“Цинізм не має меж”. Ромашевський – про брехню та дії Климовича

15 1149

Уже не лише РАДАР, а  й тисячі нововолинців пильно стежать за підваліадою Климовича. Афера супернахабна! Місто гуде.

9 років ТИХЦЕМ депутат міськради орендував за найнижчим тарифом підвальне приміщення площею 479,2 кв.м (фактично весь підвал). Розповідав мешканцям байки, буцімто в нього в оренді лише частина колишнього протирадіаційного укриття (ПРУ). Нічого там не робив, спокійно та цілеспрямовано перетворював ПРУ на, вибачте, СРУ – і дочекався від експерта мізерної грошової оцінки: менше 358  тисяч гривень.

Так, лише 357 тисяч із хвостиком за 190,6 кв.м. Бо у скільки ще можна оцінити мох і болото?..

Нововолинці, скільки комунальних підвалів купив кожен із вас у такий спосіб? Жодного? А Климович бізнесує на підвалах – за власним зізнанням – із 2000 року. Сімейний бізнес такий, на пару з матір’ю, яка у свої поважні 70 все ще є власницею автостоянки з сауною понад трасою та підвалу в центрі міста біля “Рубіну”.

На здоров’я, звісно. Тільки схоже, що пробивний син-депутат давно  використовує підприємця Климович Наталію Максимівну як ширму для своїх оборудок із комунальним майном.

Учора мешканці прийшли на день депутата заперечити проти викупу частини підвалу на пр.Перемоги, 1-а несумлінним орендарем. Їх вислухали, ознайомилися з їхніми письмовими зверненнями до міського голови й до депутатів міськради. І хоча міський голова В.Сапожніков пообіцяв “розібратися”, та своєї позиції перед депутатами не приховував.

Із його слів, міськрада все робить законно і правильно (ага), а орендар Климович пообіцяв після викупу 190,6 кв.м зробити своїм коштом ремонт і в іншій частині підвалу (укритті).

Ну, орендар Климович свого часу письмово обіцяв здійснювати у підвалі “молодіжну політику”, чи не так? І хто його там контролював? Хто за 9 років бодай раз спитав із нього за злісне недотримання цільового призначення оренди?! А підвал під носом у міськради. У самісінькому центрі міста.

 

 

Іще питання: де ЗАРАЗ документи на УКРИТТЯ? Є техпаспорт на будинок, є свідоцтво про право власності міськради на підвал площею 479,2 кв.м, але ніде там не написано, що підвал є укриттям і що його через це не можна віддати мешканцям.

Лише СБУ з прокуратурою можуть з’ясувати достеменно: коли, чому, за чиїм підписом ЦІЛІСНЕ ПРУ втратило свій статус? Хто й за яке спасибі подбав, аби з комунального майна – засекреченого об’єкту – вділили жирний шмат Климовичу?

У протирадіаційного укриття статус настільки особливий, що допускати туди приватного підприємця для ремонту чи оренди навіть близько не можна. А Климович, як дошукався РАДАР, орендував 9 років поспіль усе ПРУ.

То є зараз документи на укриття чи нема, пане Сапожніков? А якщо нема, то куди і коли вони зникли?

Ясна річ, виснажений тяганням помиїв на “Буг” депутат перервав свій відпочинок не для того, аби піти на поступки мешканцям будинку. Він готовий будь-що урвати частину підвалу. І склавши руки не сидить, а досвід віджиму має.

У кулуарах дня депутата Климович розповідав – як повідомили РАДАРУ очевидці, – буцімто підвал хоче прибрати до рук Віктор Ромашевський (віднедавна – теж депутат Нововолинської міськради). І буцімто Ромашевський підходив до нього домовлятися, що підвал купить він.

РАДАР попросив депутата Ромашевського прокоментувати ці слова.

 

 

 – Цинізм не має меж, коротко сказав Ромашевський.Мені цей підвал не потрібен, а з Климовичем я навіть не вітаюсь. Ідеться про право мешканців розпоряджатися майном, яке перебуває на балансі ОСББ.

Прогноз у РАДАРА такий.

Завтра на сесії депутати слухняно затвердять грошову оцінку (бо це тільки оцінка, лукаво кажуть вони). І вже 25 травня щасливим власником частини ПРУ стане голова депутатської комісії Климович.

Проте його щастя триватиме недовго. Місто гуде, місто пам’ятає про безкоштовні ділянки для Климовича та його приятеля на вулиці Мічуріна, місто бачить щодня “лото” у сімейних підвалах  – і зажерливого підвального короля-депутата все ж таки зупинять. Або громада, або правоохоронці.

Бо сам він не зупиниться, навіть не надійтесь.

До речі, тому приятелю Климовича, який незаконно й безкоштовно отримав майже 900 кв.м  на вулиці Мічуріна, зараз цілком вистачає ділянки 2 х 1,5.

У тихому гарному місці, біля монастиря.

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
15 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Ну, і таке питання. За всіма технічними документами з 1984 року, площа підвалу – 574,7 кв.м.
Однак Климович у суді, де був відповідачем як злісний боржник, доводив, що майже 100 квадратних метрів “усушилися”! Мовляв, колись площу підвалу неправильно виміряли, а тепер переміряли – і він має сплачувати лише за 479,2. Ця його аргументація є у судовому рішенні.
Хто ж і коли помилився , га? Хто промахнувся аж на 100 квадратних метрів?

editor
5 років тому

Звісно, хотілося б писати про щось цікавіше, аніж шістка мера з навичками рейдера. Але в місті лишилося ще СТО комунальних підвалів – зі слів Рожелюка на депутатській комісії 2 роки тому. Отже, це проблема не лише будинку на Перемоги, 1-а.
А головне – є межа терпінню громади, і Климович із Сапожніковим цю межу зараз тупо переходять. Три року тому вся Україна, вся Волинь були приголомшені жахом Волновахи. Нині у ці ж самі дні депутат, який 3 роки просидів на дивані у тилу, нахабно віджимає собі чергове комунальне майно. Дивитись на це мовчки люди не будуть.
Завтра на сесії голосуватимуть не за грошову оцінку. Голосуватимуть за або проти депутатського рейдерства. І кожен, хто затвердить ту оцінку, фактично підтвердить, що служить Климовичу, а не громаді.

Аміна
5 років тому

Климович-просто громовідвід у даному питанні…,як і в багатьох інших,які стосуються майна у нашому місті..Справжні “голови” цих оборудок,ті,хто сидить у керівних кріслах міста.Хто такий Климович,щоб йому ось так запросто віддали в оренду багато років тому підвал у центрі міста,підвал у будинку,який стоїть у найбільш людному місці нашого міста,підвал,який можна використати для бізнесу і з яким на сьогодні так і хочуть вчинити…..Климовича як орендаря виставили щитом і прикриттям..Договір оренди на маленьку суму оренди(ну і розібратись що ж усе таки із статусом бомбосховища),і загадково міська рада не піднімала жодного разу питання щодо розірвання договору оренди з причини нецільового використання-мало бути створення та діяльність ГО…якоїсь там молодіжної організації,але ця тема першопочатково була фікцією..Тому смішно читати,що мешканці будинку сходили до мера..А ну- ка з трьох разів вгадайте,хто мозок і керівник цієї махінації..Тільки до телевізійників-бити в набат розголосу і звернення до різноманітних силових структур.

editor
5 років тому
Відповісти  Аміна

Депутат облради Курстак радив їм під час зборів саме це 🙁 : “Підіть до мера, розкажіть, і хай надасть письмову відповідь”.
Але за 9 років судів і листування з міськрадою відповідей у них назбиралось. А час не чекає.
Телевізійники у Климовича підвал не відберуть. Проте резонанс буде неабиякий. Більше він депутатом після цього не стане.
СБУ з прокуратурою, якщо не посліпли остаточно, знайдуть там низку дуже серйозних порушень. Починаючи з тарифу на оренду. Бо нога молодіжних громадських організацій у підвал не ступала.

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Але зараз усе залежить від депутатів міськради. Соломонове рішення на сьогодні:
1) відкласти затвердження грошової оцінки;
2) створити комісію за участю депутатів, представників ОСББ “Добробут 1-а”, військкомату;
3) вивчити питання на місці, у підвалі; ретельно дослідити документи щодо статусу підвалу (укриття), щодо його реальної площі; щодо дотримання Климовичем умов цільової оренди; щодо переважного права мешканців на приватизацію підвалу; ознайомитися з постановами уряду щодо збереження ПРУ.

4) на наступній сесії доповісти висновки комісії. Зрештою, сесію можна й не закривати.

Wagonwheel
5 років тому
Відповісти  Аміна

Приєднуюсь до думки Аміни. 4 га у Карпатах і з десяток квартир, не може потягнути колишній продавець приставок/м’яса і гонщик авто. Мабуть гонщики з Нововолинська (колишні/сьогоднішні) могли би підтвердити це. Це набагато більші гроші. А якщо земля у Карпатах купувалась на піку цін 2007 перша половина 2008 року – тоді взагалі ні про які 100-300 долярів за сотку не можу бути і мови, навіть якщо це у глухих місцях в Карпатах. Не міг тільки зрозуміти про яку кризу в 2010 році Леонід написав, що завадила розвивати екотуризм. Криза грянула осінню 2008 року, не покращилась ситуацію і в 2009 році. Але ну ні як не 2010 рік як рік кризи можна говорити. ПРУ – бралось в оренду ще й з молодіжною метою – тільки для того щоб застовпити цю площу. До пори до часу для викупу.

editor
5 років тому

На сесії завжди присутній представник прокуратури. Мешканці, заявіть сьогодні голосно, аби він добре почув, що Климович 9 років порушував умови і цільове призначення оренди. І нагадайте, що у країні триває війна. Може, хто забув.
Два роки тому питання підвалу для Климовича зняли з розгляду, бо ” не на часі”. А зараз на часі? Укриття можна дерибанити?

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Прокуратура не почує. Не та вона у нас у Нововолинську прокуратура, щоб почути. Проте, спробувати треба.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Є генеральна. І є НАБУ. І я свої публікації туди надішлю.

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Одне слово, замість сяк-так увійти в історію міста Сапожніков остаточно вляпається в неї: дерибан підприємств, дерибан садочків, дерибан укриттів, і “все правильно й законно” (гомеричний регіт виборців).

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Чекай, “НС”. А ще ж є одна із найцентровіших шкіл Нововолинська на вул. Лєніна. Перепрошую, на б. Шевченка – №6. Яка, як вбачається, віддана на 49 років в оренду за копійчану ціну в обмін на дисертацію і викладання економічних дисциплін… Це теж увійде в історію Нововолинська. І садочки, і підвальні приміщення де були бомбосховища та протирадіаційні укриття, І земельні ділянки із фінськими будиночками для дуже “гордих синів Кавказу”, об’єкти комунальної власності для сватів і родичів та земля під гаражі у центрі міста – за “правильні голосування у міській раді шахтарським інвалідом. А найцікавіше – “віджим “державної землі у державної організації для приватного магазину горілчаних виробів… Можна було піти на відпочинок, звичайно. Із мінімальною ганьбою для себе улюбленого і для всього свого роду. Не схотів. Тепер ми довго його згадуватимемо.

editor
5 років тому

І щоб ви розуміли апетити СІМ’Ї.
Климович Наталія Максимівна – один із засновників садівничого товариства масиву “Гірник”. І це не громадська організація садоводів-аматорів. Це юридична особа з усіма правами приватної власності.

editor
5 років тому

У 2015 році Климович Л.Ю. згідно з угодою сплачував за всі 575 (вони ж – 479) кв.м підвалу-укриття аж 782 грн. 54 коп. на місяць.
Таку сміховинну плату йому встановили за здійснення у підвалі “молодіжної політики”.
Я плакалъ, а ви?
Його сьогодні з сесії, на мою думку, треба у кайданках за таке виводити. Разом із міським головою.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

І я теж ридаль, і слези рушником витіраль. Потрібно судити – однозначно. А давай-но “НС” з’їздимо у Володимир до шефа тамтешнього УСБУ І.Мовшука. І залишимо там про себе якусь письмову згадку. Дуже серйозну і документально обгрунтовану. То як?

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

гарна думка, письмову згадку обіцяю.