

Завтра на сесії депутати слухняно затвердять грошову оцінку (бо це тільки оцінка, лукаво кажуть вони). І вже 25 травня щасливим власником частини ПРУ стане голова депутатської комісії Климович.

Проте його щастя триватиме недовго. Місто гуде, місто пам’ятає про безкоштовні ділянки для Климовича та його приятеля на вулиці Мічуріна, місто бачить щодня “лото” у сімейних підвалах  – і зажерливого підвального короля-депутата все ж таки зупинять. Або громада, або правоохоронці.

Бо сам він не зупиниться, навіть не надійтесь.

До речі, тому приятелю Климовича, який незаконно й безкоштовно отримав майже 900 кв.м  на вулиці Мічуріна, зараз цілком вистачає ділянки 2 х 1,5.

У тихому гарному місці, біля монастиря.

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: