У кого холодрига в хаті?

40 1535

Якщо вірити нововолинським керманичам, то в усіх ваших домівках уже тепло, шановні.

Давайте перевіримо, де в Нововолинську є холодні точки!

Може, у когось і досі отак?..

 

 

 

Повідомляйте у коментарях!

До речі!

Рятівний номер тепловиків – 2 27 32, це диспетчер.

Контакти “Нововолинськтеплокомуненерго”

Приймальна  4-46-57
Головний інженер 4-48-33
Бухгалтерія 2-42-58
Начальник абонентського відділу  4-12-69
Абонентський відділ 3-24-97
Диспетчер 2-27-32

E-mail: teplokomunenergo@nov-rada.gov.ua

 

Пишіть їм, дзвоніть, заходьте… 🙂

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

40
Коментуймо!

3000
13 Коментарі теми
27 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
20 Автор коментаря
РАДАР

Додали сюди корисні телефонні номери!

Ольга

Св.Володимира 1 ще не увімкнули тепло!!!

555

Толку не дуже багато від того що включили! Батареї ледь теплі, обігрівач потрібно включати додатково. Й так захмарний тариф так ще й додатково потрібно платити за електрику!
Супер класна в нам влада! Дбає про свої кармани, а не про народ😠

Аліса

Я ж писала зібратись на протест . Всі мовчать

Людмила Зіменко

Ну я не мовчу. У 2012 році я збирала підписи по нашому будинку, бо холод був страшенний, та ще і на ніч вимикали опалення – десь після 12 години чи 1 години ночі і вмикали аж під ранок. Я телефонувала серед ночі у котельню і слухала образи і хамські відповіді від працівників – мені казали, що то мені ввижається, що батареї холодні, А БАТАРЕЇ Ж БУЛИ ЯК ДУБ, НАВІТЬ ДИМ ІЗ ТРУБИ ВНОЧІ НЕ ЙШОВ!!! Потім у котельні трубку піднімати перестали, я вмикала на ніч обігрівач, спала вдягнена, навіть у курточці! Але коли я почала збирати підписи під заявою від… Читати далі »

Людмила Зіменко

От бачите, Аліса, я написала чистісіньку правду, маю навіть документи по тій справі, а мені дизлайк поставили, а ви хочете підняти людей на протест (((

Олександр

А вгадайте хто ставить ці дизлайки… Але по суті… Ви писали, боролись, перемогли…. А в цьому році – все з початку? Аліса права, поки люди не в прийдуть і не “виб’ють” право на індивідуальне опалення – нічого не зміниться! Це “кормушка”, притому незаконна-недавно, до початку опалювального сезону, підвищили тарифи, Гройсман сказав, що це незаконно, і так по всій Україні, то питання-чому ніхто не звільнений за це і тарифи не перераховані? І так все робиться. Задайте собі питання, чому в інших містах відмовились від комунального тепла(ярма) – зразу дам Вам відповідь-бо там мер за людей дбає! А наш ще про новий… Читати далі »

Людмила Зіменко

У попередній публікації я також писала про ту кормушку, про мера, який вирішує чи кому мати своє власне опалення / котел у квартирі, чи не мати того котла. Так, звісно, треба підніматись на протест, бо це пряме порушення прав споживача і Конституційних прав самих мешканців, і це дуже легко довести

анти чобіт

а хто хамив?

Людмила Зіменко

Шановний анти чобіт, хамила спочатку якась жінка черговий оператор, це я знаю точно, а потім хамив якийсь чоловік слюсар. Прізвища свої вони назвати відмовились категорично. Потім та жінка у складі комісії приходила до мене у квартиру і поводилась жахливо, ледь не билась. Я обіцяла подати на неї в суд і вона більше не прийшла, бо комісія була не один раз. Прізвище тієї особи є у актах, які складала комісія.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Потрібно було, Людмило, закрити вхідні двері на ключ і викликати поліцію. Все. Більше не хамила б.

Людмила Зіменко

Та да! Але і так усе нормально. Прізвище тієї особи Зелінська.
Думаю, що до складу таких комісій – від Теплокомунєнерго, управлінської компанії, водоканалу, і т. п. Повинні входити в обо’язковому порядку повинні входити громадські активісти, представники антимонопольного комітету, захисту прав споживачів, можливо і правоохоронці. Тоді у тепловиків-водоканальщиків-жеківців не буде можливості тероризувати людей і вішати споживачам лапшу на вуха. Бо до складу тієї комісії входили працівники котельні і міськвиконкому, то я думаю, що вже зрозуміло яка була об’єктивність і які висновки – ворон ворону ока не виклює і там кругова порука

Віктор

В мене в квартирі +19. Це рахується нормально?

анти чобіт

мінімальна температура має бути +18 якщо кімната кутова +20,при температурі нижчій ніж +12 не платиться зовсім по закону

Саша

15-й М-йон буд19 перший під‘їзд, завоздушення системи. Сусіди з останнього поверху категорично проти спустити повітря з системи. Як з такими сусідами можна жити в одному під‘їзді????

Наталя

Сірка 7, перший під’ізд, сусідів взагалі немає тиждень і наш стояк холодний, а в домі включили ще у вівторок

Наталя

Вже теплі батареі.

Аліса

В мене останній поверх і 15 буд. спускаю повітря в день 3 години трачу і батареї холодні. Так що діло не в тому

Петя

в мене тепло,дякуемо Гаврилюку

анти чобіт

прийдуть платіжки будеш дякувати, разом із госПІДАРником влаштують вам *покращення*

Петя

а кому в цій країні не прийдуть платіжки,чи в нас якась окрема республіка Нововолинська?

анти чобіт

непідйомні суми у платіжках для простої людини

Рома

5 м буд. 22 теж завоздушена система

Споживач

Краще б вони цього тепла не давали! Температура теплоносія ледь дотягує до 40 градусів, йде прокачка теплоі водички зато з в більших обємах, а теплолічильнику до лампочки яка температура на вході 40 чи 60 , він рахує різницю температури на вході і виході (навіть якщо вона буде становити 1 градус) і множить це на обєм прокаченоі водички.
От в наступному місяці будемо матюкатись коли отримаємо платіжки за тепло за тих кілька днів жовтня.

ОУН

гаврилюк вже давно практикуе це шахрайство, з появою лічильників.

гість

підкажіть будь ласка хто знає? 2 Кімнатна квартира площею 52 метри квадратних. Старий будинок 53 року технічне планування не дозволяє встановити лічильник на будинок. 1 Під’їзд два поверхи. Який тариф за метр квадратний буде цієї зими. Хоча приблизно як вирахувати.

анти чобіт

дивіться уважніше бо ставлять у нововолинську теплолічильники без сертифікату

Ярослав

По моєму, та вся “радянська” система централізованого опалення уже давно застаріла та уже давно нераціональна, а ті всі бивші радянські комуністи що при владі навіть і не думають щось змінювати бо їм і так добре, вони завжди так жили, їх так навчили…при іншому й не жили а новому вчитись їм уже пізно по віку а то й просто не хочуть. До речі, пару років назад, мені хватило побачити цю систему в нашому горкомі на прикладі начальника відділу де отримував “квед” на отримання патенту на торгівлю… сидить там така “радянська” тітонька з високою радянською зачіскою, ДВОМА ПАЛЬЦЯМИ шукає потрібну букву щоб… Читати далі »

Людмила Зіменко

Про застарілу систему централізованого опалення я писала у попередній публікації на цю тему. У Великобританії також немає централізованого опалення і абсолютно відсутнє таке поняття як “опалювальний сезон”. При ледь теплих батареях нижня частина батареї не гріє зовсім, бо там іде обратка – захолоджена і використана вода і тому нижня частина кімнати і підлога страшенно холодні. Вчора заміряла – у найтеплішому кутку кімнати підлога має лише 13 градусів тепла

РАДАР

Надіслали це все з коментарями й адресами на електронну пошту “Нововолинськтеплокомуненерго”.
Але ви й самі ворушіться, громадяни, телефонуйте диспетчеру й начальнику, сусідів ворушіть, щоб спустити повітря…

РАДАР

Св.Володимира, 1, у кого там холодно? Пан Гаврилюк каже, що жодних скарг не було, всім тепло. 🙂

Людмила Зіменко

Всі скарги написані в коментарях. То Гаврилюк рахує, що ніхто не скаржиться??!!! Невже він читати не вміє?!

анти чобіт

а що йому ті скарги,він собі мільйони заробляє

Людмила Зіменко

Щойно мені пояснили, що ми маємо тішитися тим, що нам хоч так гріють, бо величезні суми мешканці заборгували за тепло і боржників по місту і селищу дуже багато. Мене таке пояснення не влаштовує, а вас, шановні дописувачі і читачі, споживачі влаштовує??

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

І мене теж. Я не збираюся йти по хатах і сваритися з мешканцями тільки тому, що у мене немає заборгованості. Працювати із боржниками повинні виробничий та юридичний відділи “Нововолинськкомунтеплоенерго” – це їхній хліб і зарплата.
Зіштовхнути лобами, вже вкотре, – найпростіший варіант. Я сплачую за тепло справно і регулярно, а тому вимагатиму виконання графіка подачі теплоносія у моє помешкання, відповідно до зовнішньої температури повітря. Слава Богу, його ніхто не відміняв. Не чули про такий? У мене він є.

Людмила Зіменко

Я також притримують такої позиції. Взагалі-то, якщо підприємство збиткове, то його ліквідовують, але не створюють нового монстра, як то управлінська компанія, а дозволяють мешканцям самим вирішувати питання встановлення котлів чи конвекторів, чи ще якого обладнання, залежно від обставин. Ніколи і нізащо не буду сваритися з боржниками, бо то не мої проблеми
Совкові методи правління і надання послуг вже віджили своє, але старющі совітські/колорадські чиновники вперто тримаються за свої крісла і вказують людям, як їм жити. ГАНЬБА ТАКІЙ ВЛАДІ!

анти чобіт

не ганьба а колонія

анти чобіт

хай поки тішиться що його поки не ловлять і не б’ють

Оксана

15 мікрорайон 4 будинок 73 квартира

Мандрiвничка

Я також хочу автономку ,бо сусiдам на сонячнiй стороi – жарко,а в нас пiвнiчна – холодно