Із 5 грудня за наказом начальника ГУ НП у Волинській області Петра Шпиги обов’язки начальника Нововолинського відділення поліції тимчасово виконує капітан поліції Віктор Пикалюк.

Раніше він очолював відділ МРЕВ у Нововолинську, був старшим інспектором патрульної поліції.

Підполковника поліції Сергія Галащука, який керував відділком аж 2 місяці, перевели на попередню посаду – заступником начальника відділення. Оголосили йому й догану.

Причина кадрових змін – сумнозвісне ДТП за участю молодого поліцейського. Одна людина загинула, двох госпіталізували і прооперували. Стан оперативника, що перебуває в реанімації, досі дуже важкий.

Усі четверо пасажирів молодого лихача, який був того дня вихідний, – працівники поліції.

Слідство за фактом смертельної аварії провадить уже не прокуратура – СБУ. Прокуратурі вкотре “урізали” повноваження.

За підсумками службового розслідування понизили на посаді і Сергія Бика – тепер він не начальник карного розшуку, а оперуповноважений.

Водночас до результатів роботи відділку за останні 2 місяці в обласного начальства претензій немає. За рівнем розкриття тяжких злочинів нововолинська поліція – на другому місці після луцької. Це хороший показник.

Кадровими перестановками Галащук учора не надто переймався. Натомість розповів РАДАРУ про затримання шахрая, який видурив у нововолинської пенсіонерки солідну суму.

Як і вся громада, РАДАР чекає від працівників Нововолинського відділення поліції злагодженої результативної роботи.

Наркобарони, ігорні барони, рішайли та бандити мають сісти – всерйоз і надовго.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: